Loučíme se s rokem 2010

Silvestr nám už neodbytně klepe na dveře a tak je na čase bilancovat. Tentokráte vám popřejeme do nového roku vše nejlepší o něco dříve, máme totiž pro vás totiž malé novoroční překvapení.

Jaký byl váš rok 2010?

Rok 2010 znamenal pro každého z nás něco jiného. Pro někoho to byl úspěšný rok, pro někoho zkrátka normální rok a někdo se mohl plácat v bahně. Svádění.cz zažilo od každého něco. Naštěstí pro nás, dny plácání se v bahně už jsou pryč.

První měsíce roku nepatřily k nejradostnějším. Definitivně nás opustila Terry a s články od dalších autorů to taky nebylo příliš slavné. Přibližně v polovině roku se však situace začíná pozvolna měnit. Vznikají nové články, přemýšlíme o nových projektech.

Ve vydávání nám velmi pomáháte vy, čtenáři, kteří sepisujete své příspěvky. Mezi redaktory se tak objevují i lidé z diskuze jako Faith, lazy-boy či Moon, s články přispívají i Eivind, Cat či Fialka. Větší slovo dostává Xen s erotickými články a Maya s ukázkami z knížek. Všem těmto přispívatelům velmi děkujeme. V mých článcích se objevují dva proudy. První proud jsou nové články, ve kterých odkrývám část svých zajímavých poznatků, druhý proud jsou články z roku 2009.

Do závěrečných měsíců roku si dávám jasný cíl, vypořádat se se starými články, které upřímně mě v seznamu děl trochu straší. V polovině listopadu nakonec vychází poslední z nich. To už se ale blížíme ke konci roku. Návštěvnost webu jde opět nahoru, naše i vaše spokojenost také. Stále připravujeme nové projekty a největším problémem se opět stává nedostatek času. Ale jde to. Pomalu, ale jde. Již na Nový rok uvidíte jednu z našich novinek. A to rozhodně nebude všechno.

A co RaShCZ jako soukromá osoba? Troufám si říci, že rok 2010 byl ve znamení velkých úspěchů.

Přeji vám za celou redakci a eshop Svadeni.cz hodně radosti a optimismu v novém roce. A taktéž vám přeji, abyste se dokázali ohlédnout na rok 2010, přehlédnout nějaké drobné šrámy a říct si: „Sakra, tenhle rok stál fakt za to!“

Komentáře

Pravda
 od autora Muž č.1

  Tento rok byl opravdu výborný.. [S07]

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Moon

  Díky, Tobě RashiCH a ostatním také, ať jste úspěšnější ve svádění než letos [S07]

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   Díky. Vyřídím to i ostatním. [S03]

   Reaguj na tento komentář