Jak naložit s letní láskou?

Nemůžete se už dočkat léta, až s kamarádkami vyrazíte na dovolenou u moře, kde se budou prohánět samí snědí cizinci? Tak na to pozor.

Letní románky jsou samozřejmě povolené, ale jen za určitých okolností. Určitě pak nechcete lítostivě brečet celé dny do polštáře a nadávat si do kravek. A přitom se to může snadno stát, stačí jen chvilka nepozornosti a je to.

Ochrana především

Letní románky jsou specifické, zvláště pokud je zažíváte někde poblíž pláže. Najít si v blízkosti letního rezortu nějakého šviháka na ty dva týdny, co tam budete trávit, většinou není problém. Dvakrát to pak platí v případě, že máte postavičku jako z magazínu.

Ovšem pozor, pokud se nechcete s dotyčným pouze držet za ruku, případně si povídat o lásce pod palmovým stínem, budete potřebovat kondom. Bez něj ani ránu. Vzhledem k tomu, že si před vaším poprvé nejspíše nevyměníte výsledky krevních testů, je dobré nic neriskovat.

A ani případné těhotenství by na vašich ústech pravděpodobně nevyvolalo úsměv. Fyzickou lásku tedy ano, ale pouze s nasazeným prezervativem.

Pozor na zamilování

Enrique není jako Evžen.

Je hodný, má vychování, vyznačuje se citlivostí a je to na první pohled fešák. Tak na takové myšlenky pozor! To, že je Evžen blbec, ještě neznamená, že se musíte zamilovat do prvního domorodce, kterého potkáte.

Jedna věc je vyměnit si trochu tělesných tekutin, druhá pak kvůli jedné dvou nocím pomalu myslet na vdávání. Uvědomte si, že jste na dovolené a ta jakmile skončí, skončí i váš románek. Když to necháte zajít až příliš daleko, můžete se také šeredně spálit. Nenaplněná láska je horší jak průjmové onemocnění. Může vás vyřadit ze hry na hodně dlouho.

Nechte si to pro sebe

Pokud budete dovolenou trávit s kamarádkami, asi jim neujde, že se jim jejich parťačka až podezřele často ztrácí z dohledu a brzo jim dojde, co za tím asi vězí. V takovém případě nejspíš nic neutajíte.

Budete-li ale na dovolené sama, ideální je doma pak o svém románku pomlčet. To samozřejmě platí dvojnásob, pokud jste zadaná. Ovšem ani svobodné slečny by se neměly o svých záletech příliš šířit, jelikož si pak mohou vysloužit i nepěknou pověst. Znáte to. Chlap s náhodnou známostí je borec, holka kur…

Komentáře