Okénko z Konference - Smoothdoc

Jste zahlceni nejrůznějšími navzájem si odporujícími návody všemožných svůdníků? Nebaví vás učit se odbornou hantýrku a velice komplikované postupy (attraction, comfort, escalation...), manipulativní techniky, ani pronikat do tajemství skupinové dynamiky? Pokud chcete především balit ženské (a spát s nimi), pak je právě pro vás určen přístup sympatického svůdníka z Nizozemí, který si říká Smoothdoc (aka Pim), a který svým vystoupením na konferenci udělal snad na všechny přítomné hluboký a nesmazatelný dojem.

Necháte si poradit?

Jeho metoda v sobě nemá žádnou manipulativní záludnost, ani není agresivní. Vyžaduje však notnou dávku odvahy a sebevědomí. Je to metoda pro opravdové chlapy a je velmi romantická, protože v hrubých rysech odpovídá fantaziím žen, jak by chtěly být sbaleny. Jak Smoothdoc říká: "Všechno, co potřebujete ke sbalení ženy, jsou dvě koule!" Nemusíte být superman ani badboy. Většina žen, které potkáváte každý den na ulici, chce normální sebevědomé chlapy s ambicemi, ale i obavami a slabostmi.

Jste chlapi, jste tedy lovci, přírodou předurčeni k oslovování žen. Ony to za nás neudělají. Za to se netřeba omlouvat. Takže se hezky vyfikněte a vzhůru do ulic!

Pak už stačí rukou zastavit protijdoucí dívku (naprosto nezbytně se vám musí líbit, jinak to nebude fungovat) a říci jí něco velmi hezkého…

Proč direktivní oslovení a ještě k tomu na ulici? Dívky v klubech jsou velmi specifické a pro většinu chlapů nevhodné pro svou náročnost, přelétavost apod.

Na ulici potkáte přesně ten typ žen, které chtějí vás – normální chlapy a gentlemany.

Navíc na ulici jsou dívky mnohem méně ostražité. A pokud si stále říkáte, že to je otravování, zkuste se porozhlédnout po ulici, jak jsou ženy obvykle vystrojené. Mnohé z nich si dají obrovskou práci před zrcadlem, aby vypadaly hezky. Proč? Aby získaly pozornost mužů! Takže oslovením vlastně děláte dobrý skutek, protože jí zvednete sebevědomí.

A nyní se podíváme na druhou námitku ohledně direktivního oslovení: Pakliže potřebujete záminku k tomu, abyste oslovili dívku na ulici, dáváte tím najevo, že si nevěříte. Navíc pokud se ptáte např. na cestu, vlastně tím říkáte, že si nedovedete jako chlap poradit. (Správný chlap se přece neptá na cestu, přiznal by tím porážku.) A protože žena chce být chlapem vedena a svedena, není to dobrý začátek. Ženské nejsou blbé! Moc dobře poznají, že jste je oslovil, abyste se s nimi seznámil. Tak proč to zbytečně kamuflovat. Smoothdocova metoda jde tedy přímo k věci a bez vytáček. Je sice zamýšlena za účelem rychlého (ještě ten den) vyspání se s dotyčnou, ale pokud to takhle nechcete, není problém s dotyčnou navázat jen pouto důvěry, vzít si číslo a pokračovat pozvolněji.

A to nejdůležitější na závěr: Nejdůležitější není umět nějaké techniky. Nejdůležitější je vnitřní nastavení: "Jsem chlap, miluji ženy, chci s nimi spát a je to v pořádku." Bez toho to nesvedete.

Zaujalo vás to? Nenechte si ujít videonahrávku z konference! (Zrovna Smoothdoc je člověk, kterého je třeba vidět a slyšet.)

P.S. Jeho metoda byla formou demonstrace, byla tedy velmi konkrétní včetně toho, co přesně říkat, kdy a jak ji chytit za ruku atd.

Komentáře