Jak skrýt erekci?

Spousta mladých kluků dnes a denně řeší jeden problém. Jakmile se na ně dívka přitiskne, dostaví se erekce a objeví se boule na jejich kalhotách. Nezkušení se za to stydí. A ti ostatní? No, podívejme se.

Jak řešit nechtěnou erekci?

Chlapecká psychika je velmi náchylná na jakékoli vzrušivé podněty. Od prvních pubertálních let do dospělosti se kluk vzruší poměrně snadno. I v tomto období samozřejmě existují různé fáze, ale v podstatě platí, že čím starší kluk je, tím jsou šance na samovolnou erekci menší. Impuls bohužel nelze žádnou snadnější cestou ovlivnit a tak se samovolné „postavení" stává častou noční můrou.

Což takhle zatančit si ploužák s dívkou, která vás neskutečně přitahuje už od pohledu? Erekci na parketu máte téměř jistou. Zvláště, když se na vás ještě tak natěsno přitiskne a vrtí se, že? Copak si myslíte, že dívky na takovýchto akcích probírají na záchodcích? „Viděla jsi toho kluka v modrým tričku? Byl ze mě úplně vedle!"

Dívky zkrátka mají rády, když dokážou kluky vzrušit.

 Dodává jim to sebevědomí a podtrhuje to jejich ženskost. Proto se na vás rády tisknou a často se vrtí. Proto si kupují vyzývavé oblečení, krátké sukně, trička s velkým výstřihem apod. I když chlapům občas nadávají do prasáků, tak jim to dělá dobře.

Zkušení pánové si dokážou s erekcí poradit velmi jednoduše. Když jí dívka způsobí, tak si jí také pořádně vychutná. Schválně se na ní přitisknou ještě více, chytnou jí pevněji, třou se o ní. Žena je pak spokojená, usmívá se a přemýšlí, čeho se od vás ještě dočká. Ona již svůj zájem dala najevo na začátku. Tak teď přichází řada na vás. Poddejte se tomu a pěkně jí to vraťte i s úroky. A nebojte se mluvit.

Ona: „Hele, co mě to tlačí?“

On: „To je mobil.“

Ona: „A tohle?“ 

On: „Tak to už sis vybudila sama.“ (samozřejmě s úsměvem)

On: „To co tě tam tlačí, tak to je mobil.“

Po chvíli spiklenecky..

On: „Jo a ty mobily mám dva.“

Určitě bude následovat její smích. Nestyďte se za erekci! Využívejte ji. Dívky budou šťastné, když ucítí zájem i z vaší strany. A kdo ví, jak celý večer skončí... 

Čas od času se setkávám i s muži, kteří byli vyloženě zklamaní reakcí ženy na jejich „stanové potíže“. Nejenom, že byli nazváni prasáky, ale navíc je dívka odstrčila v půlce tance a odešla. Tito pánové pak svůj neúspěch místo na sebe svádějí na jednu část těla. Zde je nutno říci, že to nebylo způsobeno erekcí, ale jejich předchozím vystupováním. Šla k vám dívka dobrovolně? Jak se s vámi cítila? Ale to už patří spíše do jiného tématu..

Komentáře

příroda
 od autora Josef

  Ano chlapci, nestyďte se a vyražte někam stanovat, vždyť příroda je kouesek. Tydle kecy vám nepomůžou :-P

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Profík

  ....a když stan pořád není tak si sednu u stolu proti němu, vyzuju se, natáhnu nohu, rozepnu mu poklopec, vjedu tam a začnu si s ním hrát.... A stan je zaručenej :-))

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora witch

   Jak to děláš s tím rozepínáním,mně to moc nejde, většinou je masíruju přes kalhoty:)

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re:
    od autora Profík

    Prvně nahmatám zip a chytnu ho prstama, knoflík už si musí rozepnout sám když chce. Když mu ho pak párkrát pořádně stiskneš prstama tak je úspěch zaručenej ! Přes hadr to není ono. A nejlepší je že nikdo okolo si nesmí ničeho všimnout :-))

    Reaguj na tento komentář
    Re: Re: Re:
     od autora VlasTen

     Tak hlavně bacha, ať rozepneš ten správnej příklopec. [S04] Není nic horšího než se o jedno místo seknout.... [S01]

     Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora smajdalf

  no tak s tim mam docela problem,je to opravdu dobry napad mluvit s ni o tom a vratit ji to s uroky?[S04]

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora Lethe

   No tak dle mých zkušeností to holky v dnešní době skutečně rozesměje navíc potom pookřejou, takže bych řekl, že o nic nejde :-))) krom toho.. je to přirozená reakce.. pořád lepší než kdybys seděl v koutě ne? :-)

   Reaguj na tento komentář
horší problém
 od autora History

  No pánové,tohle mi příliš nevadí, horší je když se , po pár pivečkách a doutníčcích s pány kolegy (než jste vyhecovaní k balící akci) , nepostaví [S04]

  Reaguj na tento komentář
  Re: horší problém
   od autora History

   pak jsou zklamané a považují vás za impotenty

   Reaguj na tento komentář