Dejte jí ruku do kalhotek

Každý muž během svádění přemýšlí, zda už je čas položit ženu do postele nebo musí ještě zkoušet stupňovat erotické napětí. Náš šéfredaktor má v tomto jasno. Dejte jí ruku do kalhotek a uvidíte, jak na tom jste.

Je čas na něco intimnějšího?

„Když se se ženou dostanete dostatečně daleko, přichází čas na první sex. Muži i ženy často řeší, kdy k němu má dojít a kde. Nepsané pravidlo říká, že ten správný čas přichází na třetí schůzce. Ale zcela otevřeně vám říkám, neřiďte se tím. Čas na sex zkrátka přijde tehdy, až přijde. Budete-li postupovat podle nastíněného vzoru kontrolních a postupových fází, nemůžete ve svém vztahu se ženou zamrznout.

Muži nicméně mohou udělat dvě naprosto protichůdné chyby. Buď chtějí styk příliš brzy, nebo postupují příliš pomalu. A protože se mluví především o první chybě, snaží se většina mužů „ženě vyhovět“ a postupovat pomalu. Pak se stane akorát to, že se s nimi žena přestane scházet, protože ji pomalý postup nebaví

.

Každá žena chce v tomto ohledu něco jiného. Jedna je otevřená styku na první schůzce podobně jako žena z příkladu nastíněného před několika stranami. Jiná doslova počítá schůzky, aby se nepoddala dříve než právě na oné třetí. A poslední typ žen si musí muže ve všech směrech více prověřit a přesvědčit se, zda je to ten pravý vyvolený, nebo jestli chce ženu jenom využít – tedy alespoň z jejího pohledu.

Jak tedy poznat, když žena chce sex? Přišel jsem na poměrně jednoduchý ukazatel, který prozatím vždy fungoval. Pokud ženě strčíte ruku do kalhotek a ona vám strčí jazyk do úst, je připravená. Když si bude vaše doteky alespoň užívat, jste také na správné cestě. A když bude vaší ruku dávat pryč nebo se cukat, je někde problém.

Jak v ní vyvolat chuť na sex

V podstatě celé svádění se točí okolo toho, vyvolat v ženě chuť na sex, nejlépe s vámi. Touha po spojení muže se ženou je pudově zakořeněná a je jedním z hnacích motorů našeho vývoje. Po celou dobu existence lidské rasy se muži snaží najít látku, která by v ženě vyvolala okamžitou touhu po rozkoši. A do dnešního dne se to nepovedlo, byť se často dočtete o zázračném výrobku, který právě takové účinky nabízí. Na rovinu, jsou to kecy. Nic takového neexistuje. Spoustou věcí si ale můžete pomoci.

Vzrušení u muže přichází mnohem snáz než vzrušení u ženy. Hrají v tom roli psychické i fyzické faktory. Jde především o to, že žena potřebuje stimulovat více smyslů najednou. Můžete vypadat úchvatně, ale pouze tím ženu nevzrušíte, pokud není namol. Na druhou stranu nádherné ženy snadno vzruší několik mužů denně jen tím, že kolem nich projdou. Ani se o to nemusí vědomě snažit.

Pokud tedy chcete ženu vzrušit, zapojte více jejích smyslů najednou. Když vedle ní sedíte, vidí vás, cítí vás, slyší váš hlas, dotýkáte se jí. V ideálním, i když ne příliš praktickém případě ještě jíte čokoládu, abyste stimulovali i její chuť. Abyste ji vzrušili, měli byste jí dávat podněty alespoň třemi z pěti smyslů, přičemž rozhodně nesmí chybět hmat.

Téměř všichni zkušení svůdníci říkají, že nejerotičtějším zážitkem s novou ženou je, když jí dáte najevo své vzrušení. Pokud jste spolu již nějakou dobu, líbáte se a žena vás vzrušuje, nebojte se vzít její ruku a položit ji na svůj rozkrok (přes kalhoty samozřejmě). Když s ní tancujete, nebojte se na ni přitisknout, aby cítila, co s vámi její tanec dělá. To vše ale pouze v případě, že jste se s ní již předtím alespoň pořádně líbal.“ (1) 

Komentáře

Souhlasim
 od autora Dvorek

  Jo, opravdu je to nejlepsi kniha o baleni. Nic jsem si od ni nesliboval a totalne me dostala. Je v ni mnohem vic nez na tomhle webu i na jinych webech a forech.

  Reaguj na tento komentář
  Re: Souhlasim
   od autora RaShCZ

   Díky. [S07]

   Reaguj na tento komentář