Jak zapůsobit na ženy ve společnosti

Chcete vědět, jak hned po příchodu do klubu udělat skvělý dojem na přítomné ženy a zvýšit si tak u nich šance? Některé muže můžeme zahlédnout, jak obcházejí místnost, prohlížejí si všechny ženy a hledají nějakou vhodnou, kterou by mohli oslovit. Vypadá to, jako by si vybírali kořist. Tohle je přesně ten způsob, který k úspěchu nevede.

Jak udělat dojem na ženu

Když muži ve skupině nevypadají, jako by se dobře bavili, ztrácejí tak své postavení ve společnosti. Muž ovládající umění svádění se příliš nerozhlíží po lidech okolo. Radši si povídá se svým kamarádem. Oba pak působí mnohem uvolněněji a příjemněji. Kdyby se rozhlížel všude okolo, vysílal by signály, že se poohlíží po nějakém zábavnějším místě, než je to jeho. Ale tohle on nedělá. Ví, že to nejzábavnější místo v okolí je to jeho. A má pravdu.

Ženy hledají muže, jejichž společenský status je cennější, než jejich vlastní. Musíte znát svoji vlastní hodnotu, kterou můžete nabídnout, a 

musíte to dát najevo svému okolí. Řiďte se pravidlem tří sekund a budete mnohem častěji obklopen partou lidí. To povede k tomu, že se pro okolí stanete společensky přitažlivější.

Pak se vám naskytne daleko více příležitostí k seznámení. Dívky vám také budou častěji dávat najevo svůj zájem například očním kontaktem. Pamatujte, že není nutné, abyste čekal na nějaký signál. Protože když budete neustále trénovat, budete se přidávat k různým skupinám i bez pozvání.

Pravidlo tří sekund

Toto pravidlo nám říká, že jen co dorazíte na místo, je třeba se obklopit co nejdříve nějakou skupinou lidí - ideálně během prvních tří vteřin. Prostě běžte k první skupině, kterou uvidíte a přidejte se k nim.

Mějte na paměti, že jste nezapůsobil jen na tu skupinu, ale na celou místnost. Nikdo jiný neví, jestli se s těmi lidmi už znáte nebo ne. Důležité je, že to tak vypadá. Zamířil jste k nim hned po vašem příchodu a vedete s nimi zábavný rozhovor. Vy jistě musíte být společenský typ, co má spoustu přátel!

Pak se přesuňte k dalšímu kroužku lidí a tím uděláte ještě větší dojem. Dokazujete okolí, že jste společenský. Všimněte si té kouzelné lehkosti, se kterou vás skupiny přivítají, když uvidí, jak společensky se chováte. Proto je důležité, abyste nebyl příliš vybíravý, ke komu se přidáte. Je lepší být v nějakém kroužku lidí, než být náročný a skončit sám místo toho, abyste zapůsobil na okolí.

Jiný výklad pravidla tří sekund je: 

Od té doby, co si všimnete nějaké skupiny, máte 3 vteřiny na to, abyste se k ní přidal. Tím získá váš přístup na nenucenosti. Všimnete si rozdílu ve vašem duševním rozpoložení. Žena většinou pozná, když muž sbírá odvahu, aby ji oslovil. Ale když se budete řídit pravidlem tří sekund, bude mít pocit, jako byste se náhle objevil.

Je ještě jeden výklad a ten říká: Jakmile uvidíte dívku či ženu, která se vám líbí, oslovte ji během prvních tří vteřin. Pokud to neuděláte, rapidně se snižuje vaše šance na úspěch.

Komentáře