Jak na sex po dětech?

Sex je super, to ví každý. Obzvlášť to pak platí v případě, že člověk, se kterým ho provozujete vás má rád a vy jeho. Sex je sice příjemný, ale není tady od toho, abychom dokázali nějak efektivně zabíjet volný čas, ale kvůli rozmnožování.

A pokud se vám povedlo v nedávné době právě takovýto rozmnožovací kousek, asi už víte, že malé dítě dokáže další případné pokusy o sblížení partnerů docela efektivně sabotovat. Ale ani nový potomek by vám neměl kecat do vašeho pohlavního života.

O domácnost i dítě se starejte rovným dílem

Abyste si mohli alespoň jednou za čas dobře zasouložit, je potřeba, abyste oba měli dostatečné množství energie. A tu nezískáte tak, že převedete veškeré povinnosti na svou partnerku.

Starost o domácnost, děti a další nezbytnosti spojené s životem, je tak potřeba dávkovat rovnoměrně. V opačném případě jeden bude mít sil na rozdávání, zatímco ten druhý bude spát ještě před večerníčkem. Sexovat ale nebude ani jeden.

Najděte si soukromí

Pokud máte dítko ještě malé a spí ve vaší ložnici v kolébce, příliš mnoho soukromí asi mít pro své postelové radovánky nebudete. I když zde hodně záleží na tom, co si představujete pod pojmem soukromí.

Malé dítko určitě nebude vnímat, že se pár metrů od něj po sobě válí nějaké dvě nahé postavy a určitě mu to nenaruší jeho správný duševní vývoj. Kdysi bydlely v jedné cimře rodiny o deseti členech a žádné cavyky se tam nedělaly.

Aktivujte zpět své romantické geny

Romantika dokáže mnohé. Ženy obecně mají romantiku velice rády a pánové na to často zapomínají. A přitom i malé láskyplné gesto může zapříčinit rychlé stažení kalhotek.

Novopečené maminky se často cítí díky nabraným kilogramům trochu pod psa. Kytice růží, romantický výlet nebo hraní na mandolínu pod okny ložnice mohou pomoci vzkřísit zapomenuté sebevědomí a tím i sexuální tužby.

Komentáře