Ovládejte své myšlenky

Jednou z klíčových záležitostí pro úspěšné balení je dokázat ovládat své myšlenky. Když nemáte nad svými myšlenkami kontrolu, nebudete nikdy schopní řídit se našimi radami tak, abyste dosáhl výsledku, po kterém toužíte.

Jedna z největších chyb, kterou muž často dělá, obzvláště když zrovna není zvyklý mít u žen úspěch, je, že jakmile muž pozve ženu na další schůzku, tak si ještě před jejich setkáním vysní všechny možné scénáře se ženou. Představí si, jaké to bude báječné, až se spolu lépe poznají, nebo jak spolu budou spát a spousty dalších věcí. Tohle denní snění způsobí v podstatě to, že se žena vryje hlouběji do jeho mysli a on do ní bude čím dál víc zblázněný. To není zrovna ta nejlepší strategie.

Snění s otevřenýma očima je pro balení nebezpečné. Nastane situace, kdy přestanete ovládat své myšlenky, a ty pak budou zcela patřit ženě. Když se s ní konečně sejdete, bude mít navrch (ve vaší mysli). Nebudete si chtít připustit, že ve skutečnosti pouze vy sníte o ní a ne ona o vás. Potom se k ní budete chovat příliš mile a docílíte tím akorát toho, že jí nebudete připadat jako zajímavý cíl.

Vy ale musíte chtít, aby tomu bylo přesně naopak. Chcete, aby její myšlenky byly plné této zvláštní posedlosti. Když se vám podaří, aby o vás žena snila a měla vás plnou hlavu, je to, jako kdybyste si založil extra spořicí účet, o který se vůbec nemusíte starat, a když vám přijde výpis, všimnete si, že vklad vzrostl o 10 % sám od sebe! I když zrovna nepracujete na tom, abyste ženu svedl, ona vlastně dělá tu práci za vás.

Abyste tohoto docílil, musíte před ní mít nějaké tajemství nebo být záhadný, abyste jí nasadil brouka do hlavy. Nejlepší bude, když jí o sobě neřeknete narovinu nic, co byste si mohl nechat na později. Jen jí naznačte, že je na vás něco velice zajímavého, ale nikdy ji úplně nezasvěcujte, a nechte si nějaké informace pro sebe. To je obzvlášť účinné, pokud spolu komunikujete prostřednictvím e-mailu (kde vás nemůže zatlačit do rohu a vy jí nevyzradíte zbytečně moc informací) mezi schůzkami s ní.

 • "Nechci ti vyprávět o všech svých zájmech, ale můžu ti říct, že už jsi asi viděla v televizi někoho, kdo nějaký z nich provozoval. Ale abychom se nebavili pořád o mně - co děláš, když zrovna netrávíš čas s muži, jako jsem já? Děláš nějaký sport?"
 • "Hm, tak ty bys chtěla vědět, co se mi líbí na tvých očích? Dobře, povím ti to, až si dáme to martini, jak jsi mi slíbila."

Nechte jí, aby na vás měla v hlavě spoustu otázek (dobrých otázek) a tím zcela zaplňte její myšlenky. Za to vy nesmíte snít, chcete-li být úspěšný.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora Tokay

  Rady místního plátku jdou od devíti k pěti. Nadpis většiny článků by měl znít "jak sbalit uplně blbou vyučenou prodavačku". Nevim, jestli autoři článků měli někdy co do činění i s chytrou holkou, protože kdyby mi holka skočila na podobný kraviny, tak okamžitě spadá do kategorie "ošustit a opustit".

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   Já se sice většinou žen při oslovování na jejich vzdělání neptám, avšak s prodavačkou si toho opravdu většinou moc neřeknu a rychle utíkám. [S04]

   Články Filuty je třeba brát s rezervou. Většinou nesou velmi zajímavou myšlenku. Mně se tenhle článek dost zamlouvá, neboť je pravdivý. Kolik mužů má problémy s tím, že se do ženy zamilují, a ona nemá téměř tušení o jejich existenci? Jsou pak odsouzeni k neúspěchu, neboť se budou bát, aby to nepokazili. A jsme v řiti. Oslovím ji a budu hodný, aby mě neodkopla. Tím pádem se v lepším případě stanu jejím kamarádem (v tom horším mě odkopne), a ona si najde jiného.

   Oproti tomu, když budu působit záhadně, tak ji nasadím brouka do hlavy. Bude o mě přemýšlet, aniž bych se více snažil. V tomhle má Filuta naprostou pravdu.

   Víš, jak dlouho trvalo, než jsem své současné přítelkyni řekl, kde vlastně pracuji? Přibližně 3 měsíce. Vždy dostala nápovědu typu: "Zabývám se problémy mezilidských vztahů," nebo: "Moje práce je pomáhat druhým." Opravdu to funguje (btw. dnes ona přítelkyně rozdává vizitky Svadeni.cz klukům, kteří se ji pokoušejí sbalit). [S04]

   Reaguj na tento komentář
Ano, ano, ano...
 od autora Pepík Dylyna

  Souhlasím s článkem. Já sám jsem tohle zažil x-krát. Teprve až jako začínající třicátník se začínám učit a tvrdě balit "materiál". Do teď jsem si jenom snil, snil, snil a nesouložil. Teď to je naopak. A vybírám si samá pěkná a velká jablíčka. Ach jo...ale trvalo to 15 let než jsem se přestal ztrapňovat. Ano, udělat se tajemným....to je oč tu jde...ovšem před určitým typem materiálu...nechce snad nikdo abych definoval tu množinu materiálu, na který se vztahuje většina zdejších článků...vyučená prodavačka Eliška s outěžkem (od skladníka Franty) skutečně není materiál k aplikaci rafinovanějších postupů. A chytrá holka? co to je? I ty moje chytré a charizmatické pizdy mají v sobě tu substanci nevypočítatelnosti. Všechny...když už jsem si říkal, že tahle je lidská a chytrá a dá se s ní domluvit...bum..přišlo překvapení...Kdysi jako nezkušený Onan jsem moooc plakal, jak jsou ty holky zlééé...Dnes chci aby intrikovaly!!! Strčit banán opici do pusy už není žádné vzrušo (tak ale trochu pořád jo..no), ale ten boj o kořist a oťukávání se...hmm..to je to, oč zkušenému kanci běží. Hmm...jsem spokojený..zase mi jedna nedávno řekla a současně napsala, že jsem ji dal velkého brouka do hlavy...no, kočičko, těch brouků bude ještě víc...jako Beatles...Holky se musí potrápit a zamotat jim hlavu...teda těm "našim"..jestli chápete to slovo..nechme Elišku Frantovi...na ni skutečně složitější aplikace neplatí..ta má jiné potřeby.

  Reaguj na tento komentář
  Re: Ano, ano, ano...
   od autora Zelenac

   a vies mi povedat ako byt tajomnym ale tak aby dievca nestratilo zaujem? ked jej skoro nic nepovies a budes vsetko tajit tak ju nebude bavit furt sa nieco vypytovat. Mohol by si napisat nejake priklady ;)

   Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora polohruby.vyberovy

  S rezervou je nutný brát všechny články na tomhle webu. Je to jako s novinama: není možný jejich čtením bezhlavě přejímat informace a názory co se v nich píšou, ale na jejich základě si vytvářet názory a poznatky vlastní.

  Já tu například našel spoustu cenných informací a názorů, který mi konečně dovolily si plně uvědomit, jak jsem se v minulosti ve vztahu k opačnýmu pohlaví choval jako naprostej IGNORANT a IDIOT!!! :-)) Jediný čeho lituju je to, že jsem tyhle informace neměl už před deseti lety. Hodně mi toho tak bohužel uteklo, nicméně všechno se dá ještě dohnat. Život začíná ve třiceti, a to je stejně až za tři roky! :-)Mimochodem příspěvek Pepíka Dylyny to potvrzuje.[S04]

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   V novinách (konktrétně ve zpravodajství) by moc názorů být nemělo. Tedy pokud nečteš bulvár nebo Haló noviny... [S04]

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re:
    od autora polohruby.vyberovy

    Těma názorama jsem pochopitelně nemyslel zpravodajství, ale komentáře apod. A jednoho novináře (z jednoho nejmenovaného renomovaného deníku) znám osobně, takže ani těm informacím nepřikládám takovou váhu. Když se článek má napsat, tak se prostě musí napsat z toho co je k dispozici. No a když není k dispozici nic, tak se holt musí jít tomu štěstíčku trochu naproti... :-))

    Reaguj na tento komentář
    Re: Re: Re:
     od autora RaShCZ

     Jasné. Někdy bych na toto téma rozvinul obsáhlejší diskuzi, avšak to by na Svadeni nepatřilo...

     Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora Semm

   Omyl - život začíná i po čtyřicítce - děti už jsou velký a dělají si v podstatě, co chtějí a rodiče mají konečně zase čas taky flámovat a pokud jsou samoživitelé, jako já, tak teď na jaře se jim klidně můžou zapálit lejtka a můžou si užívat. Ovšem - být informovaný - to je skutečně divíza. A tady je těch informací tolik, že by se mělo většinou všechno dařit. Jen je mi líto, že fakt upadá flirtování. Kluci, chlapi - flirtujte. Je to takový veselý a milý způsob komunikace, kdy se my ženy trochu bavíme, trochu jsme polichoceny a zároveň víme, že vám aspoň za trochu té pozornosti stojíme. [S03]

   Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Worldstrik

  Některé články se musí brát s rezervou... Třeba tady mi chybí jak je ovládat, jestli znáte stránky qark.net, tak se nechte inspirovat.
  Jinak k tomuhle článku: Naprostá pravda, že si člověk často holku zidealizuje a všecko a přitom člověk neudělal ještě nic. Docela by mě ale zajímalo JAK na to? Ják zamezit takovejm myšlenkám o holce, obzvlášť když je člověk úplně nadrženej už na nějakej vztah a furt se mu to nedaří....

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   Myslíš manipulativní techniky? On je trochu problém v tom, že ty sice zaberou, ale až to té dívce dojde, tak máš smůlu. Jsou spíše dobré pouze pro trénink (nebo pokud nemáš co na práci). Jeden článek o tom, jak dostat ženu rafinovaně do postele, brzy vyjde. Další snad také budou, ale ne hned. Qarka známe nejenom podle stránek. [S03]

   Na to se dá jít vcelku jednodušše. Když oslovíš 50 žen a polovina ti dá číslo, tak určitě nebudeš myslet na jednu konkrétní.

   Druhý, složitější způsob, je snažit se ovládnout sám sebe a nemyslet na ní. Věnovat se něčemu, co vyžaduje plné soustředění. Co třeba zajít na paintball? Pokud máš problémy s myšlenkami na ženy, je to výborný relax. Akce vyžaduje plné soustředění a pak ještě s protihráči poklábosíš v hospodě. Uvolníš se a na onu ženu myslet opravdu nebudeš.

   Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora Semm

   Tak na to si dávej bacha, aby holka nepoznala, že už jsi fakt nadrženej na nějakej vztah a ono se ti to nevede... Každá, která tohle pozná, bude vědět, že s ní chodíš jen proto, abys už konečně s nějakou chodil, ne proto, žes jí potkal a učarovala ti. Takovýhle postoj je nebezpečný.

   Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora History

  hmm, celkovo je clanok v pohodke, vazne mi moc nepomohlo, ked som si pred schodzkou predstavoval, ako nam bude krasne a jak si budem s takou zenskou pochodovat po meste:)

  Tu by som sa chcel zmienit o mojej finte ako tremu obist:
  zavolajte ju von tak, aby ste to ani vy necakali, ze ju idete zavolat.
  to znamena: citis sa dobre? pozrem do zrkadla, fuu ale som krasny, urobim nieco inteligentne ej ale som mudry poviem strasny for-som ja ale vtipny...a to je ten spravny okamih zavolat holke, mas dobru naladu z toho, ze si frajer a nemas problem pozvat ju von(ktora by takeho machra nechcela?? )...
  ked je to take spontanne, nemalo by sa stat, ze si si sam seba s nou predstavoval pri zapade slnka na luke vonajucej kvetmi a tvoje oci zahladene do jej oci a ruky nemotorne ukryte v pramenoch jej vlasov vam robia jedinu spolocnost okrem srdci dvo bijucich:D to bol pokus o strasne romanticke prostredie, asi to moc nevyslo, nie som basnik:D
  ale skratka kasli na nu, je to len osoba, s ktorou ides von...robis si nervy ked ides na pivo s 3 kamaratmi?

  to by som povedal, je taka obrana mysle pred nezelanou navstevou zvodnej cernovlasky:) o nejake vniknutie do mysle som sa nikdy nepokusil(ale zato finty popisane v roznych clankoch tu na svadeni funguju do bodky, takze to by stalo za pokus)

  neviem ako casto budem prispievat do diskusie, takze by som sa tymto chcel podakovat autorom clankov-doteraz sa mi nikdy tak dobre neflirtovalo ako po objaveni tejto stranky:))

  a sorry za siahodlhy koment, chcel som svojou troskou prispiet do kolaca:D

  Reaguj na tento komentář
Just in time :)
 od autora EPOXID

  Zastavil som sa tu po par mesiacoch, preklikal 30 tem naspat a znova sa ponoril do "studia"...holt niekedy tie vztahy proste stastie nemaju.
  A musim povedat, ze tento clanok som si precital just in time...pred tyzdnom a pol som v kaviarni uvidel jedno dievca a huba mi padla na stol (obrazne povedane :D ). Prva a posledna vec, ktora sa mi prehnala hlavou bola "na tuto musim zohnat kontakt". Siel by som za nou osobne, ale bola tam s kamaratkou a jej matkou, takze by to bolo trosku crazy. Ked preskocim tyzden udalosti, cislo som ziskal, slecne som napisal, v piatok som mal rande. Rande bolo fajn, slecna dala viackrat najavo svoj zaujem, rande sa skoncilo, prisiel som domov...a zacal snivat :) Je zaujimave, ako casto clovek robi veci, ktore su ocividne hlupe, ale uvedomi si to az vtedy, ked ho na ne niekto upozorni. Tak teda diki za upozornenie, I´ll watch my mind [S08]

  Reaguj na tento komentář