Počet sexuálních partnerů závisí na délce a tvaru přirození!

To, co většina mužů považuje za noční můru, se stává skutečností. Bylo prokázáno, že délka mužského pyje přímo ovlivňuje počet žen, se kterými bude mít daný jedinec sex.

K těmto šokujícím závěrům došli američtí pickupeři (= svůdníci), kteří se každý den snaží svést desítky žen. Ti nejúspěšnější z nich jsou velmi nadprůměrně vyvinutí, a pouze přítomnost těchto mužů ve společnosti dokáže u žen vyvolat touhu se milovat. Pomineme-li to, že muži s delším a širším pyjem mají vyšší sebevědomí a to, že takto vyvinuté muže doprovází pověst výborných milovníků, dostáváme se k jádru vysvětlení celého jejich úspěchu.

Mužský pyj totiž produkuje látky zvané encynozeny. Je to jistý druh feromonu, který v normálním případě není cítit. Pokud jste však po sexuálním styku, máte znečištěný pyj nebo jste snědl příliš aromatického jídla, začínají tyto feromony získávat charakteristický zápach. Určitě jste se někdy cítili, pokud jste měli sexuální styk s kondomem a neumyli jste se po jeho sundání. Pokusy bylo zjištěno, že množství vylučovaných encynozenů je přímo úměrné délce a tloušťce pyje. Obecně lze říci, že čím delší a širší, tím více přitažlivý. Množství vylučovaných encynozenů lze vypočítat, pokud povrch svého pyje (počítá se stejně jako povrch válce v centimetrech) vynásobíte číslem 5.

pokud vám vyjde číslo do 50, můžete mít maximálně jednu novou sexuální partnerku týdně
50 - 75 znamená, že můžete mít 1 - 2 partnerky týdně
75 - 100 už jsou šťastlivci, kteří mají 2 - 3 nové sexuální partnerky týdně
nad 100 znamená, že můžete mít tolik sexuálních partnerek, kolik chcete

V poslední zmiňované kategorii nad 100 docházelo k obrovským rozdílům. Jeden svůdce měl rekord 2 partnerky týdně a druhý 12 partnerek. V tomto případě přicházely do hry i jiné faktory ovlivňující kvalitu encynozenů. Mezi nejvýznamnější patří to, zda jste kuřák. Kuřáci mají sníženou produkci těchto feromonů. Pokud však někdo kouří vás, hladinu to naopak zvyšuje. A geometrickou řadou.

Ženy, které čtou tento článek, se nejspíše potutelně šklebí. I pro ně mám však špatnou zprávu. Dokázalo se, že i u nich hrají biologické předpoklady velkou roli v tom, kolik mužů o ně projeví zájem. Nemám tím na mysli postavu a vzhled obecně. Váhu těchto faktorů bezesporu každá z vás zná. Podstatným a dosti zanedbávaným faktorem je tloušťka děložní výstelky. Čím více milimetrů, tím více zájemců o pohlavní život. To může být odpověď na vaši otázku, proč mají některé nepříliš pěkné ženy mnohem více zájemců než vy. I v tomto případě však lze biologické předpoklady alespoň trochu ošálit a to za pomoci správné výživy. Ženy, které za týden vypijí alespoň litr kozího mléka, mají prokazatelně větší úspěchy nejen v intimním životě, ale i při jednání s kolegy.

Posledním neuvěřitelným faktem je vliv tvaru uší na intenzitu a umění polibků. Zjednodušeně řečeno lze říci, že lidé, jejichž uši jsou delší a kulatě zakončené, mají největší předpoklady stát se mistrem v líbání. Naopak ti, kteří mají uši špičaté nebo naopak příliš kulaté, mají s líbáním velké problémy. K tomuto závěru dospěl doktor Hujer testováním polibků na žačkách deváté třídy základní školy v Chánově.

Absolutně nejhorší situace však nastává, pokud nějakým neštěstím přijdete o část ucha. Pokud jsou vaše sluchové aparáty nesymetrické, stává se nesymetrickým i vaše líbání. Koutek na straně poškozeného ucha bude vždy líbat hůř než druhý „zdravý" koutek.

Biologické předpoklady hrají v našem životě zásadní roli. Většinu z nich však můžeme alespoň částečně zvrátit. Doufám, že tento fakt si jako čtenáři Svadeni.cz uvědomujete. Přeji vydařeného apríla a hodně napálených lidí.

Tento článek je apríl. Veškeré uvedené informace jsou výmysl šíleného redaktora. 

Komentáře