Dopřejte si celotělní orgasmus

Jsme zvyklí prožívat vyvrcholení výhradně genitáliemi, popřípadě oblastí podbřišku. Jenže naše tělo je připraveno na mnohem silnější zážitky. Vy i vaše partnerka můžete orgasmus cítit jako neuvěřitelně silné vlny rozkoše procházející vámi od hlavy až k patě. Seznamte se s celotělním orgasmem!

Orgasmus prožívaný celým tělem samozřejmě jako ty ostatní primárně vzniká drážděním genitálií. Ale je důležité nedat se strhnout k okamžitému vrcholu a místo toho trénovat své i partnerčino tělo a vyčkávat. Celotělní orgasmus, který z takového snažení může vyjít, je dokázaný psychoanalýzou a skutečně ho může dosáhnout každý.

Celotělní orgasmus může vzniknout dvěma základními předpoklady. Buďto velmi dobře znáte své tělo a udržujete ho v sexuálním napětí, nebo své tělo sice moc neznáte, ale za to máte partnerku, která se vám dokáže velmi dlouho a intenzivně věnovat. Nebo partnera, pokud jste žena.

Klíčem k dosažení je tedy obecně:

Obrovská vlna vzrušení, která vzniká buď z vaší vůle, nebo bez ní.
Partnerka, která se vám věnuje dostatečně dlouhou dobu.
Dráždění celého těla a ne pouze pohlaví.
K bodu 3 musím dodat, že výborným prostředkem k dráždění celého těla jsou S/M praktiky. Trocha bolesti v kombinaci s potěšením dokáže aktivovat v podstatě celé tělo.

Jak na to

Popišme si nyní návod k dosažení celotělního orgasmu i bez S/M praktik.

Nečekejte, že se vám to povede hned na poprvé, protože důležitým aspektem je váš psychický stav. Musíte se partnerce či partnerovi odevzdat, být psychicky připravení na to, že se vám ten druhý bude věnovat. A on pochopitelně musí chtít a mít na vás chuť. 

Nejdříve se uvolněte. Přestaňte myslet na všechny všední starosti. Ideální je, když jste trochu unavení, tedy alespoň ten v mírně submisivní roli. Můžete číst erotickou literaturu či si s partnerkou povídat o erotice. Poté se začněte vzájemně dotýkat, chcete-li mazlit. Líbejte se, osahávejte se, ale zatím se vyhněte genitáliím. Po chvilce se můžete věnovat i jim, ale jen tak, abyste toho se nepřivedli k orgasmu. Jakmile se cítíte více vzrušení, dejte ruce pryč.

Teď můžete postupovat dvěma způsoby. Jeden z vás určitě bude muset být akčnější, druhý se poddá. Když je dominantní žena, ať vás opět začne dráždit po celém těle, věnuje se vaším erotogenním zónám. Může si nad vás kleknout, rozkročit se svým pohlavím se otírat o vaše. Při tom vám stále bude dráždit erotogenní zóny, jemně vás kousat do uší apod. Ať si s vámi pohraje a nenechá vás ještě pěkně dlouhou chvíli dostat se na vytoužené místo. Provokovat vás může samozřejmě i poté.

Pro ženy v pasivní roli je vhodnější jiná varianta. Vzrušujte ji po celém jejím těle a občas se nezapomeňte i jemně věnovat přirození. Až bude žena hodně vzrušená, vnikněte do ní. Ať si žena při tom představí, že vstupujete do celého jejího těla. Drážděte její erotogenní zóny, abyste tento pocit zdůraznili. Líbejte ji. Žena si při tom může představovat bílé světlo, které se zesiluje spolu s přicházejícím orgasmem. Až ji dostanete na vrchol, pocítí nový zážitek.

Čím častěji budete tyto techniky praktikovat, tím lepších výsledků v nich dosáhnete. Znáte to, trénink dělá mistra. 

Komentáře