Jak zaujmout muže

O tom, jestli muž a žena spočinou v láskyplném objetí, vždy rozhodovala žena, nikoliv „pán tvorstva“. Muži jsou totiž poměrně jednoduchá stvoření, alespoň pokud jde o city a sex. Jejich primárním cílem, a tak to mají zakódováno ve své DNA, je samičku sbalit a v co nejbližším možném termínu dostat do postele.

Na tom není nic špatné, přeci i ženy mají své potřeby, ale to neznamená, že byste měly svému nápadníkovi podlehnout už na prvním rande, a to i když po tom samy toužíte. Z pohledu dlouhodobého vztahu je daleko rozumnější vašemu protějšku alespoň chvíli odolávat. Má to hned několik důvodů.

Sex na prvním rande nemusí být vždy dobrý nápad

Dát chlapovi hned zkraje sice může být výhodné pro obě strany, tedy pro tu jeho určitě, ale to neznamená, že by tento přístup byl automaticky ten nejlepší. Samozřejmě, že existuje celá řada dlouhodobých vztahů, které začaly výměnou tělesných tekutin na hospodských záchodcích. Těch ale zase není tolik, aby to bylo relevantní.

Pokud hledáte lásku na celý život, je dobré před stykem znát alespoň celé partnerovo jméno a neuškodí zjistit i něco málo o jeho povolání, případně koníčcích. Navíc, když vás muž dostane až příliš snadno, může si vás přestat vážit a co hůř, může si o vás začít myslet, že jste trochu „lehká“.

Přeci jen, i když dnešní pánové mají obvykle pivní pupek a stovku nezaběhnou pod minuty, jsou to stále lovci, kteří si se svou kořistí rádi pohrají před tím, než se do ní pustí.

Napínejte ho

Oddalování vyvrcholení není osvědčenou praktikou pouze v rámci pohlavního styku, ale zároveň i během namlouvání. Když si muž nebude myslet, že vás bude mít na lopatkách kdykoliv luskne prstem, bude to pro něj daleko zajímavější.

Máte-li o daného samečka zájem, klidně mu to dejte najevo. Pokud není schopen pochopit základní gesta, můžete mu věnovat na začátku lehké políbení na tvář.

Muži to dá naději a zároveň to v něm vyvolá starodávné lovecké pudy. A to se mu bude líbit, věřte tomu. Případná odměna pak bude o to sladší.

Komentáře