Erotické pomůcky pro ženy

Většina z nás ví, že sex je jednoduše skvělý. Ale stačí jen malá investice a bude ještě lepší. Představíme si nejběžnější erotické pomůcky pro ženy, které by určitě neměly chybět ve vaší sbírce. Každá z nich má nějakou funkci. Ale se všemi si užijete spoustu zábavy.

Jakou erotickou pomůcku si vybrat

Na trhu můžete najít spoustu pomůcek pro ženy, pro muže i pro páry. Většinou vás ale od koupě odradí až nesmyslně přemrštěná cena. Poradím vám, hledejte pečlivěji. Každá erotická pomůcka je sice něčím specifická, ale většinou můžete nalézt mnohem levnější a relativně stejně kvalitní náhradu.

Říká se, že ženy potřebují více postelových pomocníčků, než muži. Je to tím, že ženské body rozkoše jsou mnohdy důkladně ukryté, však to sami víme. Můžete být sebelepší milenec se seberychlejším jazykem, ale množství otáček klitorálního vibrátoru zkrátka nedosáhnete. I když spousta žen má raději právě jazyk než vibrátor, protože se s ním dá dělat více věcí. 

Vibrátory

Vibrátorů existuje obrovské množství druhů. Jsou různě veliké, široké, různě zahnuté, z různých materiálů, vibrující či nevibrující. V tom, aby se jeden vyznal, že? Nebudu vám zde popisovat detailní výběr, to by bylo samo o sobě na celý seriál článků, pouze vypíchnu několik důležitých bodů.

Budete-li pořizovat ženě vibrátor, ideálně ho vybírejte s ní nebo si dejte hodně velký pozor na jeho rozměry.

 Malý žena nemusí téměř cítit, naopak velký jí způsobí spíše bolest než slast.

Ideální velikost prvního vibrátoru pro ženu je přibližně taková, jako je váš pomocník. Délku můžete zvolit o pár centimetrů větší, pro ni to bude výzva, a nemusíte ho do ní přece strkat až nadoraz.

Na šířku si dejte větší pozor, mužský úd je trochu zploštělý, kdežto vibrátor zpravidla kulatý. Proto vaše 3,5 cm šířky ve skutečnosti odpovídají tak 3 cm vibrátoru. Tady to opravdu nepřehánějte, zvláště pokud jde o první vibrátor. Ideální materiál je gel a tvarem by se vibrátor mohl podobat tomu, co má nahrazovat.

Pro uživatelky vibrátorů se zkušenostmi se vyplatí trochu více experimentovat. Doporučuji vyzkoušet silikonový vibrátor. Je sice trochu dražší, ale dá se zahřát na teplotu těla, což bude ženě velice příjemné. Za vyzkoušení stojí také skleněný vibrátor. Ten se dá pro změnu nejenom zahřát, ale i ochladit. 

Jestli chcete experimentovat, je pro vás právě skleněný vibrátor tím nejlepším, co můžete ženě dopřát. Sice nevibruje, ale můžete jej třeba sehnat v podobě jakoby spojených skleněných kuliček různých velikostí.

Pro ty, kteří chtějí něco speciálního, existují komplexní vibrátory, někdy též přezdívané zajíc či delfínek. Vibrují, mají otáčivou špičku, a svým výstupem zároveň dráždí klitoris. Nebudu vám nic nalhávat, takový vibrátor se hodí spíše pro ženu samotnou, popřípadě pro hodně velké divošky, které chtějí stále víc a víc, zatímco vy si potřebujete chvilku oddechnout.

Dále také existují G-bodové vibrátory, vibrátory s jemnými bodlinkami, různě zahnuté vibrátory, prstové vibrátory (navléknou se na prst a dráždí se pomocí nich klitoris a stydké pysky), či klitorální vibrátory.

Vajíčka

Jde o zvláštní druh vibrátoru, který si žena vkládá do pochvy. Existuje opět několik druhů. Jejich společným znakem je to, že ženu jen tak nedostanou, spíše ji pořádně nabudí. Některé z nich mohou ženy dokonce používat ke zpevnění vaginálních svalů třeba po porodu.

Dilda

Neznalí muži rádi zaměňují vibrátory a dilda. Zásadní rozdíl mezi dildem a vibrátorem je ten, že dildo nevibruje. Pak ale existují i nevibrační vibrátory, aby to náhodou jednoho nezmátlo…

Dilda mají tedy různé tvary a opět mohou být i z různých materiálů. Lze je používat třeba při cunnilingu. Potrpí si na ně spíše zkušenější ženy, které rády zkouší nové věci. U mladších a méně zkušených žen po dildech nekoukejte, zbytečně byste si komplikovali práci.

Skřipce

Specifickou pomůckou jsou bradavkové skřipce. Hodí se hlavně pro partnerský sex a jejich cílem je zintenzivnit prožitky ženy. Bradavky jsou velmi citlivé, ale bohužel při sexu nemáme zpravidla tolik rukou, abychom se jim mohli dostatečně věnovat spolu s dalšími částmi těla. Proto je dobré je používat. Jde o velmi levnou pomůcku, která ale umí nečekaně posunout prožitky v sexu. 

Doporučuji výhradně pro zkušenější ženy nebo pro takové, které si o to samy řeknou. Mladé dívky skřipcům obecně moc neholdují, stěžují si, že je to bolí, neumí to prožívat.

Další pomůcky

Jestli máte chuť, mrkněte se i na další pomůcky. Spoustu jsem jich tu nezmínil, třeba venušiny kuličky. V zásadě každá dívka ocení dvě základní věci do výbavy, vibrátor a pouta. Další už je na vás. 

Mrkněte se na nabídku našeho e-shopu. Naleznete tam veškeré zmíněné produkt a spoustu dalších věcí.

Komentáře