O čem byla svůdnická konference 2011

Máme pro vás to, na co jste netrpělivě čekali! Zúčastnil jsem se konference Správných chlap 2011 a nyní vám podrobně shrnu, co je nového ve světě svádění. Jste zvědaví, s čím se Badboy vytáhl tentokráte? Nyní to můžete zjistit.

Od koho jste se mohli učit tentokrát?

Na konferenci se v Praze letos sešlo 12 řečníků (moderátor Václav měl také krátkou přednášku), kteří promlouvali asi ke stovce účastníků. Já jsem byl jedním z nich, a proto vám mohu přinést krátkou charakteristiku a zhodnocení jednotlivých výstupů. Caspara místo mě ohodnotí RaShCZ, mě jeho přednáška zaujala natolik, že jsem si nestihl udělat zápisky.

Václav Vislous

Nejenom, že moderoval celou akci, ale na jejím začátku představil Honey & Mumford’s Learning Styles, což je vlastně model, který člení lidi do čtyř skupin podle toho, jakým způsobem se učí nejen balit holky, ale obecně jak přistupují k získaným zkušenostem a jak jsou schopni nabyté znalosti zužitkovat. Hodnotím 60%.

SmoothDoc

Postupně probral vše, co se týká seznamování na internetu. Jeho přednáška by se dala rozdělit na dvě části. Příprava vlastního profilu a samotná komunikace.

Ihned na začátku uvedl, že balení na internetu je velmi podceňovaná technika. Pro toho, kdo se chce po internetu seznamovat je toto rozhodně přínosná přednáška. Navíc přidal tipy k telefonování a samotné schůzce. Zaujala mě věta: „Balení na internetu je hra o číslech.“

Celá přednáška byla plná energie. SmoothDoc si pro nás připravil i fyzické cvičení, kterým nejen pobavil, ale něco nás i naučil. Podařilo se mu dokonce rozhodit překladatelku větou „Put your hand on your balls.“, která byla přeložena jako „Chytněte se za … za koule?“. Hodnotím 90%.

pan.huu

Jeden z nejznámějších českých baličů si jako téma zvolil svoji cestu od frustrovaného kluka až po předního českého svůdníka. Jeho prezentace byla velmi obsáhlá, nacpal do ní obrovské množství informací. Zabýval se podstatou přímého oslovení, ale mimo jiné se objevila i témata jako vnitřní hra, emoční obrana a problém etiky ve vztahu. Hodnotím 75%.

Yad

Yad se zabýval seznamováním na ulici, v obchodním centru nebo třeba v tramvaji. Svoji metodu náležitě prezentoval a vyzdvihoval výhody oproti balení v klubu. Snažil se zmínit vše, co je při oslovování na ulici důležité. I přes originální výstup moc velký potlesk nesklidil. Hodnotím 60%.

DJ Neon

Druhý český řečník nám předal své zkušenosti s oblékáním a chováním se na diskotéce, které pocházejí z jeho praxe. Byl ze všech přednášejících nejmladší, a také měl s prezentováním nejméně zkušeností, což se bohužel odrazilo na jeho výstupu. Hodnotím 45%.

Robert Rosenberg

Robert předvedl skvělou show. Mluvil o sexu a všem, co k němu patří, ale nejzajímavější byla jistě praktická ukázka předehry s gumovou asistentkou. Kladl důraz na základy pevného vztahu (co se sexu týče) a rozdal několik doporučení. Část prezentace byla také o něm, jak se dostal ke své stávající práci, kam až sahají jeho zkušenosti a jaké jsou postelové touhy moderních žen. Jednoznačně si získal všechny diváky, mezi kterými v tu chvíli byly i hostesky. Hodnotím 100%.

Caspar (hodnotí RaShCZ)

Caspar na konferenci předvedl výborný, i když bohužel pouze dvacetiminutový motivační výstup. Jeho cílem nebylo přinést žádné informace, ale všechny zúčastněné povzbudit. To se mu povedlo na výbornou, především kvůli jeho způsobu podání. Caspar si dokázal vytrénovat téměř magický hlas (velmi mi připomíná projev Noela Fieldinga alias Vince Noira z Mighty Boosh), takže kdo přednášku poslouchal bez překladu, měl z toho mnohonásobně lepší požitek. Za sebe hodnotím 90%.

Michael Lassen

Vynikající motivační řečník nás potěšil devadesátiminutovou přednáškou, ve které nám stihl předat opravdu hodně poznatků z oblasti sebezdokonalování. Vysvětlil například pojem zóna komfortu, rychlost integrace a implementace nebo rozdíl mezi krátkodobým potěšením a dlouhodobou hodnotou. Nesklidil takové ovace, jako jiní řečníci, ale i přesto mě jeho přednáška velmi zaujala. Hodnotím 85%.

Royce

Stejně jako Caspar začal svou prezentaci příběhem, který měl prozradit, o čem bude následující hodina. V Roycově případě šlo o vytváření vlastní identity. Apeloval hlavně na vnímání vlastních hodnot, vnímání sama sebe a také vnímání cizích lidí. Bohužel pro mě jeho přednáška nic zásadního nepřinesla. Hodnotím 40%.

Morten Hake

Morten nám ukázal, jak žít vášnivý a aktivní sociální život. Stejně jako M. Lassen zdůraznil nutnost překračování svých hranic za cílem zlepšení sama sebe. Část prezentace tvořila i praktická část, zaměřená na zhodnocení atraktivních vlastností muže. Rád bych zdůraznil, že i Morten stojí za názorem, že kamarádství s ženou je možné a je přínosné, a proto je dobré dát mu šanci. Hodnotím 75%.

Roman Soshnikov

Na konferenci nebyl přítomen, prezentoval se prostřednictvím videonahrávky vytvořené speciálně pro tuto konferenci. Sdělil nám, že základem úspěšného člověka je štěstí a spokojenost. Proto doporučuje nejdříve hledat chyby u sebe a pracovat na nich. Vše co řekl, většinou potvrdil vlastními zkušenostmi, takže mluvil poměrně hodně o sobě. Hodnotím 50%.

Badboy

Badboye si nechávám nakonec, protože měl letos na konferenci opět dva výstupy. Je to zkrátka kapitola sama pro sebe. Jako jediný řečník prosazoval dominanci a své vystoupení vždy patřičně doplnil nějakou tou praktickou ukázkou.

První prezentace byla úvodem do svádění. Vysvětlil základní pojmy svádění a dále mluvil o přizpůsobení se prostředí, ve kterém balíte. Co by to bylo za dominantní přístup, kdyby nevymezil kus přednášky i přímému oslovování. Apeloval také na upřímnost v kombinaci s dominantním přístupem. Hodnotím 90%.

Druhá prezentace byla mnohem praktičtější a zábavnější, šlo o divácky jednoznačně nejlépe hodnocenou přednášku. Badboy představil svůj model, který má za úkol na schůzce udržet sexuální napětí. Mluvil také o pravidlech vztahu, chování se v klubu a problému zadržování sexuální energie. Závěr byl věnován praktickým ukázkám, které vás posunou k líbání. Mimo jiné zmínil i zajímavé odpovědi na běžná odmítnutí. Hodnotím 100%.

Shrnutí

Z konference jsem si odnesl jeden důležitý poznatek: K balení holek není potřeba znát bůhvíjaké balící techniky, ale mnohem důležitější je znát sám sebe. Dobrá zpráva je, že seznamování se s opačným pohlavím vám v poznání sama sebe pomůže.

Komentáře

Pekny
 od autora Dvorek

  Pekny report. Proc ho ale cely nepsal RaShCZ? [S02]

  Reaguj na tento komentář
  Re: Pekny
   od autora RaShCZ

   Nemůžu přece psát všechno. [S04] A kromě toho jsem tam nebyl na všechny přednášky...

   Reaguj na tento komentář
  Re: Pekny
   od autora History

   A proč by měl? Píšeš pěkný, abys mě neurazil, ale raději bys četl report psaný Rashem? [S04]

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: Pekny
    od autora Dvorek

    Ale ne. Spis jsem z clanku vycet, ze RaSh to poslouchal bez prekladu a ty s prekladem. Bez prekladu se to posuzuje lip.

    Reaguj na tento komentář
    Re: Re: Re: Pekny
     od autora History

     Co se posuzuje líp? Neberou tam žádný béčkový překladatele. Vím, že spousta z těch, co neměli překlad občas nerozuměli, ale tvářili se, že rozumí.

     Já jsem poslouchal v originále jen ty, kterém jsem dobře rozuměl, protože ještě nemám angličtinu na takové úrovni, abych si to dokázal překládat a zároven vnímat myšlenku celé přednášky.

     Reaguj na tento komentář
     Re: Re: Re: Re: Pekny
      od autora RaShCZ

      Faithe, myslím si, že Dvorek chtěl říci, že bez překladu toho z přednášky máš víc (viz můj postřeh s hlasem Caspara). Kromě toho i sebelepší překladatelé nepřeloží úplně vše a úplně přesně. Pokud dokážeš myslet v cizím jazyce sám, pochytíš toho více.

      Jinak já osobně jsem bez překladu rozuměl tak 98 % informací. Ty zbylá 2 % jsem spíš nedával pozor, než že bych nevěděl slovíčka. Bez překladu to mělo smysl tak od úrovně B1-B2 (+ výrazy v pickupu).

      Reaguj na tento komentář
Spravny chlap :))
 od autora Roubir

  Uprimne jsem doufal, ze k tomu nedojde...bez urazky, novy nazev akce me srazil ze zidle bleskovou rychlosti a docela by me zajimalo, kdo vymyslel takovyho marketingovyho zabijaka...zni to skoro jak "Dobra mama" :)))

  Reaguj na tento komentář
  Re: Spravny chlap :))
   od autora RaShCZ

   No, to není otázka pro nás, ale spíše pro pořadatele akce...

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: Spravny chlap :))
    od autora Roubir

    jj, vim, jen jsem nevydrzel nereagovat

    Reaguj na tento komentář