Jak být pro chlapa atraktivní?

Jak být pro chlapa aktraktivní? Napsáno bez příkras, narovinu a přímo od chlapa.

Jak se stanete více atraktivní pro chlapa?

Atraktivita je velice široký pojem. Každý totiž touží po něčem trochu jiném. Existuje však soubor vlastností a schopností, díky kterým lze chlapa sbalit a následně i udržet daleko snadněji. A kupodivu kvůli tomu nemusíte mít velký výstřih ani postavičku jako modelka.

V prvé řadě by z vás mělo vyzařovat sebevědomí, to mají chlapi rádi. Pozor, nezaměňovat s arogancí. Tu naopak nemá rád nikdo. Když si budete věřit, půjde to na vás vidět a určitě o vás nějaký fešák dříve či později zavadí pohledem a často nejen ním.

Je pravda, že sebevědomí nemá každý, ale je možné si ho pomalými krůčky získávat.

Rozhodně vám při navazování známosti neuškodí projevit alespoň trochu té submisivity. To víte, pánové jsou naučeni držet otěže ve svých rukou a chtějí si tuto iluzi udržet i v partnerském soužití. Samozřejmě, neplatí to vždy.

Všude jsou nějaké výjimky, ale daleko více chlapů ocení, když se alespoň občas mírně podřídíte, než abyste se chovala jako domina.

Snažte se také co nejčastěji usmívat, to má rád každý, nejen chlapi. Samozřejmě by se mělo jednat o lehký přirozený úsměv, ne o nějaký pochybný natrénovaný škleb. Ani snaha spojit koutky úst na týlu hlavy nejspíš nebude tím pravým ořechovým.

Jednou z největších zbraní, které mají ženy ve svém repertoáru, je empatie. Tou rozhodně nešetřete. Muži jsou poměrně citliví na své neúspěchy a pokud takové přijdou, automaticky hledají náruč, kde naleznou pochopení i soucit. To platí jak o nezdarech v práci, tak i tak i v případě prohry oblíbeného týmu.

Také je vhodné snažit se s mužem trávit čas i jinde než na lůžku nebo případně v kavárně. Hezký výlet na hory nebo do lesa určitě dokáže ocenit každý samec. A ideálně, když ho vymyslíte vy. Muži se obecně rádi toulají po přírodě, a i když vy na to třeba příliš nejste, jednou za čas se můžete přemoci. 

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora Katka

    Nejlepší je být přirozená a na nic si nahrát!

    Reaguj na tento komentář