Sex ve třech a více lidech

Většina z nás v posteli nikdy neměla více než jednu partnerku. A přesto, sex se dvěma ženami je zároveň jednou nejčastějších mužských erotických představ. Odhoďte své zábrany a podívejte se na to, jak jít do sexu ve třech, ve čtyřech či ještě ve více lidech.

Sex ve třech


Pod sexem ve třech si většina z nás představí právě dvě ženy a jednoho muže. Takové složení je velmi vzrušující pro všechny, protože ženy si spolu dokážou vyhrát a ještě se věnují muži. Můžete vyzkoušet nespočet poloh. Nejvhodnější je ale taková, při níž muž leží na zádech, jedna partnerka nad ním klečí a muž ji provádí cunnilingus, zatímco druhá masturbuje a saje mužův pyj. Jakmile má žena cunnilingu dost, vymění si místo s ženou provádějící felaci a nasedne na mužův úd. Druhá žena si opět klekne nad muže a ten jí provádí cunnilingus. Tato poloha předpokládá, že muž i přes zrychlování partnerky dokáže zadržet orgasmus, protože jakmile jedna žena u mužova pyje skončí, přijde na řadu druhá.

Pokud má muž tedy u sebe dvě ženy, předpokládá se, že bude schopen uspokojit obě. Je při tom většinou jedno, kolikrát bude ejakulovat, důležité je, aby stále udržel erekci.

U sexu dvou mužů s jednou ženou právě tato žena ze situace nejvíce získává. Pro ženu je styk se dvěma muži velmi vzrušivý, pro tyto dva muže příliš ne, pokud nejsou bisexuálně zaměření. Opět lze nalézt spoustu poloh, ale 

pro ženu je nejlepší ta, při které klečí nad mužem, jež jí provádí cunnilingus, zatímco druhý muž jí líbá a laská horní polovinu těla. Poté jeden muž s partnerkou souloží, zatímco druhý ji laská. Pozice si muži poté prohodí.

Pokud není žena zaměřená na dosažení co nejvyššího počtu orgasmů, může jednomu muži provádět felaci, zatímco druhý muž jí dělá cunnilingus, případně s ní souloží.

Sex ve třech často probíhá u dospívající mládeže v rámci zkoušení a objevování sexuality a pak také u manželských párů, které se snaží za pomoci třetí osoby ozvláštnit všední sexuální život. Pozor však na to, že v případě zapojení druhé ženy musí manželka se sexem ve třech skutečně souhlasit, protože jinak se můžete dočkat výlevu žárlivosti. Rovněž je třeba respektovat pravidlo, že sex s další ženou či mužem probíhá pouze v dohodnutém rámci, tedy že poté nebudete svého partnera s třetí osobou podvádět.

Sex ve čtyřech

Sex ve čtyřech nejčastěji probíhá mezi dvěma páry, ať už mileneckými či manželskými. Jeho cílem je obvykle ukojit touhu po poznávání nových sexuálních partnerů. Většina lidí by kromě svého dlouhodobého partnera ráda měla styk i s někým jiným. Při sexu ve čtyřech se jim toto přání splní a při tom nejde v žádném případě o nevěru.

Technika sexu ve čtyřech není ničím zvláštní. Jediným rozdílem oproti klasickému styku je to, že se vyměňují partnerky. Lze jej tedy provozovat s jakýmkoli párem, se kterým se dohodnete. V praxi se však nedoporučuje jít na sex ve čtyřech s lidmi, se kterými se znáte až moc dobře. Vzájemný sex by narušil vaše vztahy. Nejednou už způsobil rozpad obou párů s tím, že vznikl jeden nový pár.

Hromadný sex

Hromadný sex, alias swingers party, spočívá v tom, že se skupina většinou vzájemně se neznajících lidí setká a dovádí spolu. Při tom se rozdělí podle svého zaměření na dvou- či tříčlenné skupinky provádějící různé techniky.

Pokud na takovou akci půjdete, měli byste si ihned po svlečení vyhlédnout jednu nebo více partnerek, se kterými budete chtít mít orgasmus. Poté se jich ihned zmocníte, nebo počkáte, až se uvolní. Nemá cenu ženu příliš dlouho laskat, zkrátka jde o rychlou akci. Jestli se vám sex líbil, můžete ženu požádat o kontakt. V takovém případě si ale dávejte pozor, ať ženu po zbytek akce příliš nepozorujete. Mohli byste žárlit na její další souložníky.

Komentáře