Problémy s erekcí negativně působí na oba

Potíže s erekcí se nezdají být jako kdoví jak velký problém, alespoň ne z medicínského hlediska. Tyto potíže lze dnes řešit poměrně snadno, a to spolknutím jediné pilulky půl hodiny před sexem. A to jsou ty nejhorší případy.

Naprostá většina problémů se ztvrdnutím pohlavního údu je docela snadno překonatelná změnou životosprávy, případně návštěvou psychologa. Kdyby to bylo v přírodě naopak a erekci musely dosahovat dámy, v případě jejího pravidelného nedostavování by se to začalo hned řešit a nic by se nedělo.

Muži jsou ale jiní. Neradi své potíže řeší s dalšími lidmi, natož pak potíže takového charakteru. A dlouhodobě nedostatečná erekce potíží být může. Dokonce může končit i rozvodem.

Proč se nechce postavit?

Důvodů, proč si penis vezme na pár dní volno, může být celá řada. Hodně se v posledních letech skloňuje v souvislosti s tímto fenoménem stres. Ten dokáže člověka pořádně sežvýkat a je ho teď všude hodně.

Stres jako takový navíc začne narůstat, když muž zjistí, že mu nestojí. A tím pádem začíná začarovaný kruh. Přitom stačí se jen zklidnit, udělat si každý den čas na relaxaci a problémy toho ražení by se měly vytratit.

Dost často může za absenci kvalitní erekce i duševní nemoc, nejčastěji pak deprese. Když se do člověka pustí, dokáže s ním provádět hodně zlé věci. Deprese je ale dobře léčitelná a tím i ztráta erekce, která s ní souvisí.

Na tomto druhu potíží může mít nemalý podíl i vysoký krevní tlak, případně zvýšený cholesterol. Obojí se dá docela dobře porazit. A to léky a samozřejmě také pravidelným pohybem, respektive výraznou obměnou jídelníčku, kde by měla hrát prim hlavně čerstvá zelenina plná vitamínů.

I přesto, že si většina mužů myslí, že ztráta erekce je jednou z nejhorších věcí, které je mohou potkat, většinou jde pouze o banalitu, která se dá snadno řešit. Kdo ji řešit nebude, ten se nakonec může jednoho dne kvůli tomu i rozvést.

Komentáře