Můj přítel bydlí u své matky!

Všichni je známe, ty typy kluků, co se schovávají za máminu sukni snad celý svůj život. Určitě pár vašich přátel odpovídá takovému profilu. Což o to, u mámy je vždycky dobře, nebo se to alespoň traduje po generace. Ale všechno má své meze, pánové!

Mamánci - muži, co bydlí se svou matkou

Nevím, jaká je vaše zkušenost s takovými kumpány, ale ráda vám popíšu tu svou. Co se týče kamarádských vztahů, proč ne, buď si jaký chceš. Jako přítel do nepohody můžeš spát s mámou a tátou v posteli klidně i v šestnácti. Ale pokud chceš být víc, než jen podrž taška sem, podej víno tam, tak se hodně rychle vzpamatuj! Nikdo přece nechce žít s dítětem doživotně.

Jestli má být nějaký vztah na úrovni, tak s přístupem mámy za zadkem se tak vážně nestane. Ba naopak se ze vztahu stane noční můra, kdy se každou minutou očekává, že načapeme tvojí matku, jak ti tajně přepírá trenky.

A to je ještě slabý level.

Během svého života jsem měla co dočinění s takovými typy kluků a musím teda říct, že to není žádná výhra. A dámy, které mají podobné zkušenosti, mi dají určitě za pravdu.

Co je to za dobu, že za sebe holka musí platit, otevírat si dveře, nosit tašky a kupovat dárky k výročí – o tom ani nemluvit. A bůhví co ještě si musíme udělat samy, abychom nabyly nějakých zážitků.

Bože, chlapi, vzpamatujte se! To, že za vás všechno dělala máma, neznamená, že to bude dělat dál, když už se máte starat vy. Vzchopte se a postavte se k životu s hlavou vztyčenou. Maminku nechte doma s tátou, neboť tam je její místo. Není nic horšího, než si začít něco s chlapem, kdy ve výsledku zjistíme, že máme na krku další dítě, o které se musíme starat.

Trocha samostatnosti, ohleduplnosti, odvahy hrdiny a rytíře v jednom, není vůbec na škodu. Třeba pro vás pak budeme ty krásné princezny, které očekáváte, a ne pomstychtivé zlé čarodějnice.

No, není to žádná procházka růžovým sadem. Vybírat si partnera na pár životních zkušeností nebo celý život, dá někdy pěkně zabrat. Jedno vám ale povím jistě – jestliže chcete prožívat život plný radosti a super energie, vybírejte pečlivě. Nikdy totiž nevíte, jak hodně se sblížíte se svou potencionální tchýní.

A pokud se stane zrovna vám, že si nabalíte místo chlapa dítě, tak vám teda držím pěsti, protože vím, o čem mluvím.

Lucie Úspěšná

Komentáře

Co je na tom špatného
 od autora Elliasson

  "Co je to za dobu, že za sebe holka musí platit, otevírat si dveře, nosit tašky a kupovat dárky k výročí "

  Co je na bodu 1 a 4 špatného?

  Reaguj na tento komentář
  Re: Co je na tom špatného
   od autora muž

   Chteli jste to.
   Je rovnoprávnost, feminismus tak makejte jako muzi a uvidite že zacnete umirat take brzo.A mamanky znam u zen, porad na mobilu s matkou a povinne víkendy u vasich rodicu.Dekuji uz nechci.
   Sponzory za sex uz nedelame a prosit za dite uz take ne.
   PS:Opravte si zakonik prace, zadne ulevy zenam stejne jako muzi, když jste tak výkonné, jedine v pomlouvani.[S08]

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: Co je na tom špatného
    od autora Elliasson

    Co to je za odpověď?

    Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Jirina

  Muj pritel se letos konecne od maminky odstehoval, ale kazdy den si volaji. Je to normalni? Dekuji za radu

  Reaguj na tento komentář