Svadeni.cz | Jaké venušiny kuličky jsou ty pravé? | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jaké venušiny kuličky jsou ty pravé?

Dozvíte se o materiálech, ze kterých se Venušiny kuličky vyrábí. Zjistíte jak správně Venušiny kuličky používat a s čím je vhodné je kombinovat. Nezapomeneme zmínit ani čemu se vyvarovat a na co si dát pozor při výběru vašich Venušiných kuliček.


 

CO JSOU TO VENUŠINY KULIČKY?

Venušiny kuličky mohou být eroticky stimulujícím pomocníkem, který vás rozdráždí pro větší prožitek při sexu, mohou vám dopřát orgasmus, mohou vám pomoci snáze dosáhnout vaginálního orgasmu a zvýšit intenzitu prožívání sexuálního aktu.

 

  


 

NA CO JSOU VENUŠINY KULIČKY DOBRÉ?

Venušiny kuličky ale taky trénují poševní a pánevní svalstvo, což pomáhá ženám po porodu, babičkám, ale i ženám po úrazech s inkontinencí a dalšími zdravotními problémy.

Zpevněné poševní a pánevní svalstvo vám pomůže lépe si uvědomovat vaše tělo a tím se lépe uvolnit při souloži, také však, čím lépe dokážete ovládat a stahovat poševní svalstvo, tím více dokážete rozdráždit muže.

 

JAK VENUŠINY KULIČKY FUNGUJÍ?

Venušiny kuličky zavedete za pomoci lubrikačního gelu a za pomoci stahování poševního svalstva je udržujete uvnitř sebe. Venušiny kuličky jsou obvykle o průměru 2,5 až 3,5 centimetrů velké. Můžete mít jednu až tři kuličky spojené provázkem.

 

 

 

V ČEM SE VENUŠINY KULIČKY LIŠÍ?

Každá kulička má v sobě menší kuličku, která je těžší a je tedy závažím. Když se pohybujete, malá kulička se pohybuje ve větší a tím se kuličky rozvibrují. Vibrace Venušiných kuliček mohou mít různou intenzitu.

Intenzita vibrací záleží na materiálu, váze a počtu kuliček. Čím více kuliček spojených provázkem, tím větší míra dráždění.

 

JAK VENUŠINY KULIČKY POUŽÍVAT?

Aby kuličky měly nějaký účinek, je nutné s nimi mít nějaký pohyb. Ideálním je tanec, běh, rychlá chůze. Můžete ale i uklízet nebo jít na nákupy.

 

VENUŠINY KULIČKY A HYGIENA

Je nutné myslet na to, jak dlouho budete mimo domov, abyste si mohli kuličky šetrně vytáhnout, očistit a uložit jakmile je budete chtít odložit nebo budete potřebovat na toaletu.

 

 

 

VENUŠINY KULIČKY PRO ZAČÁTEČNÍKY NEBO VENUŠINY KULIČKY PRO POKROČILÉ?

Pokud uvidíte Venušiny kuličky zhotovené z kovového nebo skleněného materiálu, kdy je pouze jedna kulička s provázkem, narazili jste na Venušiny kuličky pro pokročilé.

Tyto kuličky jsou určené pokročilým ženám, které už mají vypracované poševní svalstvo a chtějí je ještě více posílit. Kuličky jsou těžší a nejsou určené tolik pro potěchu jako spíše pro zdravotní záměry (trénování poševního svalstva).

 

PODLE ČEHO VENUŠINY KULIČKY VYBÍRAT?

Pokud chcete nosit Venušiny kuličky delší dobu, chcete posilovat a spíše se pomalu dráždit než dosahovat ihned orgasmu, dívejte se po nevibrujících Venušiných kuličkách a spojte potěchu s nenápadností a jednoduchostí. Hladký tvar kuliček při spojení více kuliček najednou jim na kvalitě neubere, pouze nebudou dráždit tak intenzivně.

Pokud chcete spíše posilovat vaše svalstvo a nechcete se nechat rozptylovat u práce nebo sportu, volte méně spojených kuliček bez dalších vylepšení.

 

 

Z JAKÉHO MATERIÁLU MAJÍ VENUŠINY KULIČKY BÝT?

Materiál, z kterého se erotické pomůcky vyrábí, je jednou z nejpodstatnějších vlastností jakéhokoli výrobku. Každý materiál má své plus a mínus a každému bude sedět jinak.

 

1) Venušiny kuličky z plastu jsou velmi často nabízeným produktem, který je levný, dobře přenáší vibrace, takže Venušiny kuličky z plastu jsou vhodné pro ženy, které chtějí Venušiny kuličky používat hlavně jako erotickou pomůcku.

Na druhou stranu jsou velmi náročné na údržbu. Provázek bývá látkový, strukturovaný a moc dobře se v něm drží bakterie.

Plastové Venušiny kuličky se tedy musí pokaždé převařit a následně vydesinfikovat aby nedocházelo k zánětům.

Dobře si tedy promyslete, zda se vám bude chtít po každém použití vyvařovat Venušiny kuličky v horké vodě.

 

2) Venušiny kuličky ze silikonu jsou velmi často používaným a nejvíce kupovaným produktem. Jsou hypoalergenní, snadno se čistí, snadno se vyjímají, jsou hebké, příjemné, jejich trvanlivost je dlouhá, šňůrka bývá také ze silikonu a snáze je najdete v různých variantách. Jejich nevýhodou je snad jen to, že méně než plastové kuličky přenáší vibrace, což není takové mínus pokud zvolíte silikonové Venušiny kuličky s výstupky nebo vibracemi.

 

3) Gelové Venušiny kuličky - v sexshopech můžete najít také gelové Venušiny kuličky, které jsou hodně měkké a tím málo stimulující a kovové nebo skleněné Venušiny kuličky, které jsou používané pro většinou jednu větší kuličku, která má větší váhu a je určena velmi trénovaným ženám.

 

JAK SE O VENUŠINY KULIČKY STARAT?

Důležitá je desinfekce. Po a před každým použitím, byste měli svoji erotickou pomůcku vydesinfikovat. V našem sexshopu najdete přímo přípravky k desinfekci erotických pomůcek, které jsou zdravotně nezávadné, vysoce kvalitní a ověřené uživateli.

Při zavádění Venušiných kuliček, byste měli používat lubrikační gel vhodný pro daný materiál vaší erotické hračky.

Pro plastové Venušiny kuličky jakýkoli, pro silikonové Venušiny kuličky lubrikační gel na vodní bázi, pro skleněné nebo kovové Venušiny kuličky lubrikační gel na silikonové bázi.

Jednou za čas neuškodí Venušiny kuličky vyvařit, zvláště pokud někde ležely a prášilo se na ně nějakou tu chvíli.

 

  

 

ANÁLNÍ VENUŠINY KULIČKY?

Ano, Venušiny kuličky jsou velmi univerzální, pokud si chcete dopřát opravdu rozkoš, můžete je používat i místo análního kolíku nebo současně nosit Venušiny kuličky v zadečku i vagíně. Svěrače v řitním otvoru Venušiny kuličky podrží samy, takže se nemusíte bát, že budete mít o starost více a můžete si užívat dvojitou rozkoš za každé situace, aniž by kdokoli jiný musel vědět, co právě prožíváte.

 

S ČÍM SE DAJÍ VENUŠINY KULIČKY KOMBINOVAT?

Venušiny kuličky se dají kombinovat jak s análním tak vaginálním sexem. Můžete je kombinovat s Vibrátory, vibračními vajíčky, dildy i erekčními kroužky. Možnosti jsou vcelku neomezené.

 

Využití jak v páru tak samostatně neubírá na míře prožitku a má své kouzlo. Pokud plánujete používat Venušiny kuličky jako pomůcku při styku s partnerem, může vás inspirovat náš sexshop v sekcích erotické doplňkyerotické prádlomasážní pomůcky a Feromony pro muže i ženy.

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20jak%20pou%C5%BE%C3%ADvat.jpgJak Feromony používat?

Síla Feromonů je v tom, že jste lidem podvědomě příjemní a mají pocit, že u Vás chtějí být co nejblíže. Jednoduše jim voníte tak, že se Vás chtějí až dotýkat.

Vůně parfému ve Vás podvědomě navozuje příjemné pocity a už v té chvíli máte k protějšku jiný, kladný přístup, než kdyby Vám nevoněl.

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/moje%20zkusenosti%20s%20feromony%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupil jsem si Feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Některé dívky se po mě doslova otáčely, při komunikaci byly uvolněnější.

Netušil jsem, že Feromony můžou až takto neuvěřitelně fungovat.

Doporučuji každému zkusit.

 

 


http://www.svadeni.cz/files/uploaded/%C4%8Cl%C3%A1nky%20fonty%20/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20zku%C5%A1enost%20a%20jak%20funguj%C3%AD.jpgKoupila jsem si feromony a toto je moje zkušenost jak fungují..

Zkoušela jsem už všechno. Náznaky, oblečení, lechtivé řeči. Nic nezabíralo.

Ze zoufalství jsem si koupila AndroVitu. Neparfémovanou, aby nepoznal, že voním jinak.

 

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/B%C4%9Bl%C3%ADc%C3%AD%20p%C3%A1sky%20jen%20zuby.jpgBělící pásky 3D Crest Supreme Profesionál

Zřetelného vybělení zubů s bělícími pásky o 1-3 stupně dosáhnete již po týdenním používání. Bělení páskami je velmi jednoduché.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/AnroVita%20feromony%20pro%20%C5%BEeny.jpgAndroVita Feromony pro ženy

Hned u prvního setkání, kdy jsem je měla na sobě, byl úplně vyměněný!

Několikrát mi řekl, že krásně voním. A přitom jsem měla svůj parfém jako obvykle.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/Erotick%C3%A9%20pr%C3%A1dlo%20pro%20%C5%BEeny.jpgŠiroký sortiment erotického prádla pro ženy

Překvapte svého milého ve značkovém erotickém prádle za nízké ceny.

Zakryjte partie, se kterými nejste spokojena a zvýrazněte své přednosti.

Sexy večer může začít. 

Související články...

  frajer902
  Nechte si naplácat!
  Co je to BDSM? Jak začít, když chcete tyto praktiky dělat s partnerem? Jakou sílu použít? 

  anby
  Jak vybírat erotické prádlo?
  EROTICKÉ PRÁDLO, SEXY, SVŮDNÉ, ŽHAVÉ. Jak dobře vybrat erotické prádlo? S tím vám ihned poradíme! Na co se dívat před koupí erotického prádla na internetu? Jaký materiál a střih ...

  anby
  10 rad jak nejlépe vykouřit muže
  Přestaňte o tom přemýšlet jako o povinnosti, vezměte iniciativu do svých rukou a držte se našich zaručených rad. Po přečtení zaručujeme, že je budete chtít ihned zkusit. Ukažte mu, co nového jste se naučila!

  Sladká vůně feromonů
  Stále více lidí se nás ptá, jak feromony ze Svadeni.cz vnímat. Názory se různí, a proto jsme udělali analýzu a test v terénu.

74%
Počet komentářů: 0
posledni komentare  "Jaké venušiny kuličky jsou ty pravé?"
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak