Jak to vidí slečna (13)

K čemu jsou dobří rodiče? Kromě toho, že nás živí, šatí a psychicky podporují, nás občas postrčí správným směrem. Dodají nám odvahu dělat věci po svém navzdory tomu, že okolí to chce jinak.

Když vás muž zradí

Když jsem se rozhodla 5 hodin před vypuknutím oslavy mých narozenin vše zrušit, rodiče zrovna nakupovali poslední důležité věci na oslavu. Zavolala jsem jim s tím, že nic nebude. Víte, jaká byla reakce matky?

„Terry, drahoušku, tu oslavu jsi chtěla strašně dlouho. Takže žádný rušení nebude, ano? A připrav se na zdobení, za chvilku jsme doma.“

Asi jsem v to ve skrytu duše doufala. Matka mě podržela před tím prevítem, který seděl naproti mně a donutil mě málem tu oslavu zrušit. Ten prevít byl můj kluk Petr.

„Oslavu zrušit nemůžu, rodiče mi to nedovolej.“

„Tak zavolej všem pozvaným a odmítni je.

Když tu nikdo nebude, nebude ani oslava.“

„Víš co? Trhni si nohou.“

Nechala jsem Petra Petrem a šla jsem do pokoje k počítači. Doufala jsem, že Roman ještě není na cestě. Nebyl.

Ahoj Romane. Promiň, ale nemůžeš přijet. Můj přítel hrozně žárlí na to, že bys tu spal. :(

Ahoj Terry. Dobře, nedá se nic dělat. Tak se uvidíme jindy.

Jj no já zase běžím. A promiň. :(

To se stane. :) Ahoj.

Papa.

Alespoň jeden normální chlap, který reaguje rozumně. Na rozdíl od toho mýho vyděrače. Vážně se mi tímhle kouskem znechutil. Mezi mnou a Petrem to nějak extra nejiskřilo. Oba jsme to věděli. Byli jsme spíše blízcí přátelé než pár. Ale jako líbali jsme se, chodili jsme spolu. Já jsem potají doufala, že se to jednoho dne prohloubí. Zatím ale předvedl jen tohle. Bastard. Slyšela jsem, že za mnou přišel do pokoje.

„Tvoje noční můra nepřijede. Zůstane v Praze.“ 

„Díky. Promiň, že jsem se tak zachoval. Vím, že to bylo hnusný, ale překvapila jsi mě. Myslel jsem, že ses to přede mnou pokoušela utajit.“

„Ne… Byl to vlastně omyl. Neplánovala jsem to. Až včera k tomu nějak došlo.“

„Aha.“

Lehnul si ke mně na postel a pokynul mi, ať jdu k němu. Přitiskl se na mě a začali jsme se líbat. Dlouze, vášnivě. Hladili jsme se. Po chvilce jsme si sundali trička a kalhoty a mazlili se ve spodním prádle. Na tomhle místě jsme vždy končili, ale dneska jsem cítila, že to může být jiný. A nemýlila jsem se. Trocha neobratných pohybů a podprsenka šla dolů. Po chvíli se začal zaměřovat i na kalhotky. Nebránila jsem se. O několik třesoucích se pohybů později jsme se líbali úplně nazí. Věděla jsem, že je čas.

„Cítíš se na to?“

„Jo.“

„Máš kondom?“

Moje odpověď na tuto otázku by se dala přirovnat k výbuchu. DOPRDELE!!!

Ani jeden jsme neměli kondom. Ale pak jsem si vzpomněla, že nám kdysi nějaké dávali ve škole. Vstala jsem a začala hledat. Došla jsem k oknu a viděla jsem rodiče, kteří právě přijeli s autem. Jen jsem povzdychla.

„Nic z toho nebude, Peťo. Rodiče jsou tady.“

Rychle jsme se oblékli a opět dělali spořádaný pár…

O několik hodin později už probíhala oslava. Další spousta dárečků, ale také alkohol a žranice. Petr se držel stranou a vypadal divně. Nedalo mi to, abych za ním nešla.

„Co se s tebou děje?“

„Ale nic, jen je mi od toho našeho mazlení nějak divně.“

„Aha. No snad to bude dobrý.“

„Snad jo.“

„Zkus třeba nějakej alkohol, snad pomůže.“

Víc jsem mu poradit nemohla, volali si mě další příchozí, aby mi mohli popřát. Přemýšlela jsem, jestli se Petrovi nemohlo něco stát. Nevím, jak přesně ty chlapský věcičky fungujou.

V každém případě alkohol oné bolesti viditelně pomohl, za pár minut jsem už viděla Petra ve společnosti Alči, mé kamarádky z dětství. Byli spolu na pohovce a docela si rozuměli. Pak mi bude Petr pěkně vyprávět.

Večer se pomalu posouval a já už ani nestíhala zjišťovat, kdo je kde, či kdo už zdrhnul. Asi za to taky mohly ty přípitky. Každý si se mnou chtěl ťuknout. No to pak dopadá, když není člověk moc zvyklej pít.

Z toho alkoholu jsem potřebovala na záchod. Jenže ten byl obsazenej. No nic, musím do patra na druhej. Cestou jsem sice dvakrát málem upadla, ale naštěstí máme pevný zábradlí. Když jsem se vracela zpět, dolní záchod byl stále obsazenej. To by mě zajímalo, kterej chudák vyzkoušel mámy pokusnou pomazánku. Řekla jsem si, že budu hlídat dveře vedoucí z chodby do obýváku ze strany WC. Tak poznám, kdo to byl. Minuta, nic. Dvě minuty, nic. Pět minut, nic. Mezitím jsem musela poslat dva lidi na záchod do patra. Už mě to docela štvalo. Deset minut a ze dveří vyšla Alča. Pět sekund po ní Petr. Sedli si vedle sebe na gauč a objali se. Asi tam řešili něco důležitýho. Pak se políbili. A já v tu chvíli měla radost, že jsem totálně namol.

S Petrem jsem se hned další den rozešla a ztropila mu pořádnou scénu.

Pozn. Terry píše retrospektivně. Tento příběh se odehrál v červnu 2009

Dnes s odstupem půl roku vím, jak to bylo. Petr byl tehdy z našeho mazlení hodně vydrážděnej a Alča se pro změnu chtěla pomstít svýmu bývalýmu. Oba pěkně připití. A tak Alča Petra vyprovokovala a pak si to na WC rozdali. Dnes jí docela i děkuju. Kdyby to neudělala, můj život by pokračoval úplně jinak.

Komentáře