Správná vůně z vás udělá lva salónů

O tom, jestli budete či nebudete pro danou ženu přitažliví, rozhoduje celá řada faktorů a není to kupodivu jen velikost vašeho konta. Hodně o případném vzájemném sblížení rozhodují i takové na první pohled bezvýznamné maličkosti jako je třeba vůně.

Klasikou nic nezkazíte

Každý člověk má trochu jinou vůni a každý tu vůni vnímá trochu jinak. Kdyby všichni vnímali vůně stejně, pravděpodobně by výrobci parfémů a voňavek přišli velice rychle na buben. Proto je velice ošidné vybírat si takovou vůni, která bude na dámu vašeho srdce působit afrodiziakálně.

V případě běžně používané vůně není důvod experimentovat. Pro účely milostné schůzky použijte to, co máte nejraději a co se líbí vám. Když už kvůli ničemu jinému, tak alespoň pro dobrý pocit. Chcete-li však zvýšit své šance, sáhněte po parfému, který obsahuje feromony.

Parfém plný feromonů

Feromony jsou látky, které tvorové vylučují, aby k sobě nalákali opačné pohlaví k účelu kopulace. V tomto ohledu na tom lidé nejsou jinak. Ovšem většina z nás produkuje pouze malé množství feromonů, což není tak účinné jak bychom si asi přáli.

Koupíte-li si vhodný parfém obdařený právě těmito látkami, bude z vás vyzařovat větší mužnost a určitě u své partnerky stoupnete na ceně. Její libido se jistojistě pořádně zatřese v základech. Nečekejte ale vyloženě zázraky. Feromonové parfémy za vás ženu nesvedou, jen vám s tím mohou trochu pomoci.

Jak se používají?

Feromonové parfémy jsou, co se týče aplikace, úplně stejné jako jiné druhy vůní. Nejlépe fungují, když se po troškách nanesou na tepající místa. Pro tento účel jsou ideální krk, loketní jamka, zápěstí nebo prostor za ušima.

Po troškách znamená opravdu po troškách. Rozhodně na sebe nelijte celou lahvičku. Jednak by se vám to pořádně prodražilo, jednak by vám to bylo k ničemu. Zde přímá úměra neplatí. Více neznamená lépe.

Komentáře