Užitečné rady pro balení žen

Zalíbila se vám spolužačka, kolegyně z práce nebo servírka v kavárně, kam rádi chodíte? V tom případě je správným postupem zaútočit. Ovšem nesmíte si na to vzít artilérii. Balení žen je docela složitá záležitost a jen málokterý chlap to umí správně.

Neexistuje sice žádný manuál, kterým byste se měli řídit, ale několik postřehů, které nashromáždili muži z bezpočtu milostných schůzek napříč staletími, přeci jen existuje.

Hezké oblečení udělá své

Je vám jedno, jak vypadáte? V tom případě pravděpodobně nemáte pravidelný sex. Ženy, alespoň jejich naprostá většina, dbá na svůj vzhled a to samé vyžadují i po svých protějšcích. Pokud budete chtít objekt své touhy svést a přitom budete oblečení jako hastroši, mnoho úspěchu čekat nemůžete.

Gentlemanstvím nic nezkazíte

Sice se už objevily případy, kdy podržení dveří ženě vedlo až k veřejnému lynči, ale tohle je spíše výjimka potvrzující pravidlo. Ať už je žena emancipovaná, nebo touží po tom být domácí subinkou, vždy ocení pár gentlemanských gest. Rozhodně tím v jejich očích neklesnete.

Úsměv nic nestojí

Ne každý má úsměv jako hollywoodské hvězdy, ale to vůbec nevadí.

Upřímný úsměv má vyjadřovat dobrou náladu a pocity štěstí. Naopak, neustálé mračení znamená blbou náladu a tím i pokles šancí skórovat. Žádná žena se nechce scházet s bručounem a depresářem.

Naslouchejte jejím slovům

Tohle může být trochu oříšek, ale pokuste se poslouchat, co žena říká, i když zrovna nemluví o fotbale nebo novém seriálu na Netflixu. Je jedno, jestli rozebírá moderní umění, nebo se vás snaží zasvětit do kouzelného světa líčidel. Ať už vás to zajímá nebo ne, vždy se tvařte, že nic důležitějšího neexistuje.

Buďte trochu netykavky

Když žena pozná, že vás může mít kdykoliv se jí zachce, dost možná o vás paradoxně přestane mít zájem. Z toho důvodu je vhodné, abyste se občas tvářili jako netykavky a neodkývali jí všechno, co jí na očích vidíte. Pozor však na přílišný negativismus, jelikož pak ji můžete naopak rychle ztratit.

Komentáře