Ještě mi neřekl, že mě miluje

Láska je mocná čarodějka, která hory přenáší. Nebo tak nějak. Dokáže zasáhnout stejnou silou jak mužská, tak i ženská srdce. Jenže zatímco ženy lásku projevují víceméně rády a zcela zřetelně, pánové jsou, co se týče hlavně pozitivních citových výlevů, přeci jen trochu skoupí.

 

Pokud už jste s vaším vysněným princem nějaký ten pátek a stále jste od něj neslyšela to pravé romantické vyznání lásky, možná už si začínáte trochu zoufat.

Možná vás uklidní, že láska sama o sobě je pouze soubor aktivovaných hormonálních procesů, jejichž cílem je spojit penis s vagínou a pomocí tření vytvořit nový život, který ve vhodný čas a na vhodném místě udělá totéž.

Ty krásné pocity, které k tomu patří, slouží pouze jako efektivní motivace. Slyšet od svého vysněného samce „miluju tě“ v podstatě znamená, že je mu s vámi dobře a že vás chce vyplnit.

Pokud na nějaké formě vyznání ale i tak trváte a jste nervózní z toho, že se ještě vhodně nevyjádřil, může to mít celou řadu příčinNemiluje vás

Ano, i to se může stát. Opětovaná láska je úžasná jízda tobogánem, neopětována také. Ovšem v prvním případě vás na konci cesty čeká dopad do měkkého polštáře, v tom druhém spadnete na beton s kovovými výčnělky.

Má problém se vyjádřit

Muži jsou v mnoha ohledech od žen trochu odlišní. Celá řada pánů má problém s projevem svých citů, a to může být kámen úrazy. Trochu divné je, že tento problém se týká pouze pozitivních pocitů, nikoliv negativních.

Pro muže je mnohem snadnější vám říct, že jste kráva než vám vyznat lásku.

Nenašel vhodný moment

Možná každý večer usínáte vedle zapřisáhlého romantika a ani o tom nevíte. To, že vám neřekl ona dvě magická slůvka, ještě nemusí znamenat, že se k tomu nechystá. Třeba jen čeká na ten správný moment. Ovšem pozor, ten může klidně nastat za rok nebo za dva. A možná také nikdy.

Komentáře