Život se sportovním fanouškem není často jednoduchý

Muži mají celou řadu zajímavých zálib, ale fandění oblíbenému týmu k nim zrovna nepatří. Amatérský zahrádkář vám bude nosit květiny i zeleninu, domácí kutil zase dokáže opravit takřka cokoliv, ale co s takovým fanouškem? To nejlepší, co z toho budete mít, je tak maximálně dres jeho oblíbeného klubu.

Vzhledem k tomu, že sportovní fandovství je v našich luzích a hájích poměrně rozšířené, je dost pravděpodobné, že si najdete chlapa, který bude mít ve fandění velkou zálibu. I s takovým lze mít krásný život, ovšem chce to kompromisy. A to nejen z jeho strany.

Neberte mu jeho koníček

Základem je nebránit mu v jeho fandovství, jinak ho uděláte velice smutným. A smutní muži hledají štěstí u jiných žen. Není to, jako když chlapovi zakážete přes týden hospodu. Mnozí fanoušci, hlavně ti fotbaloví a hokejoví, jsou vyloženě fanatici, jelikož svému klubu drží palce již od raného dětství.

Většinou ho k tomu přivedl jeho otec a toho zase jeho otec, takže jestli spolu máte nějaké děti, nejlépe syna, můžete se těšit, že fanoušků budete mít doma více.

Nastavte si pravidla

Hodně žen nemá rádo, když jejich muži fandí, jelikož to leze do peněz. A lístky jsou ta nejmenší investice.

Opravdový fanda samozřejmě potřebuje minimálně jeden dres, šálu a čepici v týmových barvách, aby v zimních měsících nenastydl.

I když se obvykle jedná o šunty, stojí to moře peněz a ty nerostou na stromech. Pak je tu ale ještě občerstvení, hlavně klobásky a pivo a samozřejmě i výjezdy, jelikož se nehraje pouze na domácím stadionu, ale i venku. A to taky není nic levného.

Proto byste mu měla nastavit určitý finanční limit, který nesmí za rok překročit. To sice pro něj může být bolestivé, ale přijatelné. Pokud bude vše splněno, neměla byste mu pak jeho koníček vyčítat. Oba budete mít klid a v domácnosti zavládne mír.

Komentáře