Je tohle opravdu láska?

Hledáním té opravdové lásky mnoho lidí stráví notnou část svého života, často zbytečně, jelikož ji nenajdou. Ovšem i kdyby ano, dá se láska vůbec nějak přesně identifikovat? Odpověď je ano.

Pokud někdy narazíte na toho opravdu pravého, poznáte to. Mělo by se to u vás projevovat alespoň některým ze základních příznaků zamilovanosti.

Neexistuje nikdo jiný

I když jste pár vztahů měla, jistě jste se občas koukla očkem na zadek jiného muže nebo se vám zrychlil puls, když se objevil v televizi váš oblíbený herec nebo zpěvák. To je zcela normální a není třeba se za to stydět.

Co však už normální není, to je ztráta chuti na jiného muže, než je ten váš. To svědčí buďto na depresi nebo na zamilovanost. Jakmile se skutečně zamilujete, nebudete vnímat žádné jiné muže, jen toho svého pravého.

Pořád na něj myslíte

Ať už jste na nákupu, v práci nebo zrovna vytíráte podlahu, pořád vám ho něco připomíná a nemůžete ho dostat ze své hlavy. V noci se vám o něm zdá, přes den o něm sníte s otevřenýma očima. To jsou typické příznaky závislosti, ale i lásky.

Nemůžete se dočkat, až ho zase uvidíte

Máte rande až zítra večer, ale vy už jste teď jako na trní?

Typický příznak lásky. Ten vás přejde přesně ve chvíli, kdy zase budete spolu, a vrátí se, jakmile ho ztratíte z dohledu.

Uděláte pro něj všechno

Kdyby vám řekl, ať skočíte z okna, byla byste schopná to udělat. Až takovou moc může mít láska. Doufejte, že po vás nikdy nic takové chtít nebude a když už, tak až v době, kdy ta prvotní zamilovanost alespoň trochu vyprchá a vy mu konečně budete schopna říct ne.

Přestáváte myslet v jednotné formě

Je zcela normální, že zamilovaní lidé často myslí i za svého milovaného a podle toho si také dělají rozvrh dne. Už to není jen já, ale my.

Jste nervózní, když se s ním nemůžete spojit

Láska, to nejsou pouze krásné pocity, ale i strach. Pokaždé, když vám nezavolá, kdy měl, začnete myslet na nejhorší.

Komentáře