Jak přivést ženu k orgasmu

Jsem ženatý muž - relativně dlouhou dobu. V posledním roce mne stále častěji napadají myšlenky na nějaké mimomanželské dobrodružství. Důvodem je pochopitelně jistý stereotyp v intimní oblasti mého současného vztahu.

Jak přivést ženu k orgasmu aneb dobře uspokojená žena - skvělé afrodiziakum

Nemohu říct, že to nefunguje, ale v průběhu let se milování proměnilo v zaběhnutý rituál, který je čas od času osvěžen jen drobnými odchylkami v závislosti na prostředí a momentální fyzické kondici. Dříve nebo později do této fáze dospěje asi každý partnerský vztah. A není to žádná chyba. Je skvělé, když se můžete milovat s partnerem, kterého dobře znáte a umíte ho patřičně naladit.
Na začátku vztahu je nádherné poznávání partnera, vášnivé milování ve všech možných polohách a situacích. Postupem času se ale vše usadí a většina partnerů si najde ten svůj správný způsob, který je nejvíce naplňuje.

Vždy mne fascinoval výraz ve tváři mé partnerky po promilované noci. Zasněný pohled a lehký spokojený úsměv s příslibem dalších krásných prožitků. Při pohledu na mě měla ale v očích něco jako vděk a oddanost. Tohle v muži vyvolá asi nejkrásnější pocit.

Bohužel s přibývajícími roky v manželství jsem tento výraz viděl stále méně. Naše milování se stalo běžnou součástí našeho života. V průběhu dne, čas od času, manželku obejmu, pohladím nebo políbím, když je příležitost, posadím si ji třeba na klín apod. Tímto způsobem se snažím vyvolat příjemnou náladu a lehce navnadit ženu na večerní milování. Večer mluvím o tom, že v televizi je dnes prd a žena se pochopitelně dovtípí a začne spolupracovat (někdy ne). V posteli pak zaujmeme polohu na boku, čelem k sobě. Krátký pohled, úsměv, polibek a pak předehra. Pomalu ji svlékám a líbám každou nově odkrytou část jejího těla. Zvláštní péči věnuji prsům a především bradavkám. Pak se pomalu posouvám níže a stále udržuji kontakt svých úst a jazyku s jejím tělem. Zastavím se v klíně a jazykem pomalu projíždím rýhu v rozkroku, dokud neucítím chuť první vláhy. Pak opatrně proniknu prsty dovnitř a ústa přesunu na poštěváček. Dráždím partnerku až k prvnímu orgasmu.

Pomalu se posouvám zpět k její tváři a cestou opět líbám celé tělo. V její hrudi slyším tlukot srdce a cítím její zrychlený dech. Pomalu do ní vniknu a milujeme se. Tempo se postupně zrychluje, souhra je dokonalá. Po chvíli se napřímím a uchopím její boky, mírně ji nadzvednu a vzápětí přichází společné vyvrcholení. Potom chvíli jen ležíme a oddychujeme.
Polibek na dobrou noc a jdeme spát. Ráno opět začínají další běžné dny až do dalšího milování, které bude probíhat možná v opačném gardu nebo s malými změnami v načasování, ale v podstatě stejně jako minule.

V počátku článku jsem zmínil, že se v poslední době koukám i po jiných ženách. Zaujala mne jedna z kamarádek mé ženy. Je bohužel také vdaná, ale její vztah není úplně ideální. Při první příležitosti jsem ji pozval na schůzku a začal zkoumat terén. Svoje dobyvatelské pokusy jsem probíral v nedávné diskusi „Ženatý muž a vdaná žena." I když jsem se nakonec rozhodl, že nebudu s touto ženou pokoušet osud, nemohl jsem si pomoct a stále chodil s hlavou plnou smyslných představ.

Jeden večer, už jsem ležel potmě v posteli a přemýšlel o své favoritce, vešla do ložnice moje žena. Tlumené světlo pouličních lamp vykreslilo nádherně siluetu jejího těla a ve mně se zvedla neuvěřitelná vlna touhy. Sotva ulehla, prudkým pohybem jsem z ní strhnul přikrývku a vrhnul se na ni. Bezohledně jsem z ní serval průsvitné kalhoty jejího nočního úboru a drsně se jí zmocnil bez jakékoli předehry.

Žena téměř vykřikla bolestí, když jsem vniknul do nezvlhčené pochvy. Potom následovalo velmi prudké milování a hluboké průniky v několika variantách misionářské polohy. Asi po deseti minutách jsem ženu prudce obrátil na kolena a přitáhl k okraji postele. V této pozici, napůl ve stoje a napůl vkleče na posteli, jsem si ji vzal zezadu. Byl jsem jako v transu a vnímal jenom horko našich těl a krev, která mi tepala strašlivou silou v celém těle. Cítil jsem, že se blíží moje vyvrcholení.

Chytil jsem ženu za vlasy a přitáhl, až se prohnula. Otočil jsem ji a svoje vyvrcholení dokončil v jejích ústech. Pohlédl jsem na svoji ženu a v jejích očích uviděl překvapení, úžas a možná i trochu strachu. To mě rozpálilo ještě víc. Hodil jsem ji na postel a rukou jí zajel do rozkroku. Snad v životě jsem u ní neviděl takové množství vláhy. Milostná šťáva z ní přímo stříkala, když jsem prsty dráždil její děložní čípek. Pak jsem do ní opět vstoupil, tentokrát naprosto lehce. Dokonce byla tak uvolněná, že jsem měl pocit, že mě snad ani nemůže cítit.

Asi minutu na to se začala svíjet a třást, rozvzlykala se, napnula každý sval svého těla a najednou se mi v rukou proměnila v hadrovou panenku. Prudce oddechovala a schoulila se do klubíčka. Lehce jsem ji objal, přikryl ji peřinou a přilehnul k ní. Jen jsme leželi a nikdo z nás neřekl ani slovo. Pak jsem usnul.

Druhý den jsme trochu zaspali. Umýt se, obléct a pospíchat do práce. Už jsem stál ve dveřích, když jsem zachytil pohled své ženy. Byl stejný, jako před lety, když jsme spolu začínali chodit. Měla v očích tolik lásky, že jsem se musel vrátit a políbit ji.

Ten večer jsme si vyšli do společnosti. Byla to náhoda. Měli jsme malé společenské setkání s přáteli. Moje žena zářila. Na všechny se smála, byla velice uvolněná a vtipná. Večer si skvěle užívala a svoje nadšení postupně přenášela i na ostatní přítomné ženy i muže. A já jsem se snad nikdy ve společnosti necítil lépe. Jsem celkem introvert a z většího množství lidí bývám nervózní, ale tenkrát to bylo nějak jiné. Ostatní ženy mou společnost vyloženě vyhledávaly. Nebyl jsem snad minutu sám.

Zadané i svobodné, všechny, včetně mé favoritky, která to má celé na svědomí, aniž by to vůbec tušila, se mnou celý večer flirtovaly. Vůbec jsem se nechoval jinak než jindy. To moje žena. Nevím jak, ale ženy prostě nějak dovedou vycítit, když je jiná žena spokojená a uspokojená a její partner se pro ně stává velice atraktivní. Takže svůdníci, hleďte si svých partnerek a paradoxně to budou právě ony, kdo vám udělá u ostatních největší reklamu.

P.S. Má to ale háček. Může se vám stát, jako mně, že se na vás vaše spokojená partnerka podívá tak zamilovaně, že o ty druhé ztratíte zájem. Aspoň na nějaký čas.

Komentáře