Svadeni.cz | Ty jsi ta pravá! | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Ty jsi ta pravá!

Ženy nevědí, co chtějí, ale neustanou, dokud to nebudou mít. Jakožto příslušnice něžného pohlaví můžu říct, že je to úplná pravda. Pokud se žena rozhodne, že něco chce, a pokud není úplně neschopná, tak to dostane. Velký problém je, že se „to“ velice obtížně definuje. Jeden večer chce romantického, empatického poetu a druhý večer zase drsoně, co opraví ucpaný záchod, spláchne to pivem, vyčistí si zuby a divoce se s ní pomiluje. Trošku ambivalence, že?

Na čem se ženy v mém okolí shodly, je tvrzení, že se chtějí cítit chtěné. To, že muž usiluje zrovna o ni, že je s ní, až když ji celou poznal, že ví o jejích chybách a přesto s ní je, to pro ni něco znamená. Když jí muž řekne, že ji miluje, tak tomu chce věřit, protože ví, že on už ji zná. Proto je velkou chybou říct ženě hodinu po seznámení, že je ta pravá, že jí milujete a že chcete být až do konce života jenom s ní, i kdyby to byla pravda. Zhruba 90% žen na takové sdělení zareaguje zděšením a s velkou pravděpodobností už ji nikdy víckrát neuvidíte.

Proč to píšu, když bych měla radit mužům, jak se seznamovat? Protože to je chyba, kterou udělal do té chvíle milý a sympatický kluk. Poznali jsme se v jednom nejmenovaném pražském klubu, kdy moje kamarádka sbalila jeho kamaráda, a tak jsme na sebe zbyli. Klučina (ano, do 40let je to kluk či klučina), kterému bylo zhruba čtvrt století, čistě a vkusně oblečený (nic se nedá zkazit na džínech, sportovním triku a botaskách), bez řetízků (jsem asi magor, ale mě osobně vadí, sice záleží na velikosti, ale většina mi hodně vadí), upravený (hezký sestřih, čistá pleť). Dostal osm bodů z deseti, prostě ideál, co nemůže urazit. Nejdříve jsme spolu tančili, pak jsme šli pít a pak následovala romantická procházka venku.

Při tanci se choval docela uvolněně, občas se mě lehce dotknul, ale nebylo to typu „chňapnu ti prs“, ani „chytím tě za zadek a budu předvádět, že přirážím, aby ti konečně došlo, co chci, když ti to není jasné podle funění na krk.“ Prostě milé pohyby se sem tam letmým dotekem (rameno, zápěstí), který vyvolal zvědavost (líbím se mu, nebo ne?), pěkný oční kontakt (ani zírání, ani neuhýbal pohledem), vlastně ideál. Sice neudržel rytmus, ale vypadal, že ho to baví (pokud vás to nebaví, je lepší to říct, než dělat něco, co je vám nepříjemné).

Následovalo pozvání na drink. Mile se mě zeptal, co chci k pití (plusové body), protože nesnáším experty, kteří mě okamžitě „prohlídnou“ a objednají mi pití, které se nedá pít. Příkladem budiž všechny ochucené Berentzeny, Chupita, Tequilly Sunrise a podobné slaďoulinké věci, jež mi byly objednány, a které jsem s kyselým úsměvem rušila, protože po tom bolí hlava a lepí se pusa. Jinak poslední poznámka k objednávání pití, nejlepší je podívat se, co slečna pije, nebo se nenápadně zeptat barmana.

Mňam. :)

Šli jsme si ke stolku pro další svršky a nastalo první úskalí. Je to možná hloupost, ale já sama se občas při oblékání zamotám. Není to nic hrozného, prostě hledám rukáv, směšně se u toho kroutím, a tak mi přijde moc milé, když mi protějšek pomůže. Zvlášť když je o hlavu větší a hezky voní, takže nevinné přiblížení se a ještě nevinnější pohled nahoru, jenže... Realita byla jiná. Já se vymotala, ale on ne, dvě nemehla se potkala. Ale tentokrát to byla holka, která mužíčkovi pomáhala do bundy a rovnala mu límec. Samozřejmě, že je to milé přiblížení se, nicméně pusa za odměnu? To se jako nedává?

Nyní odbočím, abych vysvětlila. Když s vámi holka jde ven do letní noci, mimo budovu, tak už vám věří. Věří vám, protože se jí líbíte. Líbíte se jí, chce vás poznat víc, chce slyšet váš hlas, i když se nesnažíte přeřvat reproduktory ovládané zběsilým DJem, prostě vás chce poznat a k poznání patří i nesmělé otlapkávání se (držení se za ruce, objímání se, lehké doteky přes oblečení) a zkoumání řečového ústrojí (jak mu asi chutná pusa, je tak měkká, jak vypadá?). Jsou slečny, které zkoumají i dál, ale to už je hard otlapkávání, které patří na jiné schůzky.

OK, tak jsi urovnaný a já bez pusy. Vracím se na místo činu a začínám nenápadný výslech: „Tobě to sluší, ty jsi asi sportovec, viď?“. Popravdě ženě je většinou jedno, jestli děláte fotbal, golf, tenis, bowling, šipky, běh nebo šachy, ale chlapi, co mají koníčka, jsou prostě přitažliví. Pominu-li sex na oslavu vítězství, tak je neskutečně přitažlivé, když se muž na něco soustředí, ať už je to zaujatý výraz při dobíhání míče nebo chmuření čela nad šachovnicí, nebo i práce s vodováhou. Najednou to je kluk, co něco umí. Tento chlapec uměl hrát počítačové hry a studovat. Postupně jsem ho podrobila výslechu, který si buď neuvědomil, nebo se mu líbil. Při zhruba devadesáté otázce, která se ptala na vysněnou barvu koupelny (normální chlap mě mile zastaví u desáté otázky, tenhle ne), už mě to přestává bavit, takže ztichnu a s tím odumře i naše konverzace. Po deseti minutách v tichosti a bez polibků (mém duševním úpění, že to je promrhaný čas) se k němu nenápadně nakloním s našpulenou pusou a… Ne, on to nechápe.

Další rada. Když se k vám žena nakloní a nenápadně přitom předsune rty, tak prostě chce políbit (týká se romantických schůzek). Pokud nechcete, aby se cítila trapně, tak jí tu pusu dejte. Mě reakce chlapce vytočila. Tak jsem mu pusu dala sama. Byla trochu delší, ale když jsme se po dalších deseti minutách od sebe odtrhli, tak jsem měla pocit dobře odvedené práce. Jenže on asi taky. Protože mě stále držel za konečky prstů (je to milé), tak nějak zasněně se mi díval do očí a řekl mi, že jsem ta pravá a že by se mnou chtěl být navždy.

Je nutné vysvětlovat poslední a největší chybu?

Související články...

  Važte si jich
  My muži si to možná neuvědomujeme, ale ženy se v naší společnosti cítí často jako „slabší“. Nestačí na nás ve většině případů nejen fyzicky, ale mají i těžší přístup k ...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  mistria
  Poznejte, že po vás jede
  Zamilovanost dokáže parádně zamotat hlavu nejen mužům, ale také ženám. Zamilovaná žena je nesoustředěná, uzavírá se do svého světa před okolím. U každé z nás je průběh trochu odlišný, ...

79%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 22 (poslední ze dne 12. 9. 2012 16:16:38)
posledni komentare  "Ty jsi ta pravá!"
ax 09.09.2012 20:59
Re: 09.09.2012 22:06
Re: Re: ax 09.09.2012 22:13
Re: Re: Re: 09.09.2012 22:34
Re: Re: Re: Re: ax 10.09.2012 13:04
10.09.2012 17:36
Re: ax 10.09.2012 20:30
Re: Re: 11.09.2012 08:56
Re: Re: Re: ax 11.09.2012 22:22
Re: Re: Re: Re: 11.09.2012 23:11
Re: Re: Re: Re: Reaper 10.09.2012 14:48
Re: Re: Re: Re: Re: 10.09.2012 17:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Reaper 10.09.2012 17:52
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Reaper 10.09.2012 17:56
10.09.2012 18:08
Re: Eva 10.09.2012 09:13
.. Moon 10.09.2012 09:36
10.09.2012 11:45
to NePri: Reaper 10.09.2012 14:18
Re: to NePri: 5o 10.09.2012 22:31
Nataly 11.09.2012 22:10
Majco 12.09.2012 16:16
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak