Podle čeho poznáte, že jste narazila na pana pravého?

Zdá se vám, že jste narazila na toho pravého, se kterým byste mohla strávit zbytek svého života? Možná to tak může být, ale neměla byste dát pouze na pocity, případně sexuální souhru. Je potřeba sledovat i jiné věci, které vám mohou napovědět, jestli je zrovna on ten vysněný.

Vždy si na vás najde chvilku

Partneři mohou být od sebe i docela dlouho a vztah může vydržet, ale pokud bydlí spolu a skoro se nevidí, je to docela problém. Pokud váš milovaný patří do stále se rozšiřující skupiny workoholiků, pravděpodobně je hodně zaměstnaný muž. Takovíto lidé nemají na své lásky příliš mnoho času.

Dobrým indikátorem je, že s vámi chce trávit každou volnou chvíli ve svém životě, byť by to mělo být jen pár minut denně. Tak alespoň víte, že mu na vás záleží. Kdybyste se neviděli vůbec, nebo jen jednou týdně, takový vztah by neměl bez pochyby žádnou cenu.

Plánuje si s vámi budoucnost

Jakmile váš partner začne myslet v množném čísle a používat zájmeno „my“ místo „já“, je to na dobré cestě. Znamená to, že myslí na budoucnost, ve které jste zahrnuta i vy. Jakmile s vámi začne plánovat koupi nového bytu, případně stavbu domku, je to jen otázkou času, kdy vám nasadí na prsteníček nějakou bižuterii.

Má rád vaši rodinu i přátele

Toto sice není ten nejjasnější ukazatel, ale také to může být indicie, že s vámi chce být napořád.

Přeci jen, kdyby chtěl jen trochu toho sexu a občas podrbat za ouškem, nesnaží se vyjít s vašimi rodinnými příslušníky, natož s vašimi kamarády.

Podpoří vás v těžkých chvílích

Ať už se vám zrovna nedaří v práci, nebo vás trápí potíže s rodinou, vždy k vám přispěchá na pomoc. Dokáže vás konejšit, když to potřebujete i povzbudit, pokud je to nutné. To znamená, že mu na vás záleží a takového chlapa v životě rozhodně chtějte a nikam neodhánějte.

Komentáře