Svadeni.cz | Sladká vůně feromonů | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Sladká vůně feromonů

Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

Fungují opravdu Feromony?

 

Já osobně jsem kdysi feromony vůbec necítil. Posléze mi však začaly připomínat něco jako vůni potu a navíc jsem je přestal úplně používat. Byl jsem šťastně zadaný a při použití feromonů jsem byl až příliš blízko nepředvídatelným situacím s dívkami v okolí.

Po přibližně dvouměsíčním vysazení jsem si však řekl, že bych je mohl opět zkusit na svoji partnerku. Stříkl jsem si feromonu trochu na prst a nic moc. Ta vůně feromonů je prostě specifická. Ale je fakt, že parfém to stejně překryje a aplikoval jsem feromon na mé oblíbené místo - za ušní boltce.

Potom jsem použil svůj parfém. Když jsem se setkal se svojí partnerkou, její první slova byla, že voním jako tehdy, když jsme spolu začínali. Vyptávala se mne, jaký jsem použil parfém (střídám jich několik dle situace). Když jsem ji doma dal čichnout parfému, nebylo to ono. Napadlo mne tedy dát ji čichnout feromonu. A skutečně. Ona vůně feromonu, která se jí tolik líbila, to bylo ono. Právě tato událost mne inspirovala k analýze situace a menšímu testu v terénu.

Nabízí se otázka, proč mé partnerce feromon voní, zatímco mně ne. Napadlo několik odpovědí:

1.    Máme jednoduše jiný vkus.

2.    Feromony jí ve skutečnosti nevoní, ale jí to připomíná naše začátky.

3.    Má ráda „samčí" vůni (něco jako zápach potu).

4.    Feromon dráždí její VNO, takže ona ho sice ve skutečnosti necítí, ale je jí to podvědomě příjemné.

Po rozhovoru s ní vyplynulo, že nejblíže pravdě bude varianta 4. Usuzuji tak z toho důvodu, že feromon nanesený na mém těle pokrytý vůní, byl pro ni mnohem přitažlivější, než samotný feromon v lahvičce. Samotný parfém také nebyl dostatečně přitažlivý. Pouze kombinace těchto dvou prvků dokázala vytvořit to „nejvoňavější."

Ostatní lidé používající feromon také mají zajímavé zkušenosti. Poměrně komickou historku zažil s feromony můj známý. Po sprše je na sebe nanesl a jeho partnerka si velmi libovala. Doslova mu řekla, že voní jako chlap. On jí však o feromonech nic nesdělil. Posléze žena nalezla jeho feromony v koupelně. Nanesla je ze zvědavosti na sebe a odhalila tajemství svého muže. Bohužel pro ni však neodhadla dávku a tak se tři dny koupala a koupala a koupala, ale stejně ze sebe nemohla smýt onen „odér chlapa." Jak by se vám zamlouval reklamní slogan: „Náš feromon udělá chlapa z každého?"

 

 

Zkušenosti s feromony píšete i vy do diskuze na toto téma. Tak např. myšák popisuje používání feromonů pokus po pokusu. Jeho postup zde rád uvedu. Snad se nebude zlobit, když jeho příspěvek trochu zestručním a zkoriguji. Koneckonců, můžete si ho přečíst v diskuzi celý tak, jak ho napsal autor původně.

1. pokus

Feromony jsem si stříknul na krk a lehce potřel krk a uši. Potom přišla na řadu toaletní voda. Asi jsem to přehnal a na akci se na mě lepili chlapy. Naštěstí si chtěli jen povídat. Závěr - ubrat dávku.

2. pokus

Opět kombinace feromonů a toaletní vody, tentokrát však v menší míře. Líbaly se se mnou holky, od kterých bych to vážně nečekal. Bohužel, k vytouženým slečnám jsem se přes ně nemohl propracovat. A navíc se zase objevil onen syndrom chlapského kamarádství. Jeden se se mnou ale pořád hádal, a to jsem ho nikdy před tím neviděl. Ráno se mi omluvil, že neví, co to s ním bylo. Závěr - ubrat dávku.

3.-4. pokus

Na řadu přišla Vulva. Dal jsem si ji podle návodu na krk a za uši v malém množství a překryl toaletní vodou. Žádný výrazný efekt ani na dvou akcích. Někde je zrada.

5.-6. pokus

Vulva ve větší míře bez toaletní vody. Na dvou akcích žádný efekt. Zrada.

7.-9. pokus

Bingo! Feromon malinko na vatovou tyčinku na krk, za ušima a toaletní voda. Ani raději nebudu rozebírat, co se všechno dělo. Ženy, byznys, komunikace a krásné akce s dohrou v postýlce bez mého přílišného snažení!

10. pokus

Vysazuji vše až na toaletní vodu. Funguje to setrvačností a ženy si vše pamatují ať už vědomě nebo podvědomě.

I další uživatelé se podělili se svými názory na feromony. Stačí navštívit diskuzi.

 

Test

Na začátku článku jsem sliboval test „vůně“ feromonů v terénu. Nyní se tedy zaměřím na jeho průběh a výsledky. Oslovil jsem deset žen ve věku 19-25 let. Na sobě jsem měl malé množství feromonu spolu s parfémem (Christian Dior - Higher energy). Zároveň jsem si s sebou vzal feromon i parfém v lahvičkách. Otázky byly tři: jak jim voním já, jak jim voní feromony a jak parfém.

Kombinace parfém + feromony si pochvalovalo 8 žen. Jedna reakce byla neutrální a jedna téměř záporná.

Samotný feromon z lahvičky voněl pouze dvěma ženám. Dvě feromon necítily vůbec, jedné se jeho vůně zdála neutrální a pět ho přirovnalo, že je to něco jako lidský pot.

Parfém se zamlouval šesti ženám. Tři reakce byly neutrální a jedna vyloženě záporná.

Daný vzorek žen samozřejmě není reprezentativní, ale přesto se potvrdilo to, co píšete v diskuzi. Samotný feromon skutečně není o tom, že by měl vonět. Ale při doporučeném dávkování a současném použití parfému je to kombinace, která se ženám líbí. Rozdíl mezi samotným parfémem a parfémem s feromony si nevysvětluji pouze použitím feromonu, ale také „rozležením" parfému. Žena, které se kombinace parfém + feromony nelíbila, nejspíše měla menstruaci. Což je vzhledem k účinkům feromonů normální. Když žena menstruuje, tak nehledá samce, ale někoho kdo se o ni bude starat.

Účinek feromonů z výsledků tohoto testu jasně vyplynul. A navíc také vyplynulo něco jiného. Většina dívek byla velmi hovorná a nikam nespěchala. Jedna to dotáhla až na pozvání do klubu.

Proto si myslím, že má cenu Feromony používat. Není to samospasitelné a pokud budete sedět někde v koutě, tak je zbytečné je mít. Ale pokud chcete někoho hledat a najít, tak si je dejte. Zvyšují šance neuvěřitelným způsobem.

Podívejte se, jak hodnotí zkušenosti s Feromony naši uživatelé, kteří si je koupili a potom nám napsali jejich příběh..

 

Chystáme další test ohledně toho, jestli Feromony fungují.

Už brzy se dozvíte více z našeho testování Feromonů přímo mezi lidmi.

Budeme zkoušet, jak funguje člověk s feromony a v podobné situaci i bez nich.

Máme už 20 (děkujeme!) ochotných lidí, kteří do toho s námi půjdou.

To jestli Feromony fungují a jak se o nich lidi baví a diskutují, si ověříme znovu v praxi.

Pošleme 30 lidí do zkoušky (15 s Feromony a 15 jen s placebem..) toho, jestli je to jen pocit, že Feromony pomáhají, nebo jestli je to absolutní fakt. A potvrdí naše předchozí testy s feromony.

Chcete se stát jedním z těch, kdo budou Feromony testovat a zároveň jedny Feromony pro muže díky tomu získat zadarmo?

Napište nám na naši adresu: obchod@svadeni.cz že máte zájem a naše asistentka se s vámi spojí a vše Vám vysvětlí.

Nejde o nic těžkého. Dostane vzorek Feromonů, které podle svého vlastního uvážení budete používat a nám potom jen vyplníte jednoduchý formulář, kde vyberete z předvyplněných odpovědí vaši zkušenost.

Po skončení testů, dostanete jedno balení Feromonů pro muže (1x 1,5ml) v hodnotě 1 110 Kč zdarma.

 

V nejbližší době budeme také testovat Feromony pro ženy.

Konkrétně Andro Vitu, která nám už v předešlém testování vyšla jako účinná a fungující. Pokud se tedy už teď najdou nějaké ženy, které by s námi chtěli Feromony testovat, tak nám taky pište na: obchod@svadeni.cz

Až bude testování Feromonů aktuální, tak se Vám ozveme a domluvíme se na dalším postupu.

Jako dárek za pomoc při testování, budou Feromony Andro-Vita 30ml pro ženy. Dáme Vám na výběr, jestli budete chtít Feromony parfémované, nebo neparfémované.

Pište, těšíme se na Vás. Svadeni.cz

 

 

 

 

Mohlo by Vás zajímat..

 

10 rad jak nejlépe vykouřit muže

Přestaňte přemýšlet o felaci jako o povinnosti a vezměte iniciativu do svých rukou. Po přečtení zjistíte, že vše, co jste se dočetla budete chtít ihned zkusit! Ukažte svému miláčkovi, co jste se naučila.

 

Ženské tajemství v posteli

Co všechno ženy tají o jejich slastech v posteli? Máte jistotu,že vaše milenka vše sdělí narovinu? Je to kvůli tomu, že se muži nezajímají, nebo je v tom něco jiného? Přečtěte si o ženských tajemství v posteli něco více a buďte překvapen, jako my!

 

Testovali jsme..

Bělící pásky 3D Crest Supreme Profesionál 

Zřetelného vybělení zubů s bělícími pásky o 1-3 stupně dosáhnete již po týdenním používání. 

Bělení páskami je velmi jednoduché..

 

 

AndroVita Feromony pro ženy

Hned u prvního setkání, kdy jsem je měla na sobě, byl úplně vyměněný! 

Několikrát mi řekl, že krásně voním. A přitom jsem měla svůj parfém jako obvykle.

 

 

 

Široký sortiment erotického prádla pro ženy 

Překvapte svého milého ve značkovém erotickém prádle za nízké ceny. 

Zakryjte partie se kterými nejste spokojena a zvýrazněte své přednosti. 

Sexy večer může začít..

Související články...

    Feromony a zkušenosti uživatelů
    Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

    Seznamte se s feromony
    Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

79%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 87 (poslední ze dne 24. 8. 2017 16:54:17)
posledni komentare  "Sladká vůně feromonů"
niki 12.02.2008 11:33
Re: 12.02.2008 12:54
RaSh niki 12.02.2008 13:04
Re: RaSh 12.02.2008 13:46
Souvisí nějak feromony s TZ? Waratah 12.02.2008 19:51
Re: Souvisí nějak feromony s TZ? 12.02.2008 22:52
2 Waratah 12.02.2008 21:18
Rash Waratah 13.02.2008 17:21
pokračování.. Waratah 13.02.2008 17:33
Re: pokračování.. 13.02.2008 23:03
niki 13.02.2008 19:12
Re: 13.02.2008 23:11
Tahaj z vás prachy globus 14.02.2008 11:18
Re: Tahaj z vás prachy Reaper 14.02.2008 12:44
Re: Re: Tahaj z vás prachy 14.02.2008 12:58
Re: Re: Tahaj z vás prachy petr 24.08.2017 16:54
Re: Tahaj z vás prachy 14.02.2008 12:53
Re: Re: Tahaj z vás prachy Tycoon 14.02.2008 13:24
Re: Re: Re: Tahaj z vás prachy 14.02.2008 13:53
Re: Re: Tahaj z vás prachy Semm 15.04.2008 08:44
Stinky 02.01.2013 13:41
niki 14.02.2008 12:48
Re: 14.02.2008 13:08
Re: Semm 15.04.2008 08:47
KKK 14.02.2008 16:06
Re: 15.02.2008 00:04
tomy tomy 14.02.2008 18:47
einfach super breaker 16.02.2008 14:23
igino 17.02.2008 00:18
Re: 17.02.2008 10:16
Zsolte 17.02.2008 12:00
pepa 23.02.2008 08:07
Re: 23.02.2008 10:33
Franta 23.02.2008 12:30
Re: 23.02.2008 18:02
Re: Re: Franta 23.02.2008 18:21
Re: Re: Re: 23.02.2008 19:10
Re: Re: Re: Re: Semm 15.04.2008 09:02
Re: Re: Re: Re: Re: 15.04.2008 20:35
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Semm 16.04.2008 10:03
Franta 23.02.2008 19:54
Re: 24.02.2008 08:57
Re: 06.05.2012 10:05
david 27.02.2008 20:34
27.02.2008 20:45
Re: Re: Vincent 27.02.2008 22:22
šalda 28.02.2008 14:10
Re: Vincent 28.02.2008 16:22
šalda 28.02.2008 17:26
28.02.2008 19:04
šalda 28.02.2008 19:39
peta 03.03.2008 18:30
tak co má být první martan 04.03.2008 12:50
Re: tak co má být první 04.03.2008 13:55
zkusenosti Tester 09.03.2008 10:13
09.03.2008 12:04
Feromony cizma 03.04.2008 20:11
Re: Feromony 03.04.2008 20:39
Re: Feromony Semm 15.04.2008 09:08
polohruby.vyberovy 02.05.2008 00:53
Vlas 12.05.2008 01:33
12.05.2008 10:39
Vlas 12.05.2008 13:55
vnouzirozbijsklo 21.05.2008 19:23
21.05.2008 20:40
smile 24.07.2008 22:11
Re: 24.07.2008 22:38
pokus smile 26.07.2008 09:53
26.07.2008 10:48
smile 26.07.2008 11:35
účinek na bývalou partnerku Dave 15.12.2009 15:48
15.12.2009 16:46
Oblbnutá feromony Míňa 31.03.2015 19:56
Re: Re: Re: Oblbnutá feromony Kája 24.04.2015 23:07
27.04.2015 22:09
Re: Oblbnutá feromony Ivka 11.01.2016 00:44
aaa 26.04.2015 20:37
Jak dlouho vydrží balení? Olda 17.10.2015 16:40
Re: Jak dlouho vydrží balení? Olda 31.10.2015 21:40
Re: Re: Jak dlouho vydrží balení? René 05.11.2015 21:55
Re: Re: Re: Jak dlouho vydrží balení? Olda 10.11.2015 11:43
Re: Re: Re: Re: Jak dlouho vydrží balení? abcd 11.11.2015 00:45
Re: Re: Re: Re: Jak dlouho vydrží balení? René 29.12.2015 19:13
Neřeknu :) 06.02.2016 23:03
Re: xx1 13.02.2016 22:16
Re: Re: Neřeknu :) 17.02.2017 19:53
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak