Silvestrovské bilancování 2011

Další rok je úspěšně za námi, další svedené slečny na našem kontě. Přichází čas zhodnotit, co se všechno za ten uplynulý rok událo. Nevím, jak u vás, ale u nás v roce 2011 prakticky nezůstal kámen na kameni.

Jaký byl Váš rok 2011?

Dárky rozbaleny, rachejtle nakoupeny, teď už jen parádně oslavit konec roku nejlépe s nějakou slečnou a menším množstvím alkoholu k krvi. Co víc si od Silvestra přát. Koneckonců je to jen jednou za rok.

Silvestr je výbornou možností k ohlédnutí se zpět do minulého roku. Zjistit, co se povedlo, co ne, na čem je třeba ještě zapracovat. Takové bilancování nabývá na pravém užitku teprve, když si zpětně uvědomíme, čeho jsme vůbec chtěli dosáhnout, co jsme plánovali před rokem. Vyhrabejte svá stará novoroční předsevzetí, pokud jste si je sepsali. A mrkněte se, zda jste jich dosáhli. Pokud jste splnili alespoň část z nich, udělali jste pokrok. Jestli ne, je nejvyšší čas začít na nich pracovat, abyste se jen nemotali v kruhu výmluv.

My jsme si na našem webu také dali minulý rok takové malé předsevzetí.

Chtěli jsme spravit stávající systém a poté spustit kompletně nové Svadeni.cz. To první se nám relativně daří, odstranili jsme neuvěřitelné množství chyb a vylepšili jsme server, na kterém celý web běží. Výsledkem je méně výpadků a mnohem více věcí, které skutečně fungují tak, jak fungovat mají.

S druhou částí předsevzetí, novým webem, je to horší, což ostatně sami vidíte. Na tomto úkolu stále pracujeme, a zdá se, že ještě nějaký čas pracovat budeme. Na druhou stranu i v tomto směru již máme poměrně jasnou představu, které se budeme snažit držet.

Rok 2011 byl ve znamení změn, dramatických změn. Přibrali jsme nové autorky, po kterých jste dlouho volali.Ženy na Svadeni.cz přinesly nové nápady a témata, která tu dříve chyběla. Děkujeme, Alyx a Mistrio! A nebojte, rozhodně to není všechno,brzy vám nabídneme spoustu dalších autorů.

Aby toho nebylo málo, v létě jsme vypustili do ulic několik mužů, sledovali jejich počínání kamerami a radili jim, co mají dělat, aby uspěli. Kromě mě a majitele webu se role rádce ujal také Qark, přední český svůdce, který před několika lety vedl vlastní web o balení žen. Natočili jsme několik scének a spoustu rozhovorů. V průběhu roku 2012 by se zde měly objevit.

Jistě jste sami postřehli, že se během uplynulého roku mírně změnilo směřování webu. Uvědomili jsme si, že pouze přes pickup cesta nevede. Ano, je to legrace. Ale v praxi s tím moc žen nesbalíte. Nové směřování našeho webu by se dalo vyjádřit sloganem: „Najděte sami sebe a získáte víc, než jste si přáli.“ Nemá cenu si na něco hrát. Stačí vědět, jak na to, a poznat svoji osobnost.

Na konec si nechávám soukromý život. Uplynulý rok byl ve znamení velkých turbulencí, nejenom u mě. Hodně jsme ztratili a ještě víc jsme získali. A hlavně jsem pochopil jednu věc: Kvalitu ženy rozhodně nelze posuzovat podle toho, jak dlouho vám trvalo dostat jí do postele. Je jedno, zda to bylo 5 měsíců či 5 hodin, pokud jste s ní spokojení.

A co vás čeká v prvních měsících roku 2012? Připravte se například na pohled do naší mysli, na prozkoumání vašich vztahových preferencí a samozřejmě i na další díla o balení. 

Jménem celého Svadeni.cz vám přeji co nejlepší rok 2012!

Komentáře