Jak v posteli vydržet déle?

Každý muž si alespoň jednou v životě přál, aby v posteli s partnerkou vydržel déle a oddálil ejakulaci alespoň o pár chvil. A my už víme jak na to!

Jak oddálit ejakulaci

Tyto triky jsou tak jednoduché, že se budete divit, že jste je nezkusil nikdy předtím.
Fotbalové statistiky, sedm krát sedm, nedávno ondulované vlasy postarší sousedky z prvního patra. Každý chlap má vlastní způsob, jak docílit duševního rozptýlení k oddálení ejakulace.

V této zdržovací taktice jsou ale chyby!

1.   Když souložíte, měli byste si to užívat. Ne myslet na upocené řidiče autobusu.

2.   Pokud se snažíte rozptýlit se natolik, aby vám to zabránilo stisknutí pomyslné spouště, tak to prostě nefunguje tak, jak si myslíte. Aspoň to tvrdí profesoři psychologie a reprodukční medicíny.

Tato záležitost je velice častým problémem, díky kterému se muži cítí úzkostlivě a to působí negativně na sexuální vzrušení. Často se stává, že pokud cítíte, že se rychle přibližujete k pomyslné erupci, začnete se trápit.

Tyto obavy zatěžují váš nervový systém, důsledkem čeho dochází k ještě většímu urychlení ejakulace.

Co pro to udělat?

Pokud chcete vydržet déle, musíte uklidnit svůj úzkostlivý mozek, ne ho naplnit asexuálními obrázky. Jak toho dosáhnout? Soustřeďte se na ten neskutečně skvělý sex, který právě prožíváte. Čím více si budete užívat a ponoříte se do slasti, tím méně se budete zabývat myšlenkou: „Co když se udělám moc brzy?“.

Snažte se vybrat něco specifického, například její smyslné rty, její dech, nebo pohyb jejích boků a ramen. Překvapeni? To nejste sami. Asi se ptáte, nezpůsobí soustředění se na její tělo urychlení celé věci, o které nestojíte?

Právě naopak. Nehledě na to, jak kontraproduktivně to zní, zaměstnat mozek těmito smyslnými myšlenkami uvolní vaše nervy, sníží úzkost a přidá sílu setrvat v ringu o něco déle. Máte stále pochybnosti o této strategii? Jediná cesta, jak zjistit zda funguje, je zkusit to.

Vaše mysl je opravdu silná, ale ne jediná zbraň v boji s oddálením orgasmu. Vnímejte také signály svého těla. Pokud cítíte, že se přibližujete k cílové čáře moc brzy, stáhněte se, než bude pozdě.

 Nestyďte se a dejte své partnerce vědět, že potřebujete zpomalit.
Řekněte jí jak je sexy a že pokud nezvolníte, tak toto tempo dlouho nevydržíte. Poté se starejte o ni, laskejte jí rukama, nebo jí dopřejte potěšení svým jazykem, dokud se trochu neuklidníte. Výhodou je ukázání sebevědomí a také to, že máte větší zájem o její potěšení, než o vaše vlastní uspokojení.

Pamatujte si, ve skutečnosti je to nedostatek intimnosti, který tyto situace dělá nepříjemné. I když jste skončil rychle, zůstaňte s ní a pomozte i jí dosáhnout vrcholu. Tak i její potřeby budou ukojeny a s tím i váš stres do dalších kol bude minulost.

Navíc častý omyl mužů je spojování „dobrého sexu“ s „dlouhým sexem“. Ženy ovšem takové spojení nemají. Procítěné stimulující předehry a vaše činnost po milování jsou mnohem důležitější pro jejich celkové uspokojení.

Komentáře