Mnohonásobný ženský orgasmus

Každá žena si může dopřávat mnohonásobného orgasmu, když ví, jak na to. Nedejte se zastrašit jejími psychickými bloky či špatnými zkušenostmi a ukažte jí, že ji umíte dostat na vrchol ne jednou, ale hned několikrát za sebou.

Ženy mají na rozdíl od mužů schopnost přecházet z orgasmu do orgasmu. Přesto to řada z nich popírá. Některé ženy jsou přesvědčené, že jejich klitoris je po dráždění velmi citlivý a nesnese další stimulaci. Mají částečně pravdu, protože trik mnohonásobného orgasmu u žen tkví v tom, že se klitorisu nesmíte věnovat hned po jejím vyvrcholení.

Abychom tedy ženu přivedli k orgasmu a poté ji mohli dopřát i další, musíme se nejdříve ujistit, že na všechno máme dostatek času i nálady. Poté začněte s předehrou, vzrušujte ji. Po několika minutách přejděte k cunnilingu, tedy ji orálně uspokojujte. Věnujte se při tom její vagíně, stydkým pyskům i klitorisu. Až žena dosáhne prvního orgasmu, máte dvě možnosti pokračování.

Pokračování cunnilingem

Po prvním, zpravidla klitorálním orgasmu, žena zpravidla dá nohy k sobě a odstrčí vás od svého klína. Vy se však nedejte odbýt, opět líbejte její podbřišek a stehna, až vás pustí zpět k místu své rozkoše. Důležité je nedělat dlouhou přestávku, žena musí zůstat vzrušená.

Jakmile se dostanete mezi její nohy, nezaměřujte se hned na klitoris, ale místo toho si hrajte s jejími stydkými pysky, drážděte jazykem poševní vchod.

Teprve po chvilce se opět začněte věnovat klitorisu, nejdříve zlehka. Když vás žena nebude odstrkovat, tak se mu můžete věnovat naplno. Druhý orgasmus ženy může být menší, stejný i větší, než ten první. Zkrátka nelze dopředu odhadnout, jak se bude vše vyvíjet.

Tento postup lze opakovat, dokud se vám bude chtít. Ženu však po dlouhé stimulaci klitorisu začne tento orgán bolet, takže doporučuji maximálně tři orgasmy. U žen, které nejsou na mnohonásobný orgasmus zvyklé, postačí pro začátek dva.

Přejdeme na styk

Po cunnilingu můžete přejít na vaginální styk. Opět nejlépe bez přestávky, ale pokud máte problémy s erekcí, může vám žena nejdříve pomoci k jejímu dosažení. Poté proniknete do zcela jistě ještě stále vlhké ženy a přiveďte ji k vrcholu. Chce to trochu výdrže, protože žena po orgasmu bude uvnitř více sevřená, takže pro vás bude dráždivější. Přesto to však pro mnohonásobný orgasmus partnerky musíte vydržet, protože jakmile dojdete k vyvrcholení, tak pravděpodobně nebudete moci bez přestávky pokračovat.

Triky pro ženu

Žena může vašemu snažení trochu napomoci. Během jejího prvního orgasmu by se měla protáhnout, aby své tělo udržela v mírném napětí. Při další stimulaci usnadní vaši práci, pokud bude myslet na orgasmus nebo se bude snažit co nejvíce vnímat pohyby vašeho jazyka.

Její klitoris můžete stimulovat nejenom jazykem, ale také vibrátory klitorisu. Podívejte se na ně kliknutím na tento odstavec. V nabídce máme i originální simulátor orálního sexu.

Komentáře