Nudíte se při sexu? Zkuste být trochu prasátka

Sexuální praktiky je dobré čas od času trochu obměnit. Bez toho by mohla na vašem lůžku začít panovat trochu nuda, což asi není úplně ve vašem zájmu. Okořenit svůj sexuální život můžete mnoha zajímavými způsoby. Někdy si vystačíte pouze s vlastní fantazií, jindy je dobré zapojit i nějakého toho umělého kamaráda.

Existují však i praktiky, které sice dokáží do vašeho nudného sexuálního života vnést nový příliv energie, ale většinovou veřejností nejsou brány jako klíč ke štěstí. Některé jsou totiž docela zvrhlé.

Hrátky s ejakulátem

Polykání spermatu, případně „pouhopouhé“ postříkání obličeje semenem nezní pro většinu mužů jako něco hrozného. Naopak, velkou část samčí populace tyto hrátky docela vzrušují. Jejich partnerky na to ale mají obvykle jiný názor.

Sperma samo o sobě nemá příliš valnou chuť, ale ta se dá vylepšit vhodnou stravou. I tak je to ale docela kejda, o kterou valná většina žen nestojí. A to i přesto, že nemá skoro žádné kalorie.

Co se týče semene na obličeji, tam už bývají partnerky vstřícnější. Jak by také ne, když je jejich milovaní často ubezpečují, že sperma je ta nejlepší pleťová maska. Samozřejmě je to pitomost, ale i smyšlený argument může také zafungovat.

Mumifikace

Ve starověkém Egyptě by si asi jen stěží pomysleli, že jejich způsob přípravy těl na posmrtný život může někoho vzrušovat.

A ono jo.

Samozřejmě, že se nejedná o přesné napodobení mumifikace. Některé praktiky by totiž mohly být docela bolestivé a sehnat dnes kvalitní kanopy na orgány také není žádný med. Základem moderní erotické mumifikace je svázání dotyčného či dotyčné takovým způsobem, aby vypadal jako mumie.

Obvykle se k tomu nepoužívají klasické provazy, ale lepicí pásky. Vzrušující na tom má být ta bezmoc. Pokud se tedy rádi cítíte bezmocní, už víte, co od svého protějšku během postelových radovánek požadovat.

Kaviár

Kaviár je pochoutka, na které si vždy rádi pochutnávali jak císaři, tak i obyčejný plebs. Ovšem v tomto případě nejsou kaviárem myšleny drobné jikry jesetera, ale výkaly.

Ano, existují i lidé, a není jich zrovna málo, které vzrušuje tělní odpad vycházející z konečníku. Na rozdíl od svazování či bičování se jedná o docela levný koníček, jelikož se stačí pouze najíst a počkat, až přijde ten vhodný čas na vyložení nákladu.

Komentáře