Pracujte na zlepšení svého vztahu. Vyplatí se vám to

Milostné vztahy jsou složité až běda. Ze začátku je většinou všechno takřka dokonalé, ale z postupem času dochází k úpadku, často i k rozchodu. To je docela normální.

Jen páry, které se s potížemi při cestě za štěstím zvládnou dobře vypořádat, to spolu dokáží vydržet opravdu dlouho. Ovšem ani ty nemají automaticky vyhráno. Na vtahu je totiž nezbytné pracovat neustále, jinak se může začít rozpadat.

Snažte se mít pravidelný a skvělý sex

Sice se říká, že na sexu zase tolik nezáleží, ale to platí pouze, když funguje. Pokud vám to v posteli ale neladí a partnerka má orgasmy pouze sporadicky, je samozřejmě nezbytné se v tom začít trochu hrabat.

Předně by si měli mezi sebou ujasnit, co se komu v posteli líbí. To je základ. Máte-li za sebou už pár let poměrně spokojeného soužití, měli byste se znát jako vlastní boty. Komunikace je základem nejen ve standardním soužití, ale i v milostném životě.

Navíc byste měli vzít na vědomí, že to co se vaší partnerce líbilo před deseti lety, nemusí fungovat dnes. Sexualita se neustále vyvíjí.

Najděte si společné koníčky

Samozřejmě, to se lehce řekne, ale daleko hůř udělá. Oba můžete být z úplně jiného těsta a baví vás odlišené věci. Možností co dělat je ale tolik, že se určitě musí najít minimálně jedna, kterou můžete provádět spolu.

Nabízí se třeba údržba zahrádky, sledování hororových filmů nebo třeba škádlení sousedů. Vždy se najde něco, co můžete dělat spolu a bude to bavit oba.

Sportujte společně

Ve zdravém těle zdravý duch. Sportování by mělo být vlastní pro každého člověka, tedy i pro vás. A proč sportovat o samotě, když k tomu můžete přizvat i svou životní lásku.

Sportováním není v tomto případě myšleno nic extrémního, ale třeba projížďky na kole, lyžování, bruslení nebo horské túry. Aktivně strávený společný den dokáže vztah posílit víc, než deset sezení v manželské poradně.

Komentáře