Jak přivést ženu ke vzrušení (1)

Navazuji na článek „Dvě rande za jeden den aneb Případ ST(1)" a posílám další část reálného příběhu z terénu. Můj postoj ke svádění je tento: Svádí žena a muž je pouze nahrávač, který přišel ženě v pravý čas do cesty, a pokud vyhověl jejím pravidlům hry, nechť si myslí, že právě on je ten svůdník. :-) Budiž mu to přáno :-) Tak tedy..

Jak přivést ženu ke vzrušení aneb Případ ST část druhá

Od této chvíle přestávám dodržovat chronologii, zaměřím se na jednotlivé detaily. Nejdříve část:

Situace na lavičce část první

Lavička byla jedna z celé řady dalších situována na cestě, kde chodilo přiměřené množství chodců, pejskařů, rodinek, bruslařů a kdoví čeho. Už jsem to po určité chvíli vůbec nevnímal. Jak jsem již psal v předchozím dílu, se sváděním jsem byl předejit. V podstatě jsem se zvedal, že změníme místo. Malý detail byl klíčový. Zvedal jsem se tak, že jsem se nahnul těsně před jejím tělem. A byl jsem uloven.

Líbala nejdříve na tvář, ale jakmile zamířila na rty, setrvávala hlavně tam. Její ruce mě jemně táhly směrem k ní.

Co se týče líbání jazykem, mám metodu nejdříve pootevřít svá ústa a sledovat, jestli dotyčná udělá totéž. Nestalo se tak. Vyzkoušel jsem další metodu. Ťuknout jazykem na její zavřené rty a ucuknout. To už bylo lepší. Cca po osmém pokusu začala můj jazyk „chytat." V tom momentě čekám na to, až mi vsune jazyk do úst jako první. Jako když jde ten můj „hledat." Zajímají mne především jangové ženy. Těm se velmi líbí převzít úlohu dobyvatele. Pak už stačí zůstat v lehce pasivní pozici, očekávat, co se stane, a sem tam postrčit setrvačník.

Zabralo to, vedení nechávám zcela na dotyčné. Sleduji její tělo. Vlní se v bocích. Je to dobré. Napodobuji její hru rukou, zjišťuji, co má ráda a jak. Je čas „proskenovat," zdali je hodně vzrušená. Přes rok dělám prakticky tantru a umím cítit jednotlivé čakry. Druhá hlavní čakra je ta sexuální, nalézá se lehce nad pohlavím. Když to umíte cítit a je aktivována, nedá se to přehlédnout. Pokud má žena silnou sexuální energii, máte pocit, že si na té „plotýnce" můžete uvařit třeba „volská oka." Je to dobrý test, pokud vám záleží na tom, jestli má mít vaše partnerka stejný erotický apetit jako vy. Dobře cítím energii zepředu. U této ženy čakra byla velmi znatelná a otevřená i ze strany zad.

Ženy cítí erotickou energii a vzrušení právě tam a je na čase nahromaděnou energii rozprostřít postupně i do jiných míst v těle. Můj postup je právě začít hlazením bříška. Hlavně nikdy nesahat hned na prsa nebo na vnitřní strany stehen! Vše ve svém pořadí. Nejprve tedy hledám erotogenní zóny v oblasti krku a hlavy. Jelikož jsme blízko, stačí kontrolovat její dech a jeho změny. Za nějakou chvíli už to mám. Strany krku, zezadu na šíji, za ušima a hlavně oblast spánků.

Kdo se cítí nesvůj nebo se nemůže naladit na ženu, může zkusit tzv. „synchronizované dýchání." Prostě zkusit dýchat naprosto stejně jako ona. Dýchá přerývaně, pravidelně, hluboce, mělce, zatajuje dech? Její výdech = váš výdech. Doporučuji vyzkoušet. Funguje to, více se do ženy „ponoříte," rozpouští se ego a nervozita z případného neúspěchu. A to je právě ono. Začíná být všechno jedno. Začíná hra, která je krásná, ať má jakoukoliv koncovku. Začíná ta správná předehra, stáváte se úžasným milencem.

Mezi krkem a bříškem jsou prsa. Jak na ně sáhnout? Nejraději to dělám šikmo přes rameno, jako když se zapíná bezpečnostní pás v autě. Stejně jako u vlasového testu nejprve lehce, ale sebejistě. Pak se mohu na šikmé dráze zastavit a více prozkoumat. To se mi líbí! A jí také. Zdá se, že se nám líbí ty samé věci. Alespoň něco máme společného. Prsa malá, ale velmi citlivá, požitkářská, bradavky mají fantastickou erekci. Podotýkám, že při skenování chodili kolem nás lidé a hned vedle na lavičce se usadila parta cca 10ti teenagerů. Pokračovali jsme dál.

Začínalo to mít grády, zkusím tedy vnitřní strany stehen. Nikdy probůh nepáčit nohy násilím od sebe nebo šroubovat ruku do klína!  Pohladit zcela cíleně a hned opustit. Pokud je žena štíhlounká, mám oblíbené místo, kde stehna u sebe vytvářejí úzkou štěrbinu. Miluji tu jemnou a pevnou pleť. Ženy to místo mají velmi oblíbené při hře s jazykem. Po pátém pokusu se stehna začínají sama povolovat, mizí z nich napětí. Slečna měla minisukni nejmenšího rozměru, jaký si lze představit. To je mi náhoda vzít si tohle na první rande. Nerozevírám stehna, ale rovnou si vezmu její nohu a přehodím ji přes připravenou svou. Naprosto sebevědomě, mám teď spoustu prostoru pro „rekognoskaci terénu."

Pokračování příště.

  • Ps.Autor se nesnaží popsat „správné," či „nesprávné" provedení toho, či onoho. Neřeší morálku. Jedná se čistě o záznam z terénu, který může někomu posloužit k analýze chyb, dobrých momentů a rozvinutí vlastních sváděcích „technologií." Piště své poznatky, pokusy, žádný flame. Pokud to bude O.K, bude-li to někomu k něčemu, napíšu a pošlu další články.

Komentáře