Překonejte strach z oslovení (2)

Všichni v sobě máme jakési normy chování z dob minulých. To již víme. Překonat tyto normy je základní předpoklad pro to, abyste byli ve vašem svádění úspěšní. Ukážeme si, jak na to.

První trénink se týká vašeho sebevědomí. Je potřeba ujasnit si, že každý, i sebemenší úspěch, si musíte pochválit. Alespoň zezačátku. Vůbec nevadí, že vás odmítla. Vůbec nevadí, že jste v době oslovování měli v sobě na posilnění 2 piva. Zkrátka jste to dokázali. Oslovili jste ženu. Třeba pouze tak, že jste se zeptali, kolik je hodin. Nevadí. Překonali jste strach.

Ale ono to nejde

Jakmile budete stát na ulici a rozhlížet se kolem sebe, napadne vás náhle tisíc výmluv, proč to nemůžete udělat. Proč ji zkrátka nemůžete oslovit.

Tak tam budete bezradně stát s rukama v kapsách a čekat na spásu. Ta však samozřejmě nepřijde a tak to po několika minutách, možná hodinách, zalomíte. Půjdete domů s pocitem, že to nikdy nedokážete. Místo toho, abyste své sebevědomí povzbudili, ho naopak ještě více podkopnete. To rozhodně není dobře.

Když už budete přemýšlet nad tím, zda se vydat ven oslovovat ženy, neváhejte. Řekněte si nahlas: „Ano, dnes je oslovím!“ Až budete stát na oné ulici, tak jsou pouze dvě možnosti. Buď do toho půjdete, nebo ne. Není žádné možná, není žádné kdyby, není žádné za chvilku. Budete-li hledat výmluvy, ztrácíte čas. To rovnou můžete jít domů.

Uvědomte si, že rozmýšlet se na ulici je stejně nesmyslné jako jít do supermarketu pro rohlíky, a tam se na ně dívat ze vzdálenosti pěti metrů. Budete se na ně dívat a přemýšlet, jestli si ho máte koupit nebo ne, když jste se vydali speciálně pro ně? Zdá se vám to nesmyslné? Vždyť to samé děláte se ženami. Změňte to.

Vybírejte si to, na co máte

Je zbytečné snažit se aplikovat techniky profesionálů, když vám dělá problémy oslovit ženu. Nechtějte hned mít vše. Pro začátek vám bude úplně stačit, když budete aplikovat jedno jednoduché oslovení na ženy, které vás absolutně nepřitahují. V tuto chvíli není cílem nějakou sbalit. Cílem je naučit se je balit. Ve vašem žebříčku budete postupovat stále výše. Když každé oslovení budete trénovat týden, tak za měsíc již máte 4 oslovení a dost velkou řadu zkušeností. Budete moci postupovat rychleji. To vše je ale hudba budoucnosti. Hlavní je začít. To musí být nyní vaše priorita.

Komentáře