Momentální nechuť k sexu nemusí být za každou cenu nevýhoda

Milostné vztahy samozřejmě celé nestojí pouze na sexu, ale je známou pravdou, že pokud ten nefunguje, společného toulky po horách ani večerní Scrabble toho už moc nezachrání. Na začátku většiny vztahů nemají milenci obvykle potíže se po sobě sápat kdykoliv k tomu mají příležitost.

S postupem času se četnost erotických aktivit sníží, a to obvykle na několik styků týdně. Ovšem i přes razantní snížení není nikde řečeno, že musíte mít chuť pokaždé, když ji má váš partner.

Není však důvod ho kvůli tomu od sebe odstrkovat, případně mu jeho potřeby vyčítat. I když se vám třeba zrovna příliš hopsat nechce, neznamená to přeci, že chudáka partnera necháte zbytečně tvrdnout.

Pomocná ruka či pusa se hodí vždy

Když nemáte na pohlavní styk chuť, rozhodně do něj nejděte, i kdyby váš muž naléhal sebevíc. Ale ulevit mu přeci jen můžete, i když vaše pochva protentokrát zůstane nedobita.

Stačí na ta pravá místa přiložit ruku nebo ještě lépe ústa, a uvidíte, že se ten váš zlobit vůbec nebude. Někteří muži mají orální sex raději, než klasickou soulož. A ruční práce většina z nich ocení také. Rozhodně je to lepší řešení, než jít spát s tvrdým.

Užijte si show

Pokud se vám nechce ani příliš hýbat rukama, natož pak fungovat jako živá vakuová pumpa, můžete svého milého poprosit, ať si uleví sám. Ne však o samotě někde v koutě, ale přímo před vámi.

Klidně si na tu podívanou odložte i nějaké svršky, ať má partner vyšší motivaci. A kdo ví, třeba se vám jeho ukájení nakonec zalíbí a i přes počáteční odmítavý postoj ho nakonec s chutí osedláte.

Zkuste erotický film

Naladit vás do té správné formy může i erotický film a nejen pokukování na milého během masturbace. Můžete se samozřejmě dívat spolu a uvidíte, co to s vámi udělá. Když nic, tak přistupte dle svých fyzických možností a momentální nálady buďto k prvnímu nebo druhému bodu.

Komentáře