Jak porozumět ženě? Část 1.

Zatímco si muži i ženy zaslouží rovnocenné zacházení, pravdou je, že jsou mezi nimi podstatné sociální rozdíly. Tento článek by vás měl naučit těmto základním rozdílům a jak díky tomu lépe porozumět přímo těm ženám, co zasahují do vašeho života.

Rozumíte ženám?

Část 1: Lepší porozumění ženám ve vašem životě

Zvažujte biologické rozdíly, zahrnující následující:

Rozpoznejte a myslete na sociální tlak, kterému ženy čelí, jako jsou např. sexismus. Tyto tlaky způsobují bloky a podceňování se na cestě k úspěchu, které muži většinou nepociťují. Lpění na stereotypech, nedostatečné uznání a odtlačování od oblastí, které jsou považovány za čistě mužské, jsou klasické příklady. 

 • Ženy bývají socializovány jako poslušné, dobře se chovající a trochu submisivní „hodné holky“. Pochopitelně se chtějí bránit tomuto škatulkování a brání se každý den. Nicméně přehnané reakce mohou mít sociální důsledky (jako je označení „nechutná feministka“).
 • Další sociální tlak a potíže, které žena pociťuje, mohou být spojovány s barvou kůže, různými handicapy, váhou, nízkým příjmem a dalšími.

Akceptujte, že každá žena je jiná. Ve vašem životě jste jistě poznali ženu sportovkyni, šprtku, zábavu milující ženu, umělkyni, ambiciózní ženu a mnoho dalších. Každá má svou osobnost a své zájmy a cíle. Házení všech do jednoho pytle může být velmi nebezpečné.

 • Nespojujte si ženské chování s celkovou charakteristikou chování „něžného pohlaví“. Jen proto, že vaše sestra nemá ráda sport neznamená, že ho nebude mít ráda i vaše nová přítelkyně.

Pozorujte jí. Nejlepší způsob jak někomu porozumět, muži či ženě, je trávit s danou osobou čas a pozorovat vzorce jejího chování. Toto vás naučí, co jí dokáže rozčílit, co jí otravuje nebo naopak co jí zaujme a rozesměje.

 • Věnujte jí pozornost a buďte trpělivý. Zatímco jedna žena vám ukáže co je zač skoro hned, jiná vám jen bude ukazovat pouze různé stránky její osobnosti, které si budete dávat postupně dohromady.

Ptejte se. Toto je klíč k poznání. Zvláště u ženy, kterou jste právě poznali, u žen, co se stydí nebo prostě u těch, které tolik nemluví.

 • Zjistěte její záliby, vášně, koníčky a cíle do budoucna.
 • Ptejte se jak se má, jak se cítí, co jí zaujalo, co jí trápí, z čeho má strach apod.

Její minulost je důležitá. Ptejte se na její rodinu, a jaké měla dětství. Každý je ovlivněný jinou intenzitou a jinými vlivy při dospívání. Naučíte se tak velmi mnoho informací o každé ženě, které pak můžete zužitkovat.

 • Netlačte však moc na pilu u témat, která mohou být velmi citlivá. Nechte jí rozhodnout, jak moc se cítí pohodlně při sdílení těchto informací s vámi.

Pokud je naštvaná, ptejte se. Někdy je ženám nepříjemné mluvit nahlas o svých emočních trápeních. Pokud máte tušení, že je něco špatně, ale ona neřekne ani slovo, dejte jí možnost. Vemte jí stranou na tiché místo a zeptejte se, co se stalo.

 • „Vypadáš rozrušeně a mám o tebe starost. Udělal jsem něco, co ti ublížilo?“
 • „Dnes jsi mi trochu vzdálená. Je vše v pořádku?“

Buďte dobrý posluchač. Poslouchání je důležitou součástí jak někoho poznat. Zvláště ženu. Dejte jí vaši plnou pozornost. Ptejte se pro lepší porozumění, co říká. Ženy milují být poslouchány.

Mohlo by Vás zajímat..

Jak v posteli vydržet déle?
Nevíte si v posteli už rady? Chtěl byste vydržet déle a oddálit ejakulaci aspoň o pár chvil? My už víme jak na to!

Poloha zezadu
Poloha zezadu probíhá následujícím způsobem: Žena si klekne na kolena a poté se opře rukama o zem..

Sexuální poloha "lžička"
Je jednou z nejvhodnějších poloh pro ranní milování, kdy jsou ještě oba aktéři rozespalí a roztoužení..

Kupte si...

AndroVita Feromony pro ženy

Hned u prvního setkání, kdy jsem je měla na sobě, byl úplně vyměněný!

Několikrát mi řekl, že krásně voním. A přitom jsem měla svůj parfém jako obvykle.

Široký sortiment erotického prádla pro ženy
Překvapte svého milého ve značkovém erotickém prádle za nízké ceny.

Zakryjte partie se kterými nejste spokojena a zvýrazněte své přednosti.

Sexy večer může začít..

Komentáře

Hezký
 od autora Jana

  Líbí se mi to.

  Reaguj na tento komentář