Co se týče holek, musíme si pomáhat

Je zcela přirozenou lidskou vlastností vybírat si to nejlepší. Funguje to při výběru pantoflí stejně jako při výběru holek. Ne každý však má to štěstí a hlavně vůli, aby na ono vytoužené ze ženské říše dosáhl. Právě proto bychom si měli říci, že si musíme pomáhat.

Funguje mezi muži solidarita?

Někdo to totiž s holkami zkrátka umí. Je výřečný, hýří vtipem na všechny strany, díky čemuž vybírá ty nejlepší kousky z celé galerky ženských, které pobíhají po tomto světě. Jsou tu však i tací muži, kteří ve společnosti nejsou tak úspěšní a jejich pokusy o sblížení mají průraznost sněhové koule hozené na Pentagon. Je třeba si uvědomit, že někteří kluci složitost holek jako velitelství ozbrojených sil skutečně vidí. Holky jsou totiž pro mnoho z nás alchymistickým shlukem neuvěřitelně různorodých atributů, ve kterých je prostě těžké se vyznat. Navíc, když už jsem u toho srovnání s Pentagonem, při jakémkoliv oslovení tu je riziko, že „útok“ na ně může dopadnout kritickým nezdarem, kdy jsou jejich obranné jednotky v obrovské přesile proti našim útočným. A to je pak strašně jednoduché si pokus o oslovení kohokoliv rozmyslet.

Znám tenhle případ.

Ve svém okolí pár takových mám. Pro ně je totiž sezení u počítače a hraní různých her s vyšším či nižším mentálním obohacením mnohem výhodnější, než konverzace se ženou v baru nebo v parku. Někteří se zkrátka bojí a čekají u okrajů svých klávesnic na to, že k nim do pokoje vejde ta vyvolená a řekne: „Ty budeš můj“. Jistě chápete, že to je zle a vede to k mládenectví, zatrpknutí a neštěstí.

Jak z toho ven? Jak zapříčinit, aby co možná nejvíc chlapů a ženských bylo co možná nejvíce spokojených se svým vztahem? Jednoduše. Vypůjčím si jméno jednoho velmi dobrého českého filmu, které říká: Musíme si pomáhat. V této prosté větě je ukryt krásný náznak základu naší společnosti, přestože jej zas až tak mnoho lidí nevyužívá, tedy až do té doby, dokud se nestane nějaká katastrofa jako povodně nebo zemětřesení.

A právě vyhecování mužů k tomu, aby zvedli svá ctěná pozadí ze židlí a šli ulovit někoho ze tří a půl miliardy ženských, které zhruba chodí po naší Planetě, bude mým velkým cílem zde na Svádění.cz. Vše je totiž o sebedůvěře a objevení jednoho z nejdůležitějších mužských pudů – instinktu lovce. Právě my jsme ti, kteří jsou rozhodující entitou na tomto světě. My jsme ti, od kterých se očekává být silnými a odhodlanými tvory. A zatímco ženské jsou naopak sběračky, které rády testují, zkoumají a těžko se rozhodují, naše úloha v těchto případech je všemi možnými i nemožnými způsoby jejich rozhodnutí zvrátit ve svůj prospěch.

Nic ale nejde ze dne na den. Pokud má nějaký muž problém se ženskými, po přečtení třech článků se z něj nestane svůdník z rodu alfa samců během hecování se u zrcadla. Je důležité si uvědomit, že si skutečně musíme pomáhat a pokud je ve vašem okolí někdo, kdo potřebuje pomoc, pomozte mu. Vyburcujte ho k výkonům, které si myslí, že nepodá. Buďte jeho wingmanem. Na tomto světě totiž nejde o to být úžasný, mít tisíce zářezů a pověst muže s nejšikovnějším penisem. Na tomto světe jde pro každého jednotlivce především o to být šťastným, dávat to najevo a (bez skrytých dvojsmyslů) obšťastňovat druhé. Proto pokud nejste zcela šťastný, je nejvyšší čas to změnit. Já, jako nový šéfredaktor Svádění.cz a můj tým redaktorů vás budeme podporovat, jak nám jen budou síly stačit! Na vás pak je, najít uvnitř vašich hlav čudlík a přepnout na MILITARY MODE

Daniel Javorský /MaxM6/ 
Šéfredaktor Svádění.cz

Komentáře

standard zdejších
 od autora white

  článků je sice nižší... nicméně toto je nadstandardní blbost...

  Reaguj na tento komentář
  Re: standard zdejších
   od autora koci

   Nelze než souhlasit.

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: standard zdejších
    od autora nubligo

    já bych spíše řekl že 90% článku tu bývá tak nějak furt dokola...tento mezi ně tak uplně nepatří. A pokud si nějaký z těch co furt sedí u PC přečte to co je v tom článku napsané a zamyslí se nad tím možná mu to i pomůže..

    Reaguj na tento komentář
jeee zas aitaci...
 od autora hanszch

  Zdravim,nechci je nijak branit nebo je naopak do neceho nutit,ale myslite ze jsou tak lini? Nerekl bych spousta jich tam sedi ptz uz tolikrat narazili ze uz jsou beznadejni. Sebevedomi muzete mit jake chcete ale zeny se za vami proste neotoci...nazorny priklad muj kamarad,lev salonu ze by barney stinson zavidel,ale co z toho, kdyz mu zatim vsechny povedely ze kamaradstvi staci. Pak tedy radeji se bavi jinak, mozna jsou u pc i mene nestastni...co je na tom sedet u pc vlastne spatneho...denne u nich sedi miliony lidi...

  Reaguj na tento komentář
  to: hanszch
   od autora Black_Adder

   Nic proti Tvému kamarádovi, ale zase takový lev salonu to nebude. Barney by mu rozhodně nezáviděl, tím jsem si jistej. ;)

   Reaguj na tento komentář
   Re: to: hanszch
    od autora nubligo

    upřímně člověk si říká jestli někteří lidi sem chodí ze srandy nebo to myslí vážně[S04]

    Reaguj na tento komentář
Ale jak nejlépe?
 od autora viventes

  Vše je to pěkné a dává to smysl. Co ale dělat, když člověk není šťastný, spíše zarmoucený a nelze z toho ven? Jak si dodat sebevědomí a štěstí? V práci jsem dosáhl svého cíle, sportuju... v podstatě vytyčené cíle jsem dosáhl ale stále nejsem šťastný a proto nemůžu jít zhroucený a nešťastný s přetvářkou balit ženské. Co dělat když se člověk točí do kola a nemůže ho nic nakopnout?

  Reaguj na tento komentář
  Re: Ale jak nejlépe?
   od autora koci

   Zašel bych k odborníkovi.

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: Ale jak nejlépe?
    od autora viventes

    Nutno dodat, že jsem půl roku po 3 letém vážném vztahu. Nechci se vracet a chci se z toho co nejrychleji dostat.

    Reaguj na tento komentář
   Re: Re: Ale jak nejlépe?
    od autora hanszch

    Jakej je na tohle odbornik? Prasek co ti napise ti stejne nepomuze,leda naplni kapsu farmaprumyslu, docela drahe placebo s ne moc hezkymi vedlejsimi ucinky. Nemyslim to zle...vykecat diru dohlavy si zadarmo muzes i jinde nez u odbornika.

    Reaguj na tento komentář
Já bych chtěl další video / rozhovory / balení
 od autora Lukáš

  To by mohla nová redakce posunout:)

  Reaguj na tento komentář