Nechce s vámi bydlet? Pravděpodobně to vaše chyba nebude

Ženy a muži se v mnoha ohledech odlišují. Na první pohled samozřejmě stavbou těla, ale důležitý je i způsob myšlení.

Zatímco lidské samičky podvědomě budují hnízdo pro svého budoucího muže a jejich mláďata, samci druhu homo sapiens jsou naprogramování spíše na to být nezávislí a množit se kde to jen jde. I to je jeden z důvodů, proč je pak mnoho žen nešťastných z toho, že s nimi nechce jejich životní láska zapustit kořeny.

Není dobré spěchat

Pokud už jste spolu delší dobu a není vám šestnáct, mohli byste už uvažovat s partnerem o společném bydlení. Na tomto prvním testu už můžete poznat, jestli to s vámi myslí dobře, nebo s ním mohou být problémy.

Muži obecně nemají problém bydlet se svými družkami, ale berou to spíše jako praktickou záležitost. O všechny náklady ohledně bydlení se teď nemusí starat sami, ale budou na to dva. Ženy už to berou trochu jako budování zázemí.

Důležitá je doba, po kterou jste spolu. Když nabídnete chlapovi po měsíční známosti společné bydlení, s největší pravděpodobností vás odmítne. Ovšem v případě, kdy už jste spolu dva tři roky a stále se máte rádi, je čas do toho pořádně šlápnout a začít žít konečně pohromadě.

Pokud to ten váš odmítne a nebude mít pro to žádný relevantní důvod, asi byste měla uvažovat o rozchodu. Takový vztah pravděpodobně nebude mít žádnou budoucnost.

Většinou je to jím, ne vámi

Když vám vztah krachne po několika letech jen proto, že se nechtěl váš bývalý přestěhovat do společného bytu, je to většinou chyba na jeho straně. Muži po duševní stránce dozrávají trochu pomaleji než ženy, a to může být jednou z příčin, proč se ten váš nechtěl ještě příliš vázat.

Hodně žen ale v takových případech bere vinu na sebe. To není směr, kam by vaše myšlenky měly mířit. Jste-li oba dospělí a jste spolu několik let, je jen dalším logickým krokem společné bydlení. Existuje jen málo důvodů, proč počkat a pokud žádný neuvede, padá vina za rozpad vztahu na jeho bedra.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora Jana

    Je úplně jedno jestli spolu 2 bydlí. Vztah může fungovat i na dálku. Mám ověřeno.

    Reaguj na tento komentář