Sex při menstruaci? Lepší orgasmus

Už nejsme v době, kdy bylo slovo menstruace tabu. Naopak je to velmi přirozená věc a často se o ní teď otevřeně hovoří a možná ani netušíte, jaký vliv má menstruační cyklus na vás samotnou či na vaši partnerku (a tím i na celý vztah) a jak se dá cyklus využít pro zlepšení intimního života a předejití např. i hádkám atd. Když žena zná své tělo a svůj cyklus a naučí se s tím pracovat, zlepší se celý její život.

Sex při menstruaci? Nebojte se ho!

Záleží na vašem pocitu, hlavně se do ničeho nenuťte, pokud vám to není příjemné. Mnoho žen i mužů vám řekne, že jim to připadá nechutné a nikdy by to neudělali.

Padají vtipy o tom, že jste maniaci, když si užíváte krev. Jiní naopak tvrdí, že si sex při menstruaci si nejvíce užijí, protože žena je více citlivá a stejně jako v ovulační fázi i více chtivá.

Přibližně týden před menstruací může být podrážděná a nenechá na sebe ani šáhnout, mohou ji bolet prsa a dotek jí může, ale spíše nebude příjemný.

Pokud se na to zaměříte, možná zjistíte, že někdy je žena více přítulná a jindy a chce být sama a s nikým nemluvit. Za to všechno může menstruační cyklus.

Ženy většinou uvádějí, že první dva dny menstruace jsou rozbolavělé a chtějí spíše klid.

Ale se začátkem menstruace klesne ženám hormon progesteron a ony se opět stávají sami sebou a najednou přijde i chuť na sex.

Sex při menstruaci bude nejspíše trošku jiný, než někdy jindy a pokud jste to ještě nezkoušeli, je čas to zkusit, okořenit vztah a třeba přijde i krásný prožitek. Velmi důležitá je při menstruaci hygiena, proto doporučujeme sex spíše s kondomem, protože menstruace je jako taková otevřená rána, tak aby nedošlo k infekci na žádné straně.

Abyste nezašpinily prostěradlo ani peřiny, dejte si pod sebe ručník. Milovat se můžete také v koupelně či sprchovém koutě, kde nemusíte řešit otázku zašpinění ložního prádla.

O všem společně mluvte, jen tak oba dosáhnete vytouženého cíle a společných krásných chvil.

Ženy nebojte se a povězte svému muži, jak by se vám to líbilo, jestli něžně nebe raději rychle.

Muži, nebojte se zeptat své ženy, bude určitě nadšená, když zjistí, že se zajímáte o to, jak by se jí to líbilo. Jiné to může být také v tom, že budete muset v nějaké fázi přestat, protože to nebude z jedné stran příjemné, ale nedělejte z toho žádnou vědu a společně se tomu zasmějte.

Ženy jsou opravdu při menstruaci tam dole citlivější, než jindy, což může přinést samá pozitiva. Mnoho z nich např. uvádí, že vaginálního orgasmu dosáhly jen, když měly menstruaci.

A jaké jsou vaše zkušenosti? Napište nám do diskuze, jestli ano či ne, vaše rady a tipy. :)

 

Komentáře