Svadeni.cz | Prokletí nezkušených | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Prokletí nezkušených

Méně zkušení muži často nejsou ve vztahu spokojení. I když zezačátku vypadalo vše v pořádku, postupem času je na ženě začne štvát spoustu věcí. Jenže ve skutečnosti není chyba ani tak v ženě, jako v původním výběru.

Občas vidím pár, ve kterém je relativně pohledný mladý, sportovně založený muž, vedle kterého jde roztomilá, leč mírně zaoblená žena. Možná si říkáte, že na tom není nic špatného, každý člověk má svůj vkus. Jenže jak jsem zjistil, tendenci chodit s obézními ženami mají především nezkušení muži. A to ne proto, že by zkrátka od přírody byli na baculky, ale protože si myslí, že na lepší nemají.

Bohužel se u drtivé většiny těchto vztahů ukáže, že byly od počátku určené k záhubě. Po opadnutí prvotního zamilování si muž uvědomí, že jeho přítelkyně není zrovna taková, jakou by si ji představoval. A protože s ní byl už nějakou dobu a má ji rád, místo rázného rozchodu se jí začne snažit měnit. Bude s ní chodit sportovat, ordinovat jí diety atd. To se ženě pochopitelně nelíbí, protože si myslela, že muže přitahovala taková, jaká je. Začnou hádky a vztah se postupně nachýlí ke svému konci.

Ve svém okolí jsem již měl několik podobných párů, takže vím, že prvotní příčinou je nesebevědomí muže. Někteří muži si připadají divní, nespolečenští, ve styku se ženami neohrabaní. Zkrátka se podceňují. A netýká se to pouze těch, kteří v jednom kuse sedí u počítače.

Té dietě se stejně nevyhneš!Základní tendence rysů osobnosti se utváří v dětství. Na nás ale je, jak tyto v podstatě neovlivnitelné faktory dokážeme ve své dospělosti pozměnit či upravit tak, aby nám v běžném životě nepřekážely. Rozumějte, můžete se vymlouvat, že jste zkrátka introvert, protože to máte v genech a vaši rodiče vás v tom ještě podporovali. Na tom nic nezměníte. Ale můžete změnit to, nakolik vám to překáží v současném životě. Jsou to pouze tendence, vlohy. Nikoli doktrína, se kterou musíte žít celý život.

Lidé se obecně dělí na ty aktivní, kteří chtějí bojovat a dělat něco se současným stavem, a na ty pasivní, kteří se raději budou skrývat barikádou a celý život vystaví na něčem, co považují za nezměnitelné. Domnívám se, že aktivní muži po vztahu s ženou, která jim nevyhovovala, sami zjistí, že se někde stala chyba. Budou hledat příčinu a časem přijdou na to, že si s ní zkrátka od počátku nesedli. Pasivní muži si toto neuvědomí. Budou snažit neustále hledat možnost slepit starý vztah dohromady a být s dotyčnou i za cenu nespokojenosti.

Pokud jste ve vztazích málo zkušení, hledejte návody, zkoušejte oslovovat a balit různé ženy. Ale do vztahu jděte jenom s takovými, které splňují alespoň vaše základní požadavky. Psychickou nesourodost se ženou do jisté míry odstraníte, pokud na tom oba budete mít zájem. Pakliže vám ale nevyhovuje fyzicky, těžko dotyčnou změníte proti její vůli. Dívky jsou různé a každému muži se líbí něco trochu jiného. Určitě sami znáte ty krásnější a méně krásné. Vaším cílem je v tomto ohledu být se ženou, kterou nebudete muset nutit ke změnám, aby se vám líbila.

Život muže je téměř výhradně o hledání a posilování vlastní hodnoty. Na začátku se velmi podceňujete, protože vás štve spousta věcí. S každým vaším vztahem či s každou bližší sociální interakcí s opačným pohlavím se vaše hodnota mění. Začínáte vidět sami sebe jinak. Proto se nezkušení muži zaměřují spíše na méně pěkné ženy, zatímco zkušenější muži si troufnou i na větší krasavice. Není to pouze o tom, že by si připadali sami krásnější. Je to o tom, že celkově vidí jinak.

Choďte se ženami, testujte je a získávejte nový náhled na svět i na sebe samého. Snažte se poučit s předchozích vztahů, abyste se na své úrovni dostávali stále výš a výš. A jestli se vám to nedaří, mrkněte na článek „Vyvíjejte se“. Třeba v něm naleznete odpověď na vaše problémy.

Související články...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  Vyvíjejte se
  Celý svůj život prožíváme skrze přesvědčení, které nám do jisté míry diktuje naše okolí, rodina a přátelé. Každý hovor a setkání s těmito lidmi nás podvědomě utvrzují v ...

  jiripolacek
  Muži jsou společensky v úpadku
  Známý americký psycholog Philip Zimbardo přišel s tvrzením, že dnešní muži jsou společensky v úpadku. Mají čím dál tím větší problém s navazováním fyzických kontaktů ...

99%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 13 (poslední ze dne 20. 12. 2012 20:22:20)
posledni komentare  "Prokletí nezkušených"
ax 14.09.2012 20:51
Re: Majco 14.09.2012 21:13
Re: koci 14.09.2012 23:32
Zkušenost Kotja 14.09.2012 21:55
Jakub 15.09.2012 11:22
Re: Majco 15.09.2012 13:06
Re: 15.09.2012 13:43
Re: Re: Jakub 15.09.2012 15:10
Re: Re: Re: 15.09.2012 16:07
Nezkušení Moon 22.09.2012 20:37
Re: Nezkušení 23.09.2012 18:05
?? dwave 20.12.2012 19:06
Re: ?? 20.12.2012 20:22
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2018 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak