Starejte se o erotické hračky

Máte doma nějaké erotické hračky, které si občas o samotě nebo s partnerem, jak se patří užijete? V tom případě byste o ně měli pečovat, jinak si s nimi už příliš mnoho radosti neužijete. Každý typ pomůcky se přitom udržuje trochu jiným způsobem.

Pozor na vyrážky

Vzhledem k tomu, že devadesát procent erotických pomůcek a hraček se někam zasouvá nebo se naopak něco zasouvá do nich, jsou často dost znečištěné, hlavně tedy rozličnými gely, olejíčky a samozřejmě nesmí chybět ani sperma.

Tyto cizí látky je potřeba s železnou pravidelností odstraňovat, tedy pokud nechcete časem chytit nějakou tu vyrážku tam, kde slunce nesvítí. Závisláci na antibiotikách mají asi jasno, ale patříte-li mezi normálně uvažující většinu, bude pro vás lepší dát se na čištění.

Voda většinou stačí

Naprostá většina hraček pro dospělé je vyrobena ze silikonu, případně dalších materiálů s obdobnými vlastnostmi, což je určitě dobrá zpráva. Jejich čištění totiž není vůbec složité a často si vystačíte i s normální čistou vodou z kohoutku. Není vhodné používat běžné prostředky na čištění čehokoliv. V případě, že chcete mít jistotu, kupte si dezinfekční sprej, který seženete v každém obchodě s erotickými komponenty.

Samozřejmostí by mělo být opláchnout pomůcky vždy hned nebo těsně po použití. Pak na to můžete zapomenout, což se vám může vymstít. Bakterie se totiž množí velice rychle a během pár dní si tak mohou na vašem dráždidle vytvořit poměrně velkou kolonii.

Vhodné je používat i silnější kondomy. Ty si vždy nasaďte buďto na penis, nebo na samotnou hračku, pokud se jedná například o dilda nebo vibrátor. Zamezíte tím případným škodám.

Pro milovníky latexu

V případě, že používáte ke svým milostným eskapádám výrobky z latexu, speciálně pak oblečení, můžete jejich trvanlivost prodloužit pomocí různých sprejů, které jsou k tomu vhodné. Ty nejenže prodlouží životnost výrobku, ale zároveň vám usnadní oblékání. Před sexem se tak nebudete muset hodinu soukat do své milované uniformy a ušetříte si tím spoustu starostí i čas.

Komentáře