Jak na anální sex

Co je anální kolíček? Jak ho používat? Nevíte jaký anální kolík je nejlepší na první zkoušku v této sexuální praktice? Vše, co potřebujete vědět o análním sexu najdete tady.

Kolíky jsou jako ústřice. Jeden člověk by to mohl zkusit a zažít čirou extázi; jiný by to mohl považovat za naprostou nelibost. A stejně jako si ústřice mohou vychutnat lidé jakéhokoli pohlaví nebo sexuality, jsou i anální kolíky otevřené pro každého, kdo má zadek. „Zadek je dokonalý ekvalizér,“ říká Alicia Sinclairová, sexuální vychovatelka a generální ředitelka největšího online erotického butiku b-Vibe.

Obrovský výběr análních kolíků na: https://www.cervenakocka.cz

Nový článek 24 otázek a odpovědí na téma anální sex

Co je to vlastně anální kolík?

Anální kolík je anální sexuální hračka, která má dělat přesně to, jak název napovídá, strčit se do zadku. "U lidí s prostatou může anální kolík vyvinout příjemný tlak na zónu, které se někdy říká bod P," říká Adam Lewis, spoluzakladatel Hot Octopuss , společnosti zabývající se sexuálními hračkami ve Spojeném království. "A pokud nemáte prostatu (jste žena), kolík může vytvořit příjemný pocit naplnění a stimulovat nervy v konečníku." Kolíky také stimulují vnitřní část klitorisu a bodu G, a proto je některé ženy rády nosí při vaginální penetraci.

Stejně jako vibrátory se i anální kolíky dodávají v různých tvarech, materiálech a velikostech. Ale pokud jste nováček, budete chtít začít s malým, štíhlým modelem; začátek není správný čas být ambiciózní a použít hned velký.

Anální kolíky se často používají jako příprava na anální sex. Ale může vytvořit potěšení i jinými způsoby, říká Lewis. Nošení análního kolíku při pronikavém sexu má sekundární účinek na zúžení vaginálního otvoru (vagíny) , říká Stuart Nugent, pedagog a brand manager společnosti LELO , která se zabývá sexuálními hračkami. "To může výrazně zvýšit citlivost sexu pro partnery při penetračním sexu, zvláště pokud se jedná o vibrační kolíček."

Jak používat anální kolík

Stejně jako každý sval, i vaše anální svaly potřebují cvičení. "Vaše anální svěrače jsou svaly stejně jako vaše bicepsy nebo deltoidy a jako takové je třeba je trénovat, aby se zvýšila jejich flexibilita a celková roztažitelnost," říká Evan Goldstein , MD, zakladatel a generální ředitel Bespoke Surgical v New Yorku. Toto doporučení může znít jako něco, co byste očekávali od svého osobního trenéra, ale praxe je klíčová. U zadku je klíčové naučit se stahovat a uvolňovat svaly."

Vzhledem k tomu, že zadek se sám nemaže, znamená to, že při vkládání análního kolíku musíte použít nějaký lubrikant. Odborníci obvykle doporučují lubrikant na silikonové bázi, protože vydrží déle než ten na vodní bázi.

(Navíc se ve sprše nesmyje, z čeho budou mít fanoušci sprchového sexu radost.) Jedinou nevýhodou silikonového lubrikantu je, že byste ho neměli používat se silikonovým kolíkem. Časem to způsobí, že hračku může poškodit.

Chcete-li vložit anální kolík, Dr. Goldstein navrhuje nejprve jej natřít lubrikantem a poté nanést kapku lubrikantu na váš řitní otvor. Na několik sekund jemně zatlačte hračku na anální otvor, vědomě uvolněte svaly. Poté ho vytáhněte zpět, znovu ho namažte a znovu ho zasuňte až k bodu tlaku. "Opakujte tuto akci dovnitř, ven, znovu namažte a znovu vložte, dokud není kolíček zcela zasunut," říká. "Většina lidí to musí udělat třikrát až pětkrát, než ho budou moci zasunout."

Tip pro profesionály: Lubrikant také usnadní vyjmutí análního kolíku, když skončíte. Lewis říká: "Když je čas ho vyndat, naneste na hračku více lubrikantu, pevně uchopte základnu a pomalu ji vysuňte. Ten pocit může být trochu zvláštní, ale pokud uvolníte svaly a použijete dostatek lubrikantu, snadno se vysune."

Ještě jeden bezpečnostní tip: "Měli byste hledat materiál bezpečný pro tělo, jako je silikon, kov nebo sklo. A vyhýbejte se materiálům, jako je pryž a TPE, které mohou časem degradovat," říká Lewis Health . To znamená, že pro vaši úplně první zkušenost s análními kolíky budete pravděpodobně chtít použít silikonovou hračku. „Silikon je vaše nejlepší sázka, protože má trochu víc možností,“ dodává.

Může se ve mně anální kolík zůstat, nebo se zaseknout?

Navzdory všem legendám o lidech, kteří přistávají na pohotovosti s obřím kolíkem hluboko v jejich zadku, je vysoce nepravděpodobné, že se to někdy stane. Je to proto, že všechny anální hračky jsou dodávány s rozšířenou základnou, která udržuje anální kolík pevně ukotven mimo vaše tělo.

Může mě anální kolík bolet?

Váš zadek je jednou z nejcitlivějších erotogenních zón vašeho těla a anální kanál je bohatý na supercitlivá nervová zakončení, říká O'Reilly. Jako takové je to místo velkého potenciálního potěšení – ale může také vyvolat bolest. Pokud v kterémkoli okamžiku začne anální kolík způsobovat nepohodlí nebo bolest, okamžitě přestaňte s tím, co děláte, aby bolest přestala. Bolest je jasným znamením, že ho požíváte špatně a je třeba s tím přestat.

Pokud pociťujete bolest, pravděpodobně to znamená, že úhel, rychlost nebo hloubka nejsou v tu chvíli pro vaše tělo vhodné, říká O'Reilly. Možná budete muset přidat více lubrikantu nebo si pořídit menší hračku. "Nesnažte se bolestí uspěchat. Máte spoustu částí těla, ze kterých můžete čerpat senzační potěšení," říká. Zkuste to jindy, nebo to klidně nezkoušejte znovu.

A víte, že můžete také použít kolík, když masturbujete? "Zkuste si zapojit anální kolík a poté stimulovat vagínu a/nebo klitoris pro skvělou zábavu a potenciálně hlubší a intenzivnější orgasmus," navrhuje Lewis.

Donutí tě kolík „kakat?“

Buďte si jisti, že anální hra je „špinavá“ pouze v sexuálním smyslu toho slova. Ale když používáte anální kolík, pocit, že musíte jít na záchod, je běžný – zvláště u análních nováčků, protože anální průnik může probudit a stimulovat stejná nervová zakončení, která používáte, když chodíte na záchod, vysvětluje O' Reilly. Možná vám to tak připadá, ale ve skutečnosti nemusíte jít.

Když už mluvíme o takovéto chvíli, nejhygieničtější věcí, kterou musíte udělat po použití análního kolíčku, je okamžitě ho umýt teplou vodou a mýdlem. (Je to nepravděpodobné, ale je možné, že na něm nahromadí drobné částečky výkalů.) A nikdy nevkládejte anální zátku do jiného otvoru, jako je ústa nebo pochva, aniž byste ji důkladně omyli a osušili, jinak byste se mohli připravit na infekci.

Zdroj: Autor : Gabrielle Kassel a Taylyn Washington-Harmon

Komentáře