Svadeni.cz | Rady na výběr lubrikačního gelu | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Rady na výběr lubrikačního gelu

Proč je důležité vědět něco o lubrikačních gelech a přemýšlet nad tím jaký vybrat? Proč bych se tím měl/a vůbec zabývat? Proč jsou články o tom jak vybrat lubrikační gel, když můžu jít jen do drogerie a sáhnout do regálu?

 

JAKÝ SI MÁM VYBRAT LUBRIKAČNÍ GEL?


Odpovědí je, že pokud nechcete koupit lubrikační gel, který odhodíte, protože nebude vonět, nebude dostatečně mazat nebo bude těžké ho smýt, potřebujete o lubrikačních gelech alespoň nějaké informace.

Lubrikační gely jsou různé. Tak jako máme mnoho druhů vibrátorů, které se liší materiálem, tvarem, barvou a spoustou dalších vlastností, které vás mohou potěšit, tak máme více druhů lubrikačních gelů.

Říkáte si obešel/la jsem se bez toho doteď tak proč bych to měl/a měnit? Odpovědí na tuto otázku je více. Používat lubrikační gel se vyplatí kvůli zpestření, zvýšení prožitku, příjemnějšímu dráždění, předcházení nepříjemným poraněním i chuti nebo vůni.

Pro některé praktiky je lubrikační gel dokonce nezbytný! Pokud se chystáte provozovat anální sex, lubrikační gel je nutný a nejde kupovat první, který uvidíte, aniž byste věděli, co vám nabízí a co naopak ne. Pokud si kupujete erotickou hračku jako je masturbátor, vibrátor, dildo, anální kolík, Venušiny kuličky nebo vibrační vajíčko, vždy vám v každém sexshopu řeknou, že erotická hračka se má používat s konkrétním lubrikačním gelem.

 

Podle čeho vybírat lubrikační gel a jaký se hodí pro jakou praktiku? To vše vám zodpovíme a jako bonus přidáme další informace o tom, co vše se dá s tímto nezbytným pomocníkem dělat.

 

Jsou tři čtyři základní kategorie lubrikačních gelů, které potřebujete znát. Jsou to lubrikační gely na vodní bázi, lubrikační gely na silikonové bázi, lubrikační gely na olejové bázi a lubrikační gely určené pro anální sex.

Určitě doporučujeme si přečíst který druh lubrikačního gelu je na co vhodný. Nesprávným výběrem lubrikačního gelu můžete ublížit sobě, svému oblečení, poškodit svoji oblíbenou erotickou hračku a dokonce kondom.

Nepoužíváním lubrikačního gelu můžete při některých sexuálních praktikách ublížit sobě nebo partnerce.

 

1) Lubrikační gel na vodní bázi

Lubrikační gel na vodní bázi je nejběžněji prodávaným a nejvíce vyhledávaným pomocníkem. Lubrikačních gelů na vodní bázi jeobrovský výběr.

Takový lubrikační gel je vhodný pro použití s erotickými pomůckami, kondomy, nitroděložními tělísky, je vhodný pro sex, nezanechává skvrny na oblečení, dobře se čistí a má velmi příjemnou cenu.

Proč si ho tedy nevybrat a jaký to má háček? Lubrikační gel na vodní bázi rychle zasychá, potřebujete ho větší množství a pro anální hrátky na něho můžete rovnou zapomenout, protože nepromaže dostatečně a museli byste ho použít opravdu hodně a opakovaně.

Proč si ho tedy pořídit? Protože vám zpříjemní sex. Když používáte kondom, zvýší váš prožitek. Snáze dosáhnete vrcholu a vaše partnerka rovněž. Jestli máte problém s nedostatečným přirozeným promazáváním, je nezbytný.

Pokud chcete zapojit hračky, platí to samé. Pokud máte rádi sex bez předehry, je to nejlepší pomocník pro váš sexuální život.

2) Lubrikační gel na silikonové bázi

Lubrikační gel na silikonové bázi je mastnější, potřebujete ho nanést méně a vydrží vám déle. Nesmíte ho použít se silikonovými erotickými pomůckami, protože takové pomůcky vám může poškodit. Nemá však problém s kondomy pokud nejsou ze silikonu, což je případ lidí alergických na latex.

Lubrikační gel na silikonové bázi nelepí, po čase se vstřebá do pokožky, ale hůře se pere, hůře se smývá. Jeho výhodou je opravdu velmi kvalitní promazání a jeho dlouhotrvající účinek.

 

 

 

3) Lubrikační gel na olejové bázi

Jako nejvíce známý lubrikant na olejové bázi známe klasickou levnou vazelínu, která se dá použít pro sex, anální sex, ale nesmíte ji použít s hračkami nebo kondomy. Vazelína se těžko umývá, je skoro neodstranitelná, je to taková nouzovka pro v současné době málokoho.

Jako lubrikační gely, které dobře mažou, se prodávají lubrikanty v podobě olejů. Tyto lubrikanty mají své výhody. Jsou poživatelné, dají se využít pro smyslné erotické masáže a výborně promazávají.

Jejich nevýhodou je opět problém s jejich odstraněním, musíte si dávat pozor, protože se hodně špatně smývají i perouale na druhou stranu se postupně do pokožky pěkně vstřebají.

 

4) Lubrikační gel pro anální sex

Lubrikanty pro anální sex jsou velmi specifické a jsou vyrobené tak, aby plnily co nejlépe funkci, pro kterou jsou určené.

Jsou více parfémované, více promazávají, obsahují antibakteriální složku, takže i bez použití kondomu zamezují případným problémům s možnou infekcí, nezasychají tak rychle, dobře se omývají a mají zvýšenou kluzkost, což napomůže uvolnění svalů a snáze a příjemněji pro oba se dostanete dovnitř.

5)Další zajímavé lubrikační gely

Upozorníme na fakt, že není lubrikační gel jako lubrikační gel. Kvalita se liší od výrobce a ceny. Ne každý lubrikační gel je kvalitní a s tím se setkává spousta lidí.

Lubrikační gely jsou často parfémované a s příchutí což jde ruku v ruce. V tomto případě doporučujeme koupit opravdu ověřený přípravek, u kterého se nebudete bát, že lubrikační gel nebude vonět a nebude vám chutnat.

Proč by měl lubrikační gel vůbec vonět a mít příchuť?Představte si, že koupíte karamelový nebo broskvový lubrikační gel, který bude chutný a partnerku která se lačně vrhá do orálního sexu, který bude mít hned jiný rozměr.

To samé platí u orálního sexu z druhé strany. Partner rovněž nepohrdne nad tím, když mu vaše intimní partie budou chutnat po jahodách a věřte, že v obou případech si to jen a jen užijete.

 

Pokud chcete lubrikační gel, který vám neublíží v případě jeho požití, vynechte lubrikační gely na silikonové bázi a lubrikační gely pro anální sex, ty vám opravdu nezachutnají.

Pokud chcete urychlit vzrušivost obou pohlaví, je možné si pořídit i lubrikant s hřejivými vlastnostmi. Tyto lubrikační gely vás rychle prokrví a tím zcitliví. Váš orgasmus s takovým lubrikačním gelem bude mnohem rychlejší.

Lubrikační gely mohou sloužit i k erotickým masážím různých erotogenních zón jako jsou bradavky a jsou vhodné pro lidi, co mají rádi tvrdší praktiky. Zredukují možnost ublížení partnerovi.

Pokud budete mít jakékoli dotazy na věci, které zde nejsou uvedeny,kontaktujte nás online.

Náš sexshop se pyšní velkou nabídkou lubrikačních gelů, které jsou všechny vysoce kvalitní, ověřené zákazníky a spousta z nich je obohacena vůněmi a příchutěmi, které málokde najdete a to za bezkonkurenční ceny. Pokud chcete zkusit meloun, broskev, bílé hrozny, marcipán neváhejte, u nás vše najdete.

 

 

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20jak%20pou%C5%BE%C3%ADvat.jpgJak Feromony používat?

Síla Feromonů je v tom, že jste lidem podvědomě příjemní a mají pocit, že u Vás chtějí být co nejblíže. Jednoduše jim voníte tak, že se Vás chtějí až dotýkat.

Vůně parfému ve Vás podvědomě navozuje příjemné pocity a už v té chvíli máte k protějšku jiný, kladný přístup, než kdyby Vám nevoněl.

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/moje%20zkusenosti%20s%20feromony%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupil jsem si Feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Některé dívky se po mě doslova otáčely, při komunikaci byly uvolněnější.

Netušil jsem, že Feromony můžou až takto neuvěřitelně fungovat.

Doporučuji každému zkusit.

 

 


http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20zku%C5%A1enost%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupila jsem si feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Zkoušela jsem už všechno. Náznaky, oblečení, lechtivé řeči. Nic nezabíralo.

Ze zoufalství jsem si koupila AndroVitu. Neparfémovanou, aby nepoznal, že voním jinak.

 

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/B%C4%9Bl%C3%ADc%C3%AD%20p%C3%A1sky%20jen%20zuby.jpgBělící pásky 3D Crest Supreme Profesionál

Zřetelného vybělení zubů s bělícími pásky o 1-3 stupně dosáhnete již po týdenním používání. Bělení páskami je velmi jednoduché.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/AnroVita%20feromony%20pro%20%C5%BEeny.jpgAndroVita Feromony pro ženy

Hned u prvního setkání, kdy jsem je měla na sobě, byl úplně vyměněný!

Několikrát mi řekl, že krásně voním. A přitom jsem měla svůj parfém jako obvykle.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/Erotick%C3%A9%20pr%C3%A1dlo%20pro%20%C5%BEeny.jpgŠiroký sortiment erotického prádla pro ženy

Překvapte svého milého ve značkovém erotickém prádle za nízké ceny.

Zakryjte partie, se kterými nejste spokojena a zvýrazněte své přednosti.

Sexy večer může začít. 

 

 

Související články...

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

  moon
  Nejčastější dotazy z praxe - ...
  Každá cesta úspěšného svůdníka je trnitá a nezřídka se vyskytují situace, se kterými si nevíme rady. Ptáme se tak po fórech či kamarádů. Rozebereme si to nejčastější, s čím ...

  Vidíme jen to, co chceme vidět
  Kolem nás existuje spousta informací. Je jich tolik, že kdybychom měli jen na jednu hodinu vědomě vnímat všechno kolem nás, zbláznili bychom se z toho. A tak selektujeme. Náš mozek se naučil zpracovávat přesně ten výřez ...

  jiripolacek
  Muži jsou společensky v úpadku
  Známý americký psycholog Philip Zimbardo přišel s tvrzením, že dnešní muži jsou společensky v úpadku. Mají čím dál tím větší problém s navazováním fyzických kontaktů ...

61%
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Rady na výběr lubrikačního gelu"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak