Testujeme DVD o svádění žen (1)

Pravděpodobně jste si již všimli, že jsme po nekonečných oddalováních uvedli do prodeje DVD z Czech Social Dynamics Konference 2009. Mým úkolem bylo tato DVD shlédnout a krátce zhodnotit jednotlivé přednášky. Nyní vám předkládám zhodnocení prvních čtyř kousků a ukázky z nich. Doufám, že se vám budou líbit.

DVD o svádění žen

DVD 01: Direktivní balení na ulici (SmoothDoc)

SmoothDoc z Nizozemí je první přednášející na Konferenci. Pro posluchače si hned zezačátku přichystal překvapení – praktickou ukázku toho, jak mají muži přistupovat k ostatním mužům a k sobě samým. SmoothDoc sám organizuje setkání podobná Konferenci a na jeho výstupu je to poznat. Je to velmi zkušený přednášející, který dokáže posluchače vtáhnout, zaujmout a pohltit.

Ve vlastní přednášce se SmoothDoc zaměřuje na direktivní balení na ulici. Popisuje postup od oslovení ženy až po její dostání do postele. Všechny kroky jsou rychlé a při tom velmi přirozené. K tomu, abyste to dokázali i vy, nepotřebujete nic navíc, než v tuto chvíli máte. Stačí vědět jak na to, vyjít na ulici a pustit se do toho.

Přednáška od SmoothDocka je ucelený postup prošpikovaný praktickými ukázkami. Každý muž, který ji uvidí, si z ní může odnést spoustu nových inspirativních nápadů, které se dají velmi lehce zkoušet v terénu. Přednáška je tak vhodná v podstatě pro kohokoli. Začátečníci se dozvědí, jak jednoduše získat ženu, zkušenější načerpají novou inspiraci.

Osobní hodnocení: 100 %

 

DVD 02: Pick-Up jako Matrix (Bas)

Bas je pravděpodobně jediný řečník na Konferenci, který během svého působení v komunitě procestoval téměř celou Evropu, část Asie, a při té příležitosti vyzkoušel nespočet povolání.

Jak získával nové zkušenosti a zážitky, zjistil, že ho vysoký počet žen v posteli nenaplňuje. Když mluvil s dalšími nejúspěšnějšími svůdníky, všiml si, že tento problém řeší mnoho z nich.

V úvodu přednášky má Bas v prezentaci nadpis, který by si měli uvědomit všichni pickupeři: „Jste obelháváni“. Bas tím chce říci, že kopírování učení od konkrétního guru a snažení se o dosažení co nejvyššího počtu žen v posteli vás nenaplní. Není to totiž váš cíl. Přejali jste ho společně s daným učením, nechali jste se zmanipulovat. To je ten důvod, proč právě ty nejúspěšnější svůdce často trápí jejich vlastní existence. Dostavuje se nespokojenost sama se sebou.

Bas ve své přednášce nabízí řešení tohoto problému, a zároveň nabízí i prevenci, jak se takovému vyhoření bránit. Poskytne konkrétní příklady a návody, jak programovat mysl tak, abyste byli schopni dosáhnout všeho, co ve skutečnosti chcete. A to nejen v balení. Pouze na vás záleží váš úspěch.

Pokud se ponoříte do Basovy přednášky, můžete pomocí nových informací získat nový náhled na váš dosavadní život a zjistit, jak ho zlepšit. Přednášku doporučujeme všem lidem, kteří nejsou se sebou stoprocentně spokojeni či těm, kteří se chtějí více dozvědět o sebezdokonalování.

Osobní hodnocení: 90 %

 
DVD 03: Jak najít svou identitu (Caspar)

Caspar je na Konferenci v podstatě náhradníkem. Jak sám říká, nemá připravenou žádnou suprovou prezentaci, a tak dává posluchačům na Konferenci vybrat, zda chtějí ukazovat praktické ukázky z balení nebo slyšet jeho životní příběh. Posluchači spolu s Casparem volí druhou variantu.

Přednáška se tak stává v podstatě příběhem šťastného a zadaného muže, kterého lákají jeho pudy. Když se dozví o komunitě, začne testovat v terénu a během dvou měsíců přítelkyni podvádí. Caspar postupně zjišťuje, že spolu s pickupem přejal i cíle pickuperů, které mu bránily vést šťastný život.

Casparův výstup je něco mezi přednáškou a uměleckým výstupem. Nedozvíte se žádný konkrétní návod na balení žen, ale za to se dozvíte, jak najít a umět vnímat svoji osobnost. Vřele můžeme doporučit všem, kteří se v tuto chvíli cítí nešťastní se svojí existencí, či těm, pro které je pickup v tuto chvíli středem života. Čím později z takovéto iluze procitnete, tím drsnější probuzení to bude.

Osobní hodnocení: 70 %

 

DVD 04: DNA – dominantní, naturální, agresivní (Badboy a Marius)

Badboy a Marius jsou velmi zkušení chorvatští pickupěři, kteří se snaží odstranit nefunkční techniky a nahradit je tím, co na ženy skutečně a hlavně co nejrychleji a nejlépe zabírá.

Na Konferenci přicestovali Badboy a Marius s tím, že posluchačům odhalí kompletně novou velmi účinnou metodu balení, na které pracovali několik měsíců, a kterou teprve po Konferenci začnou zveřejňovat a vyučovat. Pojmenovali ji DNA – Direct Natural Attraction (Přirozená přitažlivost). Název to je vskutku výstižný, v samotné přednášce se totiž přitažlivostí zabývají. Téma mají detailně rozpracované a skutečně kopíruje realitu, se kterou se denně dostáváme do styku.

Kromě tohoto tématu Badboy a Marius rozebírají spoustu dalších souvisejících témat jako typologii žen podle toho, kdy chtějí sex. Dokonce se i dozvíte, jak zjistit, o co žena ve skutečnosti má zájem či kdy je nejlepší balit ženy na jednu noc. Vše má své odůvodnění vycházející z desetileté svůdnické praxe lektorů. Používají názorná schémata, díky kterým snadněji porozumíte, jak to přesně přednášející myslí. Dokonce ukážou i přesné schéma svedení ženy.

Přednášky Badboye a Mariuse se od ostatních vždy odlišují. Mnohaleté působení na poli svádění oběma lektorům přineslo spoustu poznatků, ale také specifické chování, které někdo může vnímat až mírně nepřátelsky. I s ohledem na toto drobné omezení přicházejí Badboy a Marius s něčím novým, neotřelým a především fungujícím. Jde o nejdelší a pravděpodobně i nejlepší přednášku Konference. Tito dva vědí, o čem mluví. Řiďte se jejich radami a velmi brzy se vaše svůdnické schopnosti závratně zlepší. 

Osobní hodnocení: 100 %


 

Zaujala vás některá z hodnocených přednášek? Klikněte na tuto větu a vyberte si.

Chcete se dozvědět více informací o přednáškách nebo si přečíst hodnocení dalších přednášek? Klikněte sem.

Komentáře