Svadeni.cz | Falešné hry při svádění | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Falešné hry při svádění

Při svádění neexistuje postup, který by nám zaručil výhru. K této hře neexistuje žádný návod, nejsou stanovena žádná pravidla. Nemůžeme spoléhat na rozhodčího, který by odpískal faul nebo neregulérní zákrok. Často zdánlivě rozhoduje náhodný prvek, štěstí nebo smůla. Přesto existují hráči i hráčky, kteří téměř stále vyhrávají. Ne všichni ale hrajou fér.

Nebezpečí falešné hry spočívá v tom, že se dá v počáteční fázi velmi těžko rozpoznat. Falešný hráč se chová podobně jako zkušený svůdník, odlišuje se ale rozdílnou motivací. Nezajímá ho tolik sex nebo dobývání vysněné partnerky. Hledá uspokojení v samotné hře a většinou ji opravdu vyhraje.

Jedním z důvodů je neschopnost nějaké citové vazby k ostatním. Je motivován zejména ziskem, ať už materiálním, či formou bezpodmínečné převahy nad druhým.

Falešnému hráči nejde v žádném případě o vztah, v zásadě ani o nějaké erotické dobrodružství nebo zážitek. Jeho prioritní zájem je posilovat vlastní ego, zvyšovat si vlastní sebevědomí, a to nejlépe na úkor někoho jiného.

Kluci si hrají

10 nejrozšířenějších falešných her a nejčastější příklady:

Přesilová hra

Starší a zkušenější muž využívá naivity a nereálných představ mladší partnerky, kterou doslova utápí v jejích iluzích. Ve spojení s pracovním poměrem nebo mileneckou závislostí hrozí dívce životní debakl.

Panenská hra

Mladá a zdánlivě nezkušená slečna využívá své krásy a půvabu, aby tak trochu vydráždila své postarší pánské okolí. Rafinovanou sexuální manipulací ale může přivést nějakého zamilovaného chudáka na pokraj totální zkázy.

Dominantní hra

Muž, mající vulgární až sadistické sklony, může na základě akce a reakce vyvolat u slabší partnerky sklony k extrémně submisivnímu jednání, jakoby jediného možného způsobu vzájemné komunikace. Extrémní dominance je sice historicky mužskou parketou, nicméně i v tomto směru nás ženy zřejmě dohánějí.

Sexuální hra

Mladší dívka pod náporem otrlého sexuálního rutinéra lehce podlehne dojmu, že s žádným jiným milencem už to takové nebude. Ve chvíli, kdy ji rutinér opouští, vyhrocená emociální závislost ji může na dost dlouho negativně ovlivnit. Stejně tak zkušená rádodajka snadno přesvědčí naivního mladíka, že fyzická láska může být základem nějakého trvalejšího vztahu. Bohužel, sama o sobě nemůže.

Stínová hra

Mimořádně nadaná manipulátorka si dokáže udržet nejen svého stálého partnera, ale i několik dalších, tzv. stínových partnerů, které využívá dle potřeby. Dala by se přirovnat k manažerce disponující několika zástupci pro věci partnerské, milenecké, ale taky ekonomické, provozní, apod. Motivace stínových partnerů, kteří nezřídka vědí i o těch ostatních, bývá pro okolí těžko pochopitelná.

Švihácká hra

Hráč, který zaznamená nějaký náznak obdivu ke své osobě ( jedno od koho), rozehraje etudu na téma bezbřehého sebevědomí a ležérní dokonalosti. S žoviálním úsměvem pak sklízí tam, kde nic nezasel. Ale má to zadarmo.

Naivní hra

Mladší muž předstírá životní nezkušenost, ale zároveň pohodu a určité rošťáctví. Ideální kombinace pro „zkušenější" nebo autoritativní starší ženu, pro kterou je lákavé si s někým takovým "zábavným a neškodným" pohrát.

Diktátorská hra

Podobně jako pohádkový vodník je diktátorský hráč posedlý lovem dušiček, které potřebuje k pocitu sebeuspokojení. Často si vytváří a vypilovává různé manipulativní techniky, důležitá je pro něj představa moci a převahy nad ostatními. Stejně jako u dominantní hry, není tato výsadou pouze mužů. Ženy diktátorky ale nejsou tolik na očích.

Úchylná hra

Falešný gentleman zaujme svým „upřímným" obdivem, nenásilnými komplimenty a skromným naznačováním svých úžasných sexuálních schopností. Než se provalí jako ženatý impotent, který každý pokus o zásek úchylně popisuje na svém slizkém blogu.

Kouzelnická hra

Existují mistrní fabulátoři (fabulátorky), kteří vám o sobě nabulíkují neuvěřitelné příhody ve stylu Barona Prášila, a nejen vám připadají naprosto věrohodné. V lepším případě se zamilujete a nevíte vlastně do koho. V horším případě může dojít i k materiálním ztrátám, viz nedávno zatčená falešná reportérka Blesku.

Zdánlivě se takové hry odehrávají dnes a denně. V těch zde popsaných je ale zásadní rozdíl. Falešný hráč nechce partnerku v prvé řadě svést, ale ochočit si ji. Falešná hráčka nehledá partnera, ale něco na způsob sluhy nebo otroka.

Charakteristickým znakem je výběr protihráče, který nemá žádnou nebo pouze minimální šanci na výhru. Falešného hráče nezaujme ani tak přitažlivý nebo atraktivní protějšek, jako vysoká pravděpodobnost výhry. Proto je tak úspěšný, a proto bychom se měli podobným typům vyhýbat.

Související články...

    Seznamte se s feromony
    Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

    Feromony a zkušenosti uživatelů
    Feromony, které se v poslední době staly synonymem pro úspěch, přitahují stále větší pozornost. Důkazem toho je neustálý nárůst objednávek v sex-shopu webu Svadeni.cz. Připomeňme jen, že tento sex-shop se jako ...

61%
PŘEDCHOZÍ  PŘEDCHOZÍDALŠÍ  DALŠÍ
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 4. 2. 2008 14:37:57)
posledni komentare  "Falešné hry při svádění"
K zamyšlení Larry Flynt 03.02.2008 13:34
Re: K zamyšlení Vincent 03.02.2008 14:51
Re: K zamyšlení Vincent 03.02.2008 15:23
Darken 04.02.2008 14:37
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak