Svadeni.cz | Jak vybírat zvětšovače penisu? | Jak sbalit muže a ženu, E-shop, feromony, afrodisiaka
Shop

Jak vybírat zvětšovače penisu?

Jak víme, problém menší velikosti penisu trápí spousty mužů. Je spousta mužů, kteří jsou zoufalí, bojí se, že neuspokojí svoji partnerku, že s nimi žena kvůli jejich malému penisu nevydrží a stydí se to nějakým způsobem řešit.

Jak zvětšit penis Vám poradí sexshop Svádění.

 

 

Není to ovšem věc jen mužů s menším pyjem, mnoho mužů průměrných i lehce nadprůměrných velikostí by rádo ať už větší nebo širší penis.

Shrneme námi prověřená fakta spolu se zkušenostmi zákazníků našeho internetového sexshopu.

Prodlužování penisu je velmi častá otázka. Opravdu funkčních metod je málo, dejte si pozor na „zázračné pilulky“ a další věci, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli a nabízí vám snadné a rychlé účinky bez žádné snahy.

Prostě nasadíte nebo polknete a to je vše. V takovýchto případech se neváhejte poradit s vaším lékařem.  Může se stát, že vám takovýto produkt spíše uškodí, než pomůže.

Všechny produkty na prodlužování penisu co nabízíme v našem online sexshopu, jsou schváleny jako zdravotnická pomůcka pro všechny státy EU.

Máte tedy záruku, že nejde jen o laciný trik a snahu někoho nalákat a nemusíte mít strach z nežádoucích účinků.

Všechny produkty určené k zvětšení penisu nabízené v našem sexshopu jsou osvědčené a při správném užívání zaručujeme výsledky!!

 

V tomto článku o prodlužování penisů uvádíme nejčastěji zmiňované metody zvětšování penisu a rovněž fakta a mýty s nimi spjaté. Doufáme, že vám pomohou se lépe zorientovat v tom jak si s vaší chloubou poradit a jak si vybrat ten správný produkt.

 

 

 

 

 

 

 

NEJČASTĚJI UVÁDĚNÉ METODY ZVĚTŠOVÁNÍ PENISU:

 

1. Cvičení

Můžete provádět určité druhy cviků. Je dobré začít protahováním, na internetu naleznete spoustu tipů a návrhů na to jak protahovat svůj úd, rada od rady se liší.

Radíme vám proto zaměřit se na weby s lékařskou tématikou psané odborníky.

Můžete ale také navštívit sexuologa nebo urologa, to vám zajistí větší šance pro zvolení si toho správného postupu.

Velmi osvědčenou a důležitou součástí takového cvičení ke zvětšení penisu jsou Kegelovy cviky. Kegelovy cviky jsou nejen vhodnými pro zvětšování pyje, ale rovněž pomáhají oddalovat ejakulaci a zlepšovat erekci.

Je velmi důležité cvičit pravidelně a nejlépe každý den. Mnoho odborníků se shoduje na tom, že ještě většího a rychlejšího efektu dosáhnete, pokud ke cvičení pro zvětšení penisu připojíte další metody, jako jsou například vakuové pumpy nebo tzv. „natahovače penisu“.

Cviky na zvětšení penisu jsou samy o sobě funkční metodou, je ale velmi zásadní dodržovat pravidelnost, opravdu se jim poctivě věnovat a čekat dlouhou dobu na jakékoli výsledky. První větší výsledky můžete vidět zhruba po roce pravidelného cvičení.

 

2. Doplňky stravy a léky na zvětšení penisů

 

Málokdy můžete číst nebo slyšet o kladném výsledku těchto preparátů, pokud ano, velmi důkladně si to ověřte.

Zdraví máte jen jedno a často tyto výrobky mohou spíše ublížit než pomoci!

Doporučujeme vyvarovat se chemických věcí od neosvědčených a necertifikovaných distributorů.

Ne všechny přípravky však musí být na škodu. Pokud se zaměříte na přípravky na přírodní bázi, nebraňte se tomu.

 

Minimálně vám zlepší vaši erekci, chuť na sex, tvrdost a naběhnutí vašeho údu, což samo o sobě může vám i vaší partnerce přinést nemalé potěšení.

 

 

3. Vakuové pumpy

 

Vakuové pumpy mají více využití, s rychlejšími efekty než výše zmíněné produkty a je prokázán trvalý efekt v případě pravidelného užívání ať už každodenně pro růst penisu nebo při užívání pro dosažení lepší erekce.

Vakuová pumpa odsává vzduch, tím vytvoří podtlak a díky tomuto podtlaku se vlije více krve do penisu. Podobného efektu pro lepší erekci můžete dosáhnout i u erekčních kroužků.

 

Vakuové pumpy však na rozdíl od erekčních kroužků problémy mohou zcela vyléčit nebo alespoň s nimi výrazně pomoci. Vakuové pumpy i erekční kroužky naleznete v našem internetovém sexshopu.

 

4. „Natahovače penisu“

V mnoha ohledech je dokázáno, že prodlužovače penisu jsou velmi efektivní metodou. Toto tvrzení podporují lékaři a urologové po celém světě.

Natahovačů penisu je více variant, fungují však na stejném principu. Velmi oblíbeným je například Andro-penis, jehož velmi výhodnou cenu vám garantuje náš internetový obchod s erotickými pomůckami.

 

Více o Andro-penisu se můžete dočíst v podrobnějším článku, který je na tento natahovač penisu přímo orientovaný a to přímo zde!  Nabízíme i další produkty stejně vysoké kvality. U nás si vybere každý!

 

Zvětšení penisu s pomocí natahovače penisu je velmi oblíbená a doporučovaná volba z nejednoho důvodu. Není to zásah do vašeho těla, nemusíte podstupovat operaci s narkózou a nejistým účinkem, který může být i pouhý jeden cm.

 

Doba pro používání natahovačů penisu není nijak omezená a životnost těchto produktů je vysoká.

 

 

 

 

 

 

Natahovače penisu fungují na principu, který můžeme odvodit už z toho názvu. Penis se natahuje a tím roste. Neubírá se na jeho obvodu, ten přibývá stejně jako délka.

Tím, jak se svaly natahují, roste vazivo penisu.

Díky natahovačům penisu můžete dosáhnout zvětšení o zhruba 3 až 5 cm do délky s úspěšností 97,5% a 1-1,5 cm po obvodu.

Natahovače penisu rovněž odstraňují poruchy zakřivení penisu, takže pokud se vám nelíbí, trčí podivně na stranu, neváhejte, protože nic není nemožné!

V našem sexshopu Svádění můžete nalézt různé druhy natahovačů penisu. U všech jsou podrobné informace o daném produktu. Vyberete si tedy přímo na míru!

Také v našem sexshopu můžete dokoupit doplňky a nástavce k prodlužovačům penisu! Z dalších kategorií určených pro potěchu jak dam, tak pánů si neváhejte vybrat doplňky, které váš sexuální život ještě více obohatí a nejen výjimečně mohou přinést zpestření vašim hrátkám.

 

 

 

5. Masti a gely pro růst penisu

 

Můžete nalézt odkazy a články o různých mastech určeným ke zvětšení vašeho penisu. Podle našich průzkumů u těchto mastí k růstu vašeho orgánu nedochází.

Masti mají prohřívací funkci. Stimulují penis, lépe ho prokrvují a tím zlepšují erekci. 

 

Je ověřeno, že čím lepší erekce, tím větší penis vypadá, ale to neznamená, že povyrostl!!!

 

 

6. Testosteron

 

Mnozí z mužů zkusili i užívání testosteronu pro zvětšení penisu. Nemyslíme tím steroidy nebo anabolika, ale ryze přírodní produkty dodávající větší dávku testosteronu do těla.

 

U testosteronu můžeme prohlásit pouhé „Mýtus“. Steroidy dodají pocit síly a energii, ovšem po nekvalitních a neprověřených přípravcích vám mohou naopak ubrat na energii a zdraví a s vaším penisem v obou případech nic neudělají.

 

 

7. Závaží

 

Velmi starý způsob prodlužování penisů, na který můžete nalézt spousty odkazů i do minulosti. Naše doporučení je však nezkoušet.

Obvykle to bývá silikonový kroužek na žalud, který penis zatíží a natahuje do délky.

Je vysoce pravděpodobné, že dojde ke zranění penisu, můžete trvale poškodit schopnost erekce nebo ji ztratit zcela.

 

A kdo by chtěl nefunkční penis že?

 

 

8. Chirurgická operace

Na závěr tu máme pro vás základní informace o chirurgické operaci:

 

Ano operace je varianta, ale je to už zásah do vašeho tělaU operace, kdy se prodlužuje délka penisu nikdy nevíte předem výsledek.

Nedá se změřit, o kolik vám penis prodlouží, jelikož fyziologie se liší u každého člověka. Většinou se dosáhne prodloužení  o 1 – 3 centimetry, čehož se dá dosáhnout bez zákroku s natahovači penisu nebo vakuovými pumpami. 

 

Operativně se dá i nabýt na tloušťce vašeho pyje. Do penisu se vstřikuje tuková tkáň. Doposud však není zaručen dlouhodobější účinek.

 

 

 

Naše rady pro váš penis? Klikněte si do sekce našeho sexshopu 

„Zvětšovače penisu“, podívejte se na druhy produktů které nabízíme, vyberte si a směle do toho!

 

Pokud si budete chtít ještě něco ujasnit a rozhodnout se mezi jednotlivými druhy obraťte se na nás nebo si přečtěte 

článek o Andro-penisu, kde najdete i časté otázky k problematice zvětšování penisů, recenze a mnoho dalšího!

Všechny naše produkty pro zvětšení penisu jsou testovány, ověřeny a garantovány jako zdravotnická pomůcka ve všech státech EU.

 

 

 

Doporučujeme:

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/B%C4%9Bl%C3%ADc%C3%AD%20p%C3%A1sky%20jen%20zuby.jpgBělící pásky 3D Crest Supreme Profesionál

Zřetelného vybělení zubů s bělícími pásky o 1-3 stupně dosáhnete již po týdenním používání. Bělení páskami je velmi jednoduché.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/AnroVita%20feromony%20pro%20%C5%BEeny.jpgAndroVita Feromony pro ženy

Hned u prvního setkání, kdy jsem je měla na sobě, byl úplně vyměněný!

Několikrát mi řekl, že krásně voním. A přitom jsem měla svůj parfém jako obvykle.

 

 

 

http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Produkty%20do%20%C4%8Dl%C3%A1nk%C5%AF/Erotick%C3%A9%20pr%C3%A1dlo%20pro%20%C5%BEeny.jpgŠiroký sortiment erotického prádla pro ženy

Překvapte svého milého ve značkovém erotickém prádle za nízké ceny.

Zakryjte partie, se kterými nejste spokojena a zvýrazněte své přednosti.

 

Sexy večer může začít. 

Související články...

  anby
  Jak vybírat erotické prádlo?
  EROTICKÉ PRÁDLO, SEXY, SVŮDNÉ, ŽHAVÉ. Jak dobře vybrat erotické prádlo? S tím vám ihned poradíme! Na co se dívat před koupí erotického prádla na internetu? Jaký materiál a střih ...

  anby
  Jak porozumět ženě? Část 1.
  Zatímco si muži i ženy zaslouží rovnocenné zacházení, pravdou je, že jsou mezi nimi podstatné sociální rozdíly. Tento článek by vás měl naučit těmto základním rozdílům a jak díky tomu ...

  admin
  Staňte se mužem, po kterém ženy ...
  Cesta k tomu stát se mužem, který je úspěšným u žen vede jen a skrze vnitřní proměnu. Je nutné, aby „malý“ chlapec konečně dospěl a stal se mužem. A to nejdůležitější, co proto může udělat, je ...

  jiripolacek
  Sbalíš ji napoprvé?
  Všimnete si pěkné dívky v klubu a rozhodnete se ji oslovit. Každý z mužů už to jistě nejednou udělal. Možná to skončilo odmítnutím, získáním telefonního čísla nebo společně strávenou nocí. ...

80%
Počet komentářů: 7 (poslední ze dne 15. 9. 2016 0:03:18)
posledni komentare  "Jak vybírat zvětšovače penisu?"
něco Markokam 02.06.2016 20:27
Re: něco Adamus 03.06.2016 23:49
Re: Re: něco Markokam 04.06.2016 07:29
Adamus 05.06.2016 13:32
Tak co? Moro 07.09.2016 21:55
Re: Tak co? Moon 11.09.2016 11:13
Re: Re: Tak co? Moro 15.09.2016 00:03
Číst vybrané  |  Číst všechny  |  Přidat názor
nejlepsi clanky
Šest velkých chyb při svádění

V tomto článku se budeme zabývat šesti zásadními chybami v procesu seznamování. Tyto chyby jsou ...
dots
Na co ženy myslí při sexu

Také občas přemýšlíte, co se asi honí v hlavě té usměvavé krásce ze zadní ...
dots
Balení na ulici (40)

Lucka, 20 let, Studentka Další video s Kubou v hlavní roli. V létě jsme byli s Kubou v knihovně a cestou na tramvaj (v ...
dots
nejlepsi videa
play
Lenka: Na ulici telefon nedávám

Shlédnuto: x | Komentářů: 8
dots
play
Důvěrně (4) Seznamování

Shlédnuto: x | Komentářů: 17
dots
play
Martina: Jsem v sexu pro každou špatnost

Shlédnuto: x | Komentářů: 10
dots
prave leti
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20mu%C5%BEe%20diskuze.gif Feromony pro muže 1,5 ml

Vysoce koncentrovaný feromon vyrobený v ČR speciálně pro České muže. Náš Feromonový ...

Naše cena: 890,- Kč
Původní cena: 1100,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Feromony%20pro%20%C5%BEeny%20Andro%20vita.gif Feromony pro ženy

Při našem testování nám tento feromon určený pro ženy vyšel jako jediný skutečně ...

Naše cena: 870,- Kč
Původní cena: 1000,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/Gif/Velk%C3%BD%20penis%20jak%20zvet%C5%A1it.gif Malý penis? Vyřešeno!

Andro-penis získal Evropskou atestaci CE, je klasifikován jako zdravotní pomůcka 1.typu.

Naše cena: 1800,- Kč
Původní cena: 2315,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Sexy kočka v každou chvíli

Erotické prádlo pro radost nebo dárek. Luxusní značkové za šokující cenu..

Naše cena: 340,- Kč
Původní cena: 660,- Kč
dots
http://www.svadeni.cz/files/uploaded/1-zlato_pojd_na_to_thumb_large.jpg Jak sbalit holku, nebo ženu? Návod..

Nevíte jak oslovit a o čem se bavit? Pozor na některé chyby!

Naše cena: 300,- Kč
Původní cena: 400,- Kč
dots
RSS Svadeni.cz, server o seznamování, svádění a balení
Copyright © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena
Kontakt | Reklama | Podmínky používání | Podpořte svadeni.cz | Spřátelené weby | RSS | Mapa stránek
Designed By: BPstyle - Graphic studio
Created By: Jaroslav Poliak