Svádění - Bolest versus potěšení

Spousta mužů zapomíná, že je při svádění ovlivňuje ten nejzákladnější lidský mechanismus - obava z bolesti. Neumí se s ní vypořádat. Přitom kdyby ji byli ochotni snést trochu více, jejich potěšení by se zdesetinásobnilo.

Bojíte se neúspěchu?

Spousta mužů zapomíná, že je při svádění ovlivňuje ten nejzákladnější lidský mechanismus - obava z bolesti. Neumí se s ní vypořádat. Přitom kdyby ji byli ochotni snést trochu více, jejich potěšení by se zdesetinásobnilo.

O našich mentálních procesech platí jedna věc:
Lidé hledají to, co jim přináší potěšení, a snaží se vyvarovat věcí, které jim působí bolest.

Když si postavíme tyhle dvě věci vedle sebe, jsme více motivováni strachem z bolesti než příslibem potěšení. Je pro to mnoho důvodů:

Sex a vztah je podle mého názoru jediný případ, kde jsou stejnou měrou přítomny bolest i potěšení. Jako dvě hlavy jednoho hada. Je to jedno z míst, kde příslib potěšení (dotyk ženského těla, pohled) může znechutit stejnou porcí hrozby bolesti (osamění, odmítnutí).

Použijte toto pravidlo, abyste sobě i ženě přinesli během svádění více potěšení. Žena bude vědět, že odmítnout vaši nabídku je hloupé a nebude riskovat, abyste tohle potěšení dal jiné ženě.

Bolest z neúspěchu

Zodpovědný svůdce pozná, kdy se má vzdát. Toto pravidlo říká, že nezávisle na tom, jak moc jste do svedení investovali, pokud se rozhodnete, že pravděpodobnost úspěchu je nízká, musíte se stáhnout a nechat to plavat. Nemůžete obnovit nic ze své ztracené energie. Pokud budete trvat na něčem, na co nemáte, pouze tím vyhodíte víc svého drahocenného času a způsobíte si více bolesti.

Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč musíte být schopen zastavit a přesměrovat vaši energii je, že pokud se budete snažit dohonit více unikajících šancí, začnete prožívat hodně bolesti naráz a ve výsledku klesne vaše jistota. A když se vaše sebejistota sníží, dostanete se celkově do poklesu a vaše schopnost svádět ženy zmizí.

Jsem si jistý, že už jste zažil, když se sportovec dostane do propadu. Fotbalista vstoupí do sezóny s mnoha výbornými zákroky, ale najednou se po několika špatných zápasech prudce zhorší. Stalo se prostě to, že ztratil sebedůvěru, a nemůže hrát špičkovou hru, když jeho mentální hra je v troskách. 
Nesmíte dovolit, aby vám na jakémkoliv svádění záleželo tolik, že byste začali prodávat svou vlastní sebeúctu. Chcete ženu, která je k mání, avšak venku jsou i frustrující ženy, kterým dělá dobře, když muže zkoušejí a ovládají. Musíte být schopni rozpoznat, kdy si s vámi chce žena vyjet a kdy musíte odepsat ztrátu.

Podstatně víc energie sebere snaha dostat se zpět do hry, než když si jen budete po celou dobu zachovávat pevný přístup.

Stanovte si hranici toho, kolik energie na svádění vydáte, stejně jako si pro sebe stanovujete hranici, když hrajete kostky. Ti, kteří hrají o víc, než si mohou dovolit ztratit, se vždy dostanou do spirály, kterou nemohou kontrolovat.

Komentáře