Nemá váš muž chuť na sex? Mělo by se to řešit včas

Sexuální apetit většině mužů v mládí nechybí, spíše naopak, ale jak se blíží střední věk, začíná to v tomto ohledu drhnout. Pokud se váš muž už nechce tulit tak jako dříve, může za to samozřejmě i přicházející stáří, ale v případě, že je ještě docela mladý, je potřeba hledat příčinu jinde.

Moc pije nebo kouří

Problémy se sexem mají často milovníci alkoholu a náruživí kuřáci. A ty mohou přijít mnohem dříve, než po padesátce. Cigarety i alkohol dokáží nejen s erekcí, ale i s chutí na sexuální povyražení udělat divy.

Jediným řešením je pak přestat kouřit a omezovat se i co se týče alkoholu. Jakmile se tělo vyčistí a trochu zregeneruje, vašemu miláčkovi by se měla chuť na sex zase vrátit a s ní by se měla zároveň dostavit i dostatečně pevná erekce.

Je tlustý a nic se mu nechce

Obezita není v našich zeměpisných šířkách žádnou novinkou. Zvláště u mužů ne. Může za to pivo a tučná strava. Příliš velká nadváha tělo unavuje a devastuje zevnitř, což se samozřejmě může negativním způsobem projevit i na sexuálním apetitu a opět i na erekci.

I zde je řešení docela jednoduché – zlepšit jídelníček a začít sportovat. Jinak se zhubnout nedá. Je tedy jen a pouze na vašem manželovi, jestli se dá zase dohromady a vy si budete moci opět užívat sexu jako dříve, nebo vám zůstanou jen sladké vzpomínky na mládí.

Ničí ho stres

Stres je jedním z hlavních příčin, proč mladí muži ztrácejí zájem o sexuální radovánky. Nejedná se o žádnou maličkost. Stres stojí za celou řadou závažných chorob, takže by se v žádném případě neměl podceňovat.

Stresu je možné se zbavit ideálně změnou zaměstnání, které obvykle bývá semeništěm stresových událostí, případně pravidelným sportováním. S pohybem se totiž dá nejen efektivně hubnout, ale zároveň si vyčistit hlavu a zbavit se tak přebytečného napětí.

Komentáře