Svadeni.cz | Alkohol do postele (ne)patří | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Alkohol do postele (ne)patří

V dnešní době je pití víceméně běžnou záležitostí. V rozumné míře patří alkohol neodmyslitelně ke každé dobré zábavě, akci a mejdanu. Všeobecně se ví, že právě díky této látce padají naše zábrany a my jsme tím pádem otevřenější k lidem okolo sebe. Jak na nás však alkohol působí během milostných hrátek? Je v něčem k dobru, nebo pouze škodí? Dnes si povíme o různých vlivech, kterými na nás působí alkohol před sexem a i během něj.

 

Bude dneska i něco víc?

 

Patří alkohol do postele?

 

Odbourání zábran

Ať už jste sebestydlivější svůdníci, alkohol vám spolehlivě dodá sebevědomí a obavy z neúspěchu se uklidí do pozadí. Pokud správně odhadnete svou míru a maximální množství alkoholu, které vám nezastíní zdravý rozum, dobře pro vás. V opačném případě se ale může stát, že se vaše nároky poněkud sníží. Když pak pomine fáze euforie a nabuzeného ega, pravděpodobně se podvědomě vyhnete příležitosti oslovit svou vyvolenou a raději se uchýlíte k jakémusi kompromisu. Tím může být například žena, se kterou byste bez vlivu omamného moku nic mít nechtěli. Ráno po sexu logicky následuje morální kocovina a vy se chytáte za hlavu. Rada v tomto případě tedy zní: Alkohol ano, ale nikdy se nepropíjejte až do fáze, kdy se vám houpe obraz a motá se jazyk.

Je také na místě zmínit, že v určitých situacích je trocha alkoholu vítaná a dokonce i doporučovaná. Obzvláště u žen a dívek, které jsou stydlivé, nebo trpí určitými komplexy a za střízliva se nejsou schopny odvázat a užívat si. Osobně to vidím jako rozumné řešení, ale pouze na začátku vztahu, nebo pro novou sexuální zkušenost. Podobné obtíže nelze nadosmrti řešit alkoholem a vsugerovávat si tak pocit, že bez pití si člověk sex nemůže užít.


Vášeň a fantazie

V této oblasti je alkohol jednoznačně k dobru. Úzce souvisí také s odbouráním zábran, které v tomto případě výjimečně nemůže nijak obzvlášť uškodit. Je velmi pravděpodobné, že po kapce alkoholu popustíte uzdu svým představám a nebude vám dělat problém si zariskovat, i když se obáváte reakce svého protějšku. Výborně! Až na to, že byste k tomu měli přistupovat stejně i za střízliva, ale běžně to dělá jen málokdo. Nicméně pokud máte jakýkoliv psychický blok, týkající se vašich představ, nervozity nebo upjatosti, po vypití oblíbeného drinku vám podobné problémy budou připadat malicherné a vaše touha spolehlivě zastíní případné obavy.

 

Výdrž a technika

Zde narážíme na první větší problém. Nespoutanost a neodolatelná chuť na milování je sice krásná věc, ale v případě nesprávného odhadnutí vlastních možností vám může být k ničemu. Vinu na tom má fakt, že alkohol snižuje nervovou citlivost, což může u mužů způsobit časté a rychlé ochabování erekce a u některých žen zase neschopnost dosáhnout orgasmu, nebo problémy s průběžným vlhnutím. A to je pouze jedno z úskalí, která v těchto případech s pitím alkoholu riskujeme. S nadmírou alkoholu v krvi se člověk také rychleji unaví a to i bez jakékoliv zvýšené fyzické zátěže, kterou sex bezpochyby představuje. Riskujete také možnost, že vám váš miláček v průběhu sexu usne, nebo ho prostě zradí síly. Nic z toho rozhodně nepůsobí zrovna eroticky. 

 

Povzbudí, nebo uspí?

Někteří se přiklánějí k názoru, že alkohol může na člověka působit i jako afrodiziakum. Ani já nejsem proti a tento názor nepopírám. Ovšem pokud chcete, aby na vás alkohol působil jen jako povzbuzující prostředek, měli byste si hlídat hranice a nelít ho do sebe po litrech za účelem opití. V opačném případě už riskujete ztráty zábran. Je velmi tenká hranice mezi protichůdnými účinky alkoholu na potřebu sexu, vzhledem k jeho vypitému množství. Například dvě skleničky bílého zaručeně rozproudí krev, nabudí touhu a podnítí sexuální apetit, kdežto litr vína už pravděpodobně způsobí možná tak maximálně útlum, opilost a únavu.

 

A co marihuana?

Dle mého názoru může tato lehká droga před sexem působit jako nárazový stimulant, ale zdání klame. U některých lidí možná funguje jako stimulant a podporuje vzrušení, ovšem po určité době stejně jako alkohol utlumuje a může být spíš na škodu. Pro muže to opět znamená ztrátu erekce, nebo problémy s jejím udržením, a u žen těžkosti v podobě nedostatečné lubrikace, nebo únavu. Proto si myslím, že méně škody před milováním natropí dvě nebo tři piva, než jeden joint. Ovšem záleží na každém jednotlivci a může se najít nespočet lidí, kteří mají opačné, nebo třeba úplně odlišné zkušenosti.

 

Rada na závěr

Pokud máte pocit, že jste to s alkoholem přehnali, ale vaše touha se s tímto pocitem rozchází, nechte si radši zajít chuť. V rozverné náladě si člověk jen stěží cokoliv odpírá, ale pokuste se vyčistit si hlavu a uvažovat racionálně. Není nic méně příjemného, než prožít noc plnou vášní, ze které si na druhý den budete pamatovat jen útržky.Nemluvě o možných komplikacích, které vám mohou při sexu v opilosti pokazit prožitek. V případě předtuchy sexu se v pití raději kroťte, nebo se snažte najít si svoji pomyslnou hranici, která vás neomezuje, ale ani nesvazuje. V obou případech víc získáte, než ztratíte. 

 

Související články...

  alyx
  Polohy vestoje
  Milování vestoje zní opravdu lákavě a živočišně. Ani nemusíte hledat postel, zkrátka se ženy chopíte kdykoli a kdekoli. Říkáte si, že sex vestoje není příliš obvyklý ani pohodlný? ...

  alyx
  Co si ženy představují při ...
  Existuje hodně pověr o tom, na co ženy při milování myslí. Někteří lidé se dokonce domnívají, že se při tom dívky nudí a jejich myšlenky se točí převážně okolo nakupování a ...

  reklama
  Feromony vám zaručí úspěch nejen u ...
  Víte, že existují parfémy, díky kterým po vás ženy budou doslova šílet? Mnozí muži už je běžně používají a ostatní na jejich úspěch jen zírají s otevřenou pusou. Feromony mají ...

  Seznamte se s feromony
  Víte, že existují parfémy, díky nímž se můžete stát neodolatelnými pro opačné pohlaví? Někteří lidé je běžně používají. Ostatní pak na jejich úspěch zírají s ...

95%
Počet komentářů: 4 (poslední ze dne 24. 3. 2017 23:38:23)
posledni komentare  "Alkohol do postele (ne)patří"
ax 18.11.2012 15:25
Majco 18.11.2012 18:03
Re: Blábol 24.03.2017 23:38
Petras 18.02.2017 19:05
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak